Chanel Platinum Egosite

george007 08.11.07 20:41

Docela by mi zajímal váš názor na tuto vůni. Je to moje srdeční záležitost. :)


Reklama

Kerze 10.11.07 09:18

Já ji kdysi koupila manželovi. Vím, že jsem chtěla nějakou oblekovku, aby ji neměl každý, aby voněla čistě a přitom osobitě a aby citrusy neměly od začátku do konce hlavní slovo a tahle splnila moje požadavky…Mně voní moc příjemně kořeněně.

zdensy 27.11.07 19:02

Čtu na Chanel Platinum samé superlativy, hodí se, prosím, na denní nošení pro „štíhlý vyšší střední věk“, jehož montérky jsou obleky? Uvažuji o objednání naslepo, snad to nebude šlápnutí vedle. Potěší mě mužský i ženský náhled na problematiku :) Jinak manžel používá Jil Sander for Man a hnědý Dunhill(r.2003).

zdensy 27.11.07 19:21

Ještě Azzare Chrome, má někdo zkušenost?

george007 27.11.07 19:39

Chanel chce vyzkoušet. Já ho miluji, ale znám i lidi, kterým se nelíbí. K obleku se rozhodně bude hodit, jak na denní, tak na večerní nošení. Jinak Dunhill brown je taky super. Jeden čas jsem ho používal. :)

zdensy 27.11.07 20:10

Díky. Já do toho jdu :)

Arome jv 30.03.08 09:33

Pokud se mohu vyjádřit k tomuto Chanelu, tak si mně získal na první „očuch“. Abych řekl pravdu, tak jsem nečekal, že „kovová linka“ bude touto vůní tak procházet. Ale více jsem ji cítil na papírku, když jsem si odstříknul na ruku, tak bych řekl, že nebyla tak výrazná, stala se z ní vícě „zelená“ vůně a o to víc se mně začal Platinum líbit. Bohužel na mně málo drží a proto jsem zde nabídnul balení k prodeji. Pokud se zde píše o značce Dunhill, tak jsem měl X Centric a hnědý, momentálně vlastním Desire Blue. Řekl bych, že ani jeden nezklamal, spíše naopak. Co mně zklamalo, tak byla koupě JOOP! homme, po pár minutách se ze mně linula velmi ostrá, nepříjemně ostrá, až dusivá vůně. Naopak mně nadchnul Kenneth Cole Black, nikde jsem sesehnal vzorek, tak jsem jej objednal na základě pouhé jedné recenze a byl nádherný, velmi jemná svěží vůně.

kampa 06.04.08 22:20

Já bych se naopak zařadil k těm, co Platinum nemusí.
Jednak mi vadí právě ta tzv. kovová linka, která je dosahována štiplavostí, která mi vadí. Je pravda, že Platinum je ještě beránek oproti zmíněnému Azzaro Chrome, který je pro mě z tohoto důvodu nenositelný a ještě mi dost připomíná spousty levných vůní, takže za ty peníze … Ze Chanelu je přeci jenom cítit kvalita a originalita.
Druhá věc, co mi na Platinum nesedí, je to, co již bylo zmiňováno u dámských parfémů, a to ten jakýsi dřevito-kořenitý základ, který je společný asi všem Chanelům. Tedy nevím, jestli je stejný pro dámy a pány, ale nedávno jsem zkoušel najednou 4 pánské Chanely - Platinum Égoiste, Allure, Égoiste, a Antaeus - a po chvíli byla ze všech cítit jedna základní vůně doplněná o další složky, takže Égoiste, a Antaeus jsou kořenitější, ostřejší a těžší, Allure sladší a Platinum Égoiste svěžejší. A pro mě asi nejpřijatelnější. Jestli je to záměr značky nebo je to tím, že všechny vytvořil jeden nos, Jacques Polge, nevím, ale obávám se, že pánské Chanely nebudou nic pro mě. Vlastně, když pominu více odnoží Alluru, zbývá pouze jediný a to ten první Chanel Pour Monsieur, který byl i první vůní určenou přímo mužům a má jiného tvůrce (někteří ovšem tvrdí, že byl upraven, jak jinak, J. Polgem :)). Zná ji někdo?


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama