Chcem tu nakupiť, zo Slovenska :)

lulu2201 07.01.14 13:54

chcem tu nakupiť, zo Slovenska :)

Ahojte žienky,
dlhšie Vás tu čítam, rozhodla som sa pridať sa nakoľko by som tu chcela aj nakupovať. Dočítala som sa v iných témach, že tu nakupujú aj baby z SK, asi by som uprednostnila takou formou, že pošlem peniažky do obálky. Ale zaujímala by ma cena poštovného z CZ k nám na SK, koľko to trvá, kým mi to dorazí atď…
Ešte mám jednu možnosť nákupu, kamarátka mi býva pri Brne, ale s ňou som tak 2× za pol roka, tak aj takto niečo poriešim. Ale určite nevydržím tak to pôjde aj poštou :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

marly 08.01.14 09:22

Ahoj, vitaj.
Peniaze posielané v obálke tu veľmi neletia. :) Každopádne, aj Sloveniek je tu dosť. Keď sa lepšie zorientuješ, budeš ich určite poznať. V inzercii sú slovenské inzeráty zväčša po slovensky a ak je náhodou cena uvedená len v českých korunách, určite Ti ju predávajúca napíše aj v eurách.
Poštovné z ČR si odhadom vypočítaš tu: http://kzas.ceskaposta.cz/…nForm.action, zásielka príde tak za 2-3 pracovné dni, niekedy aj skôr.

domenica 08.01.14 10:13

@lulu2201

Z osobní zkušenosti dodám, že peníze v obálce (většinou cenné psaní) je sice krajní řešení, ale ne zas tak výjimečné (vedle bankovního převodu a platby přes Paypal). Používá to asi tak čtvrtina Slovenek.

lulu2201 08.01.14 10:44

Ďakujem baby, rozkukávam sa tu u Vás. Práve že som čítala že peniaze v obalke vyjdu lacnejšie. Aj som sa pokúsila nájsť nejaké inzeráty od nás z SK ale veľa som ich nenašla. A náhodou neviete poradiť spoľahlivu predávajucu z SK ? Chcem ulahodiť a uspokojiť svoje čuchové bunky :lol:

marly 08.01.14 10:55

@lulu2201 Tu ich máš :) http://www.arome.cz/…enska-45248/
Pokiaľ ide o spoľahlivosť, riaď sa hodnoteniami. Ja som mala na Arôme so Slovenkami zatiaľ len dobré skúsenosti. :)

lulu2201 08.01.14 12:31

Dakujem :) a ako budem vediet ci niektora z nich aj predava napr.odstreky alebo cele flakony?

Unseen 08.01.14 12:44

@lulu2201, rozklikni profil některé aromačky a pokud má pod poličkou záložku „Inzeráty“, tak je rozklikneš, a uvidíš, co nabízí.

(Pro příklad profil @domenica)

lulu2201 08.01.14 13:00

Ďakujem a už aj idem na to :D Už nech plním poličku :)
A prečo toto chlapi nechápu :nevim: Vás chlapi chápu v tejto zaľube? Môj starý ani nie, nechápavo sa čuduje, či ich chcem piť alebo sa v nich plánujem kupať :)

marly 08.01.14 14:26

@lulu2201 A ak hľadáš nejaký konkrétny parfum, pozri sa v databáze pod informáciami a recenziami na lištu Mají Měli Chtějí … Nabízí
Aj keď nenájdeš inzerát, môžeš sa pozrieť, kto parfum ponúka.

lulu2201 08.01.14 14:30

Šla som touto cestou len tam nevidím ktorá je z SK,,, V túžobníčku mám nejaké z kt. by som chcela najskôr odstreky tak skúsim ešte pátrať po nich, hádam zoženiem :)

marly 08.01.14 14:32

Ešte si môžeš dať aj Ty dopytový inzerát na parfumy, z ktorých odstreky by si rada kúpila. A pokojne doň napíš, že uprednostňuješ obchod s užívateľkami zo Slovenska.

sisa.b 09.01.14 04:24

@lulu2201 ja najradšej posielam peniaze do FIO banky, ak takú užívateľka v ČR má, lebo prevod je akoby si platila na SK účet - teda u mňa (zrejme u väčšiny bánk) bez celkom bez poplatkov. (Bolo by skvelé, keby ho mala každá česká aromáčka pre nás Slovenky :mrgreen: )
Ak nie je FIO, tak mi vyhovuje česká sporiteľňa, nakoľko zo slovenskej sporiteľne mám poplatok len 15c za prevod v českej mene.
Ak nie je ani ani, tak platím cez Pay Pal, kde už sa suma za prevod pohybuje okolo 8%, čo nie je až také zlé a myslím, že spoľahlivejšie a lacnejšie než posielať peniaze v obálke, navyše sú peniaze pripísané na účet hneď.

Balíčky si nechávam zaslať k spolužiačke, ktorá mi ich pri najbližšom stretnutí odovzdá, takže ja to mám len za poštovné v rámci ČR.

Foxynka 28.01.14 18:15

Dievčence bacha

na posielanie peňazí v obálke. Ja som tak minulý mesiac prišla o 40 EUR :zed:

opoponax 28.01.14 18:17

@Foxynka Poslala si ich obyčajne/dopo­ručene, alebo ako cennú písomnosť?

Martula 28.01.14 18:19
@Foxynka píše:
na posielanie peňazí v obálke. Ja som tak minulý mesiac prišla o 40 EUR :zed:

Přece když se peníze pošlou jako cenné psaní a pojistí na částku, kterou posíláš (nebo vyšší), tak se nemůže nic stát, ne? :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama