Chanel Coco Mademoiselle Intense 50ml

misel03 25.1.20 09:35

Chanel Coco Mademoiselle Intense 50ml

Ahoj…koupila jsem Chanel Coco Mademoiselle Intense 50 ml. Mám trochu obavu, zda se nejedná o fake, a to z důvodu, že hadička uvnitř flakonku nedosahuje plně do rohu flakonku a vnitřek flakonku v tom místě směřuje více dolů, není stejnoměrný. Zkoušela jsem ověřit kód parfémku, nenašlo mi to nic, otázkou je, zda se na ověření kódu mohu spokehnout. Jinak se parfémek tváří věrohodně.

Stránka:  1 2 Další »
Jitka77 25.1.20 13:07

Ten růžek lahvičky je křivý, ale to se stává i v lepších rodinách (mám hodně parfémů, které jsou zaručeně pravé, někdy i koupené v kamenném obchodě, a sklo úplně dokonale symetrické bývá spíš výjimečně), a hadička se zdá kratší asi právě kvůli němu. Pro celkové posouzení by to chtělo víc detailů a malinko ostřejší fotky, ale hodně napoví celkový pocit z flakonu, když ho člověk má v ruce, a taky samotná vůně - voní dobře, drží?

Ten kód je jaký? A kde je vůně kupovaná?

Pro klid duše bych vyrazila někam do nákupního centra a zkusila vůně vedle sebe s autentickým testerem, a jestli voní, rozvíjejí se a drží přibližně stejně (v jednotlivých výrobních várkách bývá drobný rozdíl, vůně se ve flakonu během užívání postupně lehce proměňuje), nechala bych růžek plavat, on to dneska i Chanel seká jak Baťa cvičky a není vše perfektní.

misel03 25.1.20 17:54

Celkově se flakonek zdá být povedený, krabička také. Kód vypískovaný, shoduje se s kódem na krabičce (3402), flakonek je 50 ml. Voní krásně, ale na sobě ho necítím.

Jitka77 25.1.20 18:01

Checkfresh.com ukazuje 10/2018, to by bylo v pořádku…

misel03 25.1.20 22:07

Tak super, moooc děkuji, jdu se z malého prďolky radovat:heart_eyes:

MagnolieS 25.1.20 22:37

Nerada čeřím hladinku, ale já když fotím Chanely, hadička není vidět :think:

MagnolieS 25.1.20 22:49

Možná by ještě mohla @Eunika :kytka: nakouknout svým znalým očkem ;-)

Jitka77 25.1.20 23:53

@MagnolieS Na fotkách @misel03 jde světlo zezadu, to hadičku zviditelní…

Eunika 26.1.20 00:14

Nevím, jestli mám dostatečně znalé očko, ale ten flakón se mi nelíbí, a jakože vůbec.
Nevím, jestli je to fotkou, ale kvalita skla se mi nezdá, nápis EAU DE PARFUM INTENSE je poněkud kostrbatý, písmena U jsou rozdílná.
Konkrétně tuto vůni v 50 ml nemám, ale co mám 50 ml flakónky, tak oblouky jsou na flakónku pravidelné, hadička jemná a u všech jde krásně do rohu.
Nápis, hadička a kvalita skla, může být zkreslená nekvalitní fotkou. Kód nic neznamená, ten má už snad každý padělek. Podle směru hadičky se padělek také nepozná.
Před nedávnem jsem viděla fotky padělků Chanel a jsou už tak vymakaný, že mi z toho bylo až mdlo.

Bylo by fajn, kdyby byla fotka

• celého flakónu zepředu + zezadu
  • dna flakónu - včetně zářezů
  • kódu
  • usazení hadičky
  • rozprašovače - včetně korunky
  • víčka - vnitřní i vnější strana, včetně spojení pásky na víčku

Samozřejmě by pomohla i fotka krabičky, nejlépe ještě s celofánem a úplně nejlépe, kdyby ty fotky byly kvalitní.

misel03 26.1.20 11:14

Fotky…lepší z mobilu asi nedostanu.

Eunika 26.1.20 12:16

@misel03
Tyhle fotky jsou lepší, děkuji. :-)
Zdá se mi dobrá.

misel03 26.1.20 12:58

Jen ta hadička krátká noo. Tak asi už nebudu zkoumat a budu věřit :grin: Moc díky!

MagnolieS 26.1.20 14:42

@misel03 Hadička se mi také nelíbí …

@Jitka77 I u mých flakónu mi jdou všechny vpravo

MagnolieS 26.1.20 14:47

A pár fotek ještě mého 100 ml kdyby zase někdo potřeboval

Eunika 26.1.20 15:16
@MagnolieS píše:
I u mých flakónu mi jdou všechny vpravo

Nevím, třeba špatně vidím, ale zdá se mi, že u tvé třetí fotky (klasická CM tester - cca 1/3) jde hadička vlevo a u druhé fotky také. :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek