Chanel - Les Exclusifs: Jak se nám líbí?

Zyra 25.7.11 08:12

Nie

RoSa 25.7.11 08:13

Jo - od nějaké aromačky :mrgreen:

Veruška 25.7.11 08:42
RoSa píše:
Jo - od nějaké aromačky :mrgreen:

Díky, to jsem si myslela. :lol:

foxy 25.7.11 08:51
Veruška píše:
Lze Les Exclusifs koupit i v Praze?

Bohužel ne, jen v buticích Chanel a ten (snad zatím) v Praze není.

Veruška 25.7.11 09:13

Já měla za to, že jsem v Pařížské Chanel viděla… :roll: Asi jsem měla nějaký mžitky před očima…

Slimek 25.7.11 09:22

hehe, takovej viď ? :D

…tak ten jsem si taky vysnila :whistle:

foxy 25.7.11 09:36
Veruška píše:
Já měla za to, že jsem v Pařížské Chanel viděla… :roll: Asi jsem měla nějaký mžitky před očima…

ne, ne, predevcirem jsem tam byla, ale chanel tam nebyl :)

Veruška 25.7.11 12:44

Slimku - takhle teda ne… :D

Ono, když tak přemýšlím, to možná byla nějaká výloha s kabelou. Nevím, jestli je možný, že by nějaký obchody prodávaly jen část sortimentu Chanel. :conf:

Ale berte mě s rezervou… Nejsem z Prahy a v Pařížský jsem byla jen jednou a to jsem šla za něčím úplně jiným…

foxy 25.7.11 12:57
Veruška píše:
Slimku - takhle teda ne… :D

Ono, když tak přemýšlím, to možná byla nějaká výloha s kabelou. Nevím, jestli je možný, že by nějaký obchody prodávaly jen část sortimentu Chanel. :conf:

Ale berte mě s rezervou… Nejsem z Prahy a v Pařížský jsem byla jen jednou a to jsem šla za něčím úplně jiným…

zrovna u Chanelu si myslím, že to nepřipadá v úvahu, ale taky to nevím na 100%.

Chihuahua 4.1.12 01:54

Já úplně zblbla do Coromandelu.Z řady Les Exclusifs alespoň tedy podle mě nemá konkurenci.Zkoušela jsem i některé další,např.Beige je velice příjemná,taková jemná,ideální na léto.Sycomore mě taky mile překvapila hlavně skvělou výdrží,31 RC hezká,ale skoro na mě nedrží no a nejhůř dopadla 28 La Pausa-výdrž tak tři minuty a ještě na mě byla cítit jako nějaká zvětralá okena.

Alena-K 15.1.12 13:39

Les Exclusifs

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu, kde by se daly objednat vzorky Chanelovských exkluzivek? Měla byste tip? Děkuji za odpověď.

Zyra 15.1.12 18:18

Daju sa zakupit na ebay alebo tu na arome.

Alena-K 15.1.12 19:33

Les Exclusifs

Zyra píše:
Daju sa zakupit na ebay alebo tu na arome.

A koho mám kontaktovat? Jako nováček nemám nárok napsat soukromou zprávu, jsem odkázána na pátrání v diskuzích… :roll:
Poradíte, Zyro?
Předem děkuji…

Bebina 15.1.12 19:46

Napiš ještě pár příspěvků (mám dojem, že SZ můžeš poslat po 5 příspěvcích) a zkus kontaktovat Domenicu. Nabízela většinu exkluzivek.

Zyra 15.1.12 19:47

v databazi pri jednotlivych vonach je uvedene kto vlastni flakon z uvedej vone a pri nom je uvedene vzorkujem, nevzorkujem, alebo kto vlastni vzorku a ci ju ponuka na predaj alebo vymenu.

Stránka:  « Předchozí 1 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Další »
Váš příspěvek