Chanel Allure Homme Sport - padělek?

Stevicek 21.12.11 09:02

Chanel allure homme sport

Ahoj,
chtěl bych poprosit o radu, zdali tento parfém není padělek. Nejsou nikde vyražená sériové čísla, ani na flakonu ani na krabičce. Největší anomálie,že na flakonu ze spodní strany je napsáno Eau De Parfum. Na krabičce Eu De Toilette. Přidávám fotky.
https://plus.google.com/…239556402913?…
Děkuji za jakoukoliv radu.


Reklama

Miguel de Saler 21.12.11 11:39

Určitě je to padělek, jelikož allure homme sport se nevyrábi v koncentraci EDP.
Víčko má u originálu na tom stříbrném kroužku nápis CHANEL a na flakonu je uvedeno MADE IN U.S.A., kdyžto na krabičce MADE IN FRANCE. + to složení na krabičce má xx složek s různými chem. názvy, ne jen 3. A každopádně ještě chybí sériová čísla.

filatelistka 24.12.11 12:38

Ako fejk celkom slusne spraveny. Hlavne je to seriove numero a aj vrchnak nie je taky (na kraji) zaobleny. Kolko ta to vyslo? a kde si to kupoval?

krumlovák 27.12.11 09:24

Že je to podvrh,je zřejmé z nápisu Made in USA,Chanel nenechává své výrobky plnit v zahraničních kosmetických firmách.U mnohých parfémů to je sice obvyklé,ale zároveň je na štítku uvedeno místo a značka plnící kosmetické firmy.Což zde není ani náhodou.Napsat jakousi ulici v New Yorku je stupidní.A dále svár obalu je víc než prapodivný.Ale není to první případ… :mavam:

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama