CHloe chloe original nebo fake?

snecka007 23.10.17 14:15

CHloe chloe original nebo fake?

Ahoj, potrebujem poradiť. Dnes mi prišiel tento parfém, tvári sa ako originál, ale tá výdrž mi príde strašne slabá. Neviem, čo si mám o tom myslieť. Je to moj prvý flakón, nemám s čím porovnať.
Za Vaše názory vopred ďakujem.

Danilejka 23.10.17 16:23

http://www.checkfresh.com zkuste sem zadat Batch kód ze spodu flakonu. Není to sice záruka toho, že bude pravý, ale pro začátek.

Eunika 23.10.17 18:33

@snecka007 Ano, na fotce je originál.

mmaat 29.11.17 18:46

Slečna na bazaru prodává Chloe. Napsala jsem jí, že přebaly s modelkami jsou fejky, že je to tak? Prý koupeno v parfumerii.

Theaa 30.11.17 14:40

@mmaat

Většinou asi ano, ale hlavně tohle má i šílenou mašličku.

mmaat 30.11.17 14:45

@Theaa ano, na mašličku jsem ji upozornila taky. Ale ten přebal je první, čeho se dá všimnout, to vidí úplně každý. :-)

Marley8 8.2.18 11:53

Originál nebo fake

Ahoj potřebuji poradit zda jde o original nebo fake Chloe jsem zakoupila Notino v Holandsku a Burberry brit v kamenném obchodě také v Holandsku , přikládám fotografie , děkuji

siskovka 15.2.18 21:46

Chloe eau de toilette 2015 - fake?

Zdravím všechny milovnice Chloe eau de Toilette 2015 a prosím o posouzení. Před 3-mi dny mi přišla tato vůně (objednána na Profi-parfémy) a od prvního dne mám trochu pochybnosti o pravosti. E-shop má spoustu kladných recenzí - přesto: Vůně má prostě velmi slabou intenzitu. Dlouho jsem vybírala v Sephoře, kterou Chloe si objednám, takže testovala jsem ji mockrát. Ještě bych i věřila, že tester je o něco intenzivnější. Ale co se mi zdá extra podivné je barva mašličky. Na lahvičce co mi přišla, je vyloženě bílá mašle a v Sephoře na testeru mají světlounce šedou. Barvoslepá tedy nejsem a že by to dělaly zářivky v parfumerii - no nevím. Možná, že dělám poplach zbytečně. Každopádně budu vděčná za každý názor. Díky Věra

Theaa 15.2.18 23:16

@siskovka

Tvůj parfém posoudit nedokážu, když jsi nevložila foto, ale ubezpečuji tě, že tester není nikdy intenzivnější než parfém v originál obalu. Sice se to mezi lidmi s oblibou traduje, ale není to pravda, vůně je vždycky totožná.

Verda2 17.2.18 16:30

@siskovka

Obchod neznám, takže nemohu soudit. Ale - intenzita je docela subjektivní, jak k vůni čicháš častěji, tak ji cítíš méně intenzivně, ale věřím, že ji máš načichanou dostatečně. Spíš mě zaráží barva mašličky, ta přece musí být stejná. Takže v tomto případě bych se nedivila, kdyby šlo o padělek.

gabucha 5.12.18 12:20

Chloe edp

Je možná zoxidovanie strieborného vrchu pri originál parfume?často o Tom čítam…jeden taký mám .maslicka je na pevno…

Frankie 5.12.18 12:25

@gabucha
Ano, to se děje pravidelně, a psalo se rovněž, že jde o reverzibilní změnu.

gabucha 5.12.18 12:33
@Frankie píše:
@gabucha
Ano, to se děje pravidelně, a psalo se rovněž, že jde o reverzibilní změnu.

Ďakujem ti :-) kúpila som ju od pani zo setu, dnes prišla. ..i cez upchany nos a nádchu parfum cítim, ale ten kov je dosti poznačený :-) urobím z nej vianočné darčekové odstreky :-)

Vanness 18.12.18 06:40

Chloe,originál?rozdilné datumy

Zdravím všechny,prosím o názor.Objednala jsem si Chloe edt pod stromek,kontrolovala jsem dle kodu na dvou ruznych strankach,jestli mam original,cislo na flakonu se shoduje s tim na krabicce,az na to ze na flakonu chybi H8,pred tim cislem,a podle jednech tabulek je vune stara 5 mesice a par dni,dle druhych dva roky a dva mesice,cemu mam verit,poradte prosim,mam vubec origo? Kupovane z notina.moc dekuji.

Eunika 18.12.18 11:11

@Vanness
Je to orígo.

Váš příspěvek