Chloe Innocence

PetraSK doma 27.04.08 13:19

Chloe Innocence

ahojte, prosím, pozná niekto túto vôňu? Už sa nepredáva, ale bola to prenádherná vôňa, ako biely mušelínový závoj…alebo ktorá vôňa by jej mohla byť podobná?

http://www.parfumraritaeten.de/…0Chlo%E9.JPG


Reklama

20.11.08 13:02

ahoj Petro,
tuhle vůni znám a souhladím s tebou, že je přenadherná. taky ji nikde nemůžu sehnat, nevím jen jestli u nas , ale byla jsem ted v paříži a hledala jsem ji, taky jsem ni nenašla

Oleka 20.11.08 13:07

mám ji v miniaturce a je nádherná :), začátkem mi připoměla Vent Vert od P.Balmain, ale víc květinovější. Viděla jsem ji prodávat ve velkém balení jenom na ebay a také na Amazone v USA (na amazone stala cca kolem 80 USD flakon 50 ml), ale už tam není.

20.11.08 13:08

ahoj, tuto vonu som kedysi pouzivala, doteraz mam vystavene na policke 3 prazdne flakony roznej velkosti :) zo sucasnych voni mi ju najviac pripomina vona od Shiseido. Len si teraz nepamatam ci je to Energizing Fragrance alebo Relaxing Fragrance (myslim ze to skor bude ta Energizing).

20.11.08 13:14

takze je to ta Energizing Fragrance od Shiseido. Teraz som pozerala komentare na parfumeemporium a niekto to tam dokonca aj spomenul.

Krásný voňavý den,

zajímalo by mne, zda v této době znáte nějakou vůni, která se právě Chloe Innocence co nejvíce podobá…Shiseido Energizing Fragrance jsem zatím nezkoušela, máte ještě nějaký nový tip? Předem moc děkuji za všechna doporučení :kytka:

Frantatata 22.06.13 15:16
@Darina Valehrachová píše:
Krásný voňavý den,zajímalo by mne, zda v této době znáte nějakou vůni, která se právě Chloe Innocence co nejvíce podobá…Shiseido Energizing Fragrance jsem zatím nezkoušela, máte ještě nějaký nový tip? Předem moc děkuji za všechna doporučení :kytka:

Podle názorů jiných jsou prý dále podobné:

Jennifer Lopez Glow (2002)
Eau de Turbulences Revillon (2003)
Pastel de Cabotine Gres (1996)

@Frantatata

Tak azbuku jsem měla na škole pouze jeden rok, pak nastal převrat, takže z ní si bohužel už nic nevybavím a o koupi vůně na výše uvedených stránkách si můžu nechat jen zdát :lol: :lol:
Ale každopádně moc děkuji za tipy, mrknu na ty ostatní parfémy a prostuduji :palec: :kytka:

J. Lopez - Glow… Konečně jsem se dostala ke vzorečku, a můj názor zní: jsou jiné. Zatímco Chloe Innocence jsou slaďoulinké růžové jetelíčky, Glow jsou jetelíčky bílé, suché, méně výrazné. Glow je celkově také zelenější, jakoby se kvítky schovávaly pod lístečky, a je méně výrazná než Innocence. Typově jsou si velice vzdáleně podobné, hlavně svou čistotou, ale jinak každá jiná. Kdo by chtěl vůni Chloe, byl by bohužel Glow asi dosti zklamán…


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama