Chanel Coco Mademoiselle, ale....

Keekee 22.9.18 21:36

Chanel Coco Mademoiselle, ale....

Zdravím,

moc mi voní od Chanelu Coco Mademoiselle, ten její ZÁKLAD, tzn. až když odezní hlava a srdce (ty jsou strašně těžké). Je to taková pudrová vůně - jemná, decentní, lehoulinká, jako když otevřete opravdový pudr, ten co se dává na make-up, žádný dětský apod. Vím, už tu na to téma bylo více diskuzí, ale spíše typu složení samotného. Mě je jedno složení, chtěla bych jen, aby voněl tak jak píšu, ale od nanesení až po vyprchání. :-)

Budete někdo vědět? Poradíte?

Stránka:  1 2 Další »
Jitka77 22.9.18 21:51

@Keekee Napadá mě zkusit Guerlain - Météorites - to je přímo vůně inspirovaná pudrem na tvář. Je vcelku běžně k vidění v parfumeriích. Oproti CM je určitě lehčí.

Keekee 22.9.18 22:01
@Jitka77 píše:
@Keekee Napadá mě zkusit Guerlain - Météorites - to je přímo vůně inspirovaná pudrem na tvář. Je vcelku běžně k vidění v parfumeriích. Oproti CM je určitě lehčí.

To zni velice slibne! Moc diky!

Anonymní 23.9.18 08:07

Meteorites je vůně fialek, to nebude fungovat. Chanely jsou zcela specifické, mají právě v základu svoji voňavou DNA - hledej mezi Chanely, zkusila bych všechny ty Chance, možná No.19 Poudre (ten zelený), nebo mezi Les Exclusifs ty lehké - 28 La pausa, Eau de Cologe, Bel Respiro, Bois des Iles, možná Jersey, Misia.
Té hlavy se stejně nezbavíš, ta je v každé vůni, ale aspoň by nemusela být tak lepkavá jako v Coco Mademoiselle - já tomu rozumím, mně je to taky protivné.

Ještě doporučuju zkusit Suddenly z Lidlu - to myslím vážně :). Je to dupe CM, ale má mnohem menší výdrž, ta báze nastupuje rychleji.

• Citovat
  • Nahlásit
Keekee 23.9.18 08:35
@Romana Frangipani.cz píše:
Meteorites je vůně fialek, to nebude fungovat. Chanely jsou zcela specifické, mají právě v základu svoji voňavou DNA - hledej mezi Chanely, zkusila bych všechny ty Chance, možná No.19 Poudre (ten zelený), nebo mezi Les Exclusifs ty lehké - 28 La pausa, Eau de Cologe, Bel Respiro, Bois des Iles, možná Jersey, Misia.
Té hlavy se stejně nezbavíš, ta je v každé vůni, ale aspoň by nemusela být tak lepkavá jako v Coco Mademoiselle - já tomu rozumím, mně je to taky protivné.Ještě doporučuju zkusit Suddenly z Lidlu - to myslím vážně :). Je to dupe CM, ale má mnohem menší výdrž, ta báze nastupuje rychleji.

Jo, o tom Suddenly jsem taky kdesi tady cetla :-D Zkusim, proc ne, kdyz to bude ono… Jinak diky.

Brach 23.9.18 09:13

@Romana Frangipani.cz @Keekee myslím, že Suddenly je od stříknutí silnější než Chanel a taková zůstává až do konce. Mám ji doma a pěkně mně leze na nervy. Já bych zkusila Chanel, ale koncentraci edt , je taková jemnější.
Jitka píše o Meteorites z roku 2018, ne staré verzi

Medojedka 23.9.18 09:20

@Keekee Zkus Chanel Chance EdP a Coco Noir, jsou podobné Coco Mademoiselle.

Keekee 23.9.18 09:38

No.
Météorités už je opravdu novější verze, ale musela jsem trochu pohledat, právěže se moc nenabízí. Nicméně tu bych chtěla opravdu moc zkusit.
Suddenly z Lidlu už taky není k sehnání a přes Amazon apod. se mi to nechce řešit. Škoda.
Uvažuju teď nad těmi Chanely, hlavně to N°19 by podle popisu a recenzí mohlo být taky něco takového jako hledám, případně ty Chance a Coco Noir…

Eunika 23.9.18 09:42

@Keekee
A co CM Intense? Je to pořád CM, ale už od samého začátku krásně zaoblená, chumlavá a žádná složka nikterak nevyčnívá.

Anonymní 23.9.18 10:29
@Keekee píše:
No.
Météorités už je opravdu novější verze, ale musela jsem trochu pohledat, právěže se moc nenabízí. Nicméně tu bych chtěla opravdu moc zkusit.
Suddenly z Lidlu už taky není k sehnání a přes Amazon apod. se mi to nechce řešit. Škoda.
Uvažuju teď nad těmi Chanely, hlavně to N°19 by podle popisu a recenzí mohlo být taky něco takového jako hledám, případně ty Chance a Coco Noir…

No19 Poudre, ne No19 obyč.
Ale podle mne to, co hledáš, je báze v Exluzivkách. Tady v inzerci určirtě nějaké vzorky ke koupi najdeš.

Že už Lidl nevede Suddenly? Fakt??? 8-O To bych se dost divila, mám za to, že ji tam vídávám (pokaždé hledám, jestli nemají v prodeji tu svíčku, ta byla abormálne nenormálna :D). Chtěla jsem si ji koupit do sbírky, tak to budu normálně naštvaná, jestli už ji nemají. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní 23.9.18 10:30

Tyjo, já se do toho Lidlu snad zajedu podívat. :-( :pudl:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní 23.9.18 10:36

Jedu do Lidlu. :-D

• Citovat
  • Nahlásit
Keekee 23.9.18 10:45
@Romana Frangipani.cz píše:
Jedu do Lidlu. :-D

Ha :-D Dej pak vědět! Koukala jsem jen na net teda, ale jestli ji tam budou mít, jedu tam taky!
Tak zkusím přivonět k 19, i 19 poudre, no. :-D

Keekee 23.9.18 10:47

Mimochodem…dostala jsem před nějakou dobou tip na parfuméra, který dělá parfémy na přání, takže o něm dost uvažuju. Protože už mi z toho jde hlava kolem. :-D

Keekee 23.9.18 10:50
@Keekee píše:
Ha :-D Dej pak vědět! Koukala jsem jen na net teda, ale jestli ji tam budou mít, jedu tam taky!
Tak zkusím přivonět k 19, i 19 poudre, no. :-D

A, špatně jsem přečetla, ano, měla jsem taky namysli tu N° Poudre. ;-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek