Charriol - Douglas příkopy

chavah 11.02.09 17:27

Charriol - Douglas příkopy

přiznám se bez mučení - tuto značku neznám a přišla jsem s ní do styku až dnes ve shora uvedené prodejně. Mají dvě varianty dámské vůně / a jednu pánskou / a obě voní moc fajnově.Jsou líbivé.Flakonky úžasné.


Reklama

Popelka 11.02.09 21:08

flakonky jsou opravdu krásné.Nemohla by jsi vůně trochu popsat,popřípadě sdělit kolik stojí tyto skvosty?Vypadají luxusně :lol:

chavah 11.02.09 21:18

no vidíš, na cenu jsem se zapomněla zeptat. Moc mi to dnes nemyslelo, mám ohavnou virozu. Vůně jsou jedna trošičku dozelena, druhá jemně nasládlá s takovým elegantním pikantním, ale něžným podtonem.Obě působí luxusně a fajnově, nic do Lidlu.Kdyby někdo šel kolem, moc prosím, omrkněte cenu.Charita to ale nebude,tyto úzkoprofilové vůně jsou v Douglasu pekelně drahé.Brouka v hlavě ale mám…a jiné výdaje také.

chavah 16.02.09 21:12

fakt to tam nikdo neočuchal? Pražandy, no tak…čekám na Vaše názory.Já jsem se do těch dvou dámských vůní zamilovala.

chavah 22.02.09 11:45

fakt nikdo to jetě neočichal??????­???????

chavah 26.02.09 16:50

díky za objev. Zajímavé je, že EdT a EdP jsou zcela odlišné vůně co do složení a každá vůně má svého - jiného - tvůrce.

pichjit 27.03.09 22:09

Já očichala EDT, ale nelíbila se mi nijak zvlášť, byla taková nijaká, sice jen na papírku, ale jako hooodně naředěná Coco Madmoisellle s ovocem, na tom papírku opravdu nebylo nic, co by stálo za další zkoušku, na Diamantu je navíc celkem levně, takže v Douglas to s významným místem a cenou taky trochu přepískli… (Cenu si nepamatuju, jen vím, že když jsem ji chytla do ruky a viděla, tak jsem si řekla, že jako ve většině kamenek i zde nevědí co roupama dělat! To asi že mají reklamu po časopisech (Charriol).
Složení přitom vypadá zajímavě, EDP zkusím!!!!


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama