Chanel pour Monsieur - tester

FlirtBoy 01.07.11 22:34

Chanel pour Monsieur - tester

nemáte někdo zkušenosti, zdali se testery od Chanelu prodávají běžně s víčkem nebo bez? Já mám concentree a tam víčko bylo, jen teď nevím, zdali to byla náhoda…


Reklama

Mirka 03.07.11 08:20

Nevím, jestli všechny Chanely, ale všechny jejich testery, které jsem měla, pánské i dámské, měly víčko. Chanel má na testerových flakonech rozkreslené složení, což se mi líbí.

FlirtBoy 03.07.11 09:00
Mirka píše:
Nevím, jestli všechny Chanely, ale všechny jejich testery, které jsem měla, pánské i dámské, měly víčko. Chanel má na testerových flakonech rozkreslené složení, což se mi líbí.

díky :)

to s tím složením, na to jsem narazil ve více případech - Lapidus to má a Van Cleef mám pocit taky :D

xronos 03.07.11 17:15

mám tester a víčko tam je :)

Slimek 14.08.13 13:08

Mám dotaz na vaše zkušenosti s Pour Monsieur Concentree.

Kolega si ho nedávno koupil, už druhý flakon a ten nový dnes otevřel a rozprašovač prý částečně protéká. No, krk bych dala zato, že si koupil fejk :think: Mi nepovídejte, že je kazový.
Fyzicky jsem ho neviděla, ale prý vypadá dobře a kód má také (nuž, fejk s kódem už jsem také viděla), …ale hlavně už tu vůni měl, tak si říkám, že by to snad poznal…
Přesto se mi nechce věřit, protože s protékajícím rozprašovačem jsem se setkala pouze u fejků a vy?

dynda 14.08.13 13:22

@Slimek
No, mohlo se v rozprašovači něco zlomit nebo uvolnit. To nemusí nutně souviset s originalitou - spíš s tím, jestli TO třeba někomu spadlo na zem. Ať zkusí sundat ten kovový vršek a zkontrolovat, jak vypadá ta malá hadička/trubička, ta když je prasklá nebo ulomená, teče to, Chanel neChanel.

Slimek 14.08.13 13:32

@dynda jestli spadl to nevíme, ale jinak tomu prý nic není :|
On říkal, že to divně rozprašuje a část toho teče rovnou po skle… řeknu mu, ale nejsem si jistá, jestli u PMC jde ten kovový vršek sundat, skoro bych řekla, že spíš ne :think:
V každém případě díky :kytka:

Slimek 14.08.13 13:38

@dynda Ještě jsem si vzpomněla, že mi jednou přišel Chanel s tou rozbitou hadičkou, kovový kryt byl spadlý a hadička se cestou poškodila, ale výsledek byl ten, že to vůbec nedávkovalo, prostě konec, žádné rozprašování, už to nepumpovalo a musela jsem celý vršek urazit a vůni přelít jinam… ale třeba záleží ;)

dynda 14.08.13 13:50

@Slimek
Já jsem měla kdysi flakón, který měl ze dna kus skla odštíplý a při zmáčknutí stříkal, ale i tekl, asi jak popisuješ. Bylo jasný, že utrpěl pěkným nárazem. Takže parfém šel hned do refanu. Ta hadička měla kousek uražený, ale částečně to fungovalo.

Slimek 14.08.13 13:56

@dynda …tak já ho teda nebudu strašit, že si koupil padělek, když si nejspíš koupil jen rozbitý originál 8)


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama