Cheapsmells a kdo další?

Chava 29.11.07 10:05

Cheapmells posílají k nám. Jsou levní a spolehliví, poštovné 2 libry se při dobré ceně zboží vyplatí.Uvítám další objevy evropských intenetových obchodů, které s určitostí posílají zboží do ČR. Klidně německé, italské, španělské atd.A pochopitelně i GB.Pokud znáte i cenu poštovného, sem s ním !

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

benvenuta 30.11.07 18:11

Kerze, pod a povedz nam, co vies.

Ja sa drzim Ebay, takze nemam skusenosti s europskymi obchodmi.

Ronna 01.12.07 16:42

Anglický shop: http://www.hqhair.com/…ction_hp.asp?…

3,5 libry plus 0,7 za každý další kus…
Ale myslím, že je to dost drahý obchod.

http://www.escentual.com/cgi-bin/Escent … Qwod239Otg

4,95 liber

Ada 01.12.07 18:16

Escentual posílá do ČR? Odkdy?

Ronna 01.12.07 18:23

Klikni si tam vlevo na Delivery info a tam se píše, že akorát nesmíš překročit 2 kg.

Oleka 11.02.08 10:53

Ví někdo, jestli Amazon.com posílá do Česká parfémy ? Na jejích webu napsano, že posílají jenom CD, DVD, knihy apod. zboží, o parfémech ani slůvko.

Ronna 12.02.08 11:05

Amazon sám ne, ale jsou online obchody, které využívají jeho způsob doručování. Takže tady máš například obchod Beautiful Parfumes a nabídku Annick Goutal: http://www.amazon.com/…f=nb_ss_/102- … l&x=9&y=18

Někdo odsud si tam právě Annick objednal a došlo to bez problémů. Ale musíš si v info tohoto konkrétního obchodu najít, jestli posílají do zahraničí.
Když si totiž zadáš Annick normálně do Amazon vyhledávače, tak ti vyjde tohle: http://www.amazon.com/…=nb_ss_bt/10 … &x=19&y=19

A tam vlevo máš napsané Seller a pod tím seznam obchodů, které Annick pomocí Amazonu nabízejí. Jenže např. beauty.com myslím do zahraničí neposílá.
A abych to zestručnila, tak to že obchod posílá poznáš tak, že si na tom prvním odkazu co jsemzde uvedla pro Beautiful Parfumes klikneš na konkrétní vůni a tam budeš mít napsané - Availability: In Stock. Ships from and sold by Beautiful Perfumes. - na to Beautiful Perfumes klikneš a tam si klikneš na See all shipping options a už tam uvidíš i Evropu.
Možná to jde i jednodušeji, nevím kdo to tady objednával, myslím Alinka?

Ronna 01.03.08 17:02

Tak jsem objevila tento anglický shop s poštovným 5 liber, mají tam leccos o čem jsme se bavily poslední dobou - Nahemu, Vol de Nuit, Hiris atd. http://www.scentsationsoftroon.co.uk/ac … Women.html

Ale ty ceny jsou stejně božské jako ty vůně. Takže jen pro inspiraci:
Hermes Hiris EDT Eau de Toilette Spray 50ml UK / EU Price:

B. 09.03.08 15:56
chava píše:
Cheapmells posílají k nám. Jsou levní a spolehliví, poštovné 2 libry se při dobré ceně zboží vyplatí.

To můžu potvrdit! Kdyby měli tak široký sortiment jako Jahoda, objednávám jen na Cheapsmells. Zboží přijde rychle (v úterý objednáno, v pátek doma), nemusím se nervovat s vrácením DPH a je originální.

Veru 03.08.08 15:20
B. píše:
chava píše:
Cheapmells posílají k nám. Jsou levní a spolehliví, poštovné 2 libry se při dobré ceně zboží vyplatí.
To můžu potvrdit! Kdyby měli tak široký sortiment jako Jahoda, objednávám jen na Cheapsmells. Zboží přijde rychle (v úterý objednáno, v pátek doma), nemusím se nervovat s vrácením DPH a je originální.

Cheapsmells.com jsou skutečně nejlevnější, navíc ještě mají výborné slevy, a poštovné zanedbatelné (2,15 liber je pořád méně než poštovné ve většině českých internetových obchodů). Jen mě mrzí, že mi to při placení nevezme žádnou platební kartu, co mám v dosahu.. :( (a že jsem jich zkusila!!)

A dovolím si odporovat ohledně širokého sortimentu na Jahodě, přijde mi to tam dosti probrané, nemají (narozdíl od Cheapsmells) takový záběr ve variacích (EDP, EDT) a objemech vůní. Nevím, třeba to čas od času doplňují, když už mají vybraný sklad a objednají nové zboží… nevíte? Protože např. v líčidlech mají u některých značek odkazy na Lipcolors, Eyecolors, Mascaras apod., ale při kliknutí se nic neděje, zboží prostě není…

Trillian 03.08.08 18:10

Cheapsmells ma zruinuje, odkedy som ho objavila pribúdajú mi parfémy raketovou rýchlosťou. Ale bol by to zas hriech to za tú cenu nekúpiť, inak aj tak tie najvýhodnejšie ponuky takmer hned zmiznú z ponuky. Pár parfémov, čo som tam kúpila nemajú doteraz, takže u nich platí neváhaj a nakupuj.

chavah 03.08.08 18:21

Mě pořád nefunguje VISA - a co Vám?

Oleka 04.08.08 01:08

Zkusila jsem se dnes zaregistrovat na Cheapsmells a také mi nevzal moji kartu Visa, je to divné :(

Oleka 04.08.08 14:37

Registruje u někoho na cheapsmalles kartu Visa ? Já se zblázním :bang: , mě to prostě tam nejde zaregistrovat, kdežto v ostatních obchodech v pohodě. Nevím co špatně na Cheapsmells dělám :conf:

chavah 05.08.08 11:07

Nám mnoha už VISU neberou řadu týdnů. Upozornění na systémovou chybu, kterou jsem jim slušnou frmou posílala, neberou vážně.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama