Chloé Love Story

Alex 03.07.14 16:58

Chloé Love Story

Chloé Love Story 30/50/100ml EdP
http://fimgs.net/…/o.27776.jpg
http://fimgs.net/…/o.27777.jpg
neroli, orange blossom, stephanotis

09/2014

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Alex 03.07.14 16:59

tak sa nám pomaličky začínajú odhalovať hity podzimu…

Teroušek 03.07.14 22:52

Doufám, že to nebude taková hitovka jako Chloé EdP, která byla jeden čas cítit na každém rohu :D Bílé květinovky nejsou úplně můj šálek kávy, nicméně se nechám překvapit a vyzkouším :)

Veronika1 03.07.14 23:05

… never ending story :twisted:

1Miru 08.07.14 21:10

…jó, zlatavé odlesky.!,
flakonek moc pěkný, složení slibné!,
těším se.

Mohla by to být po Love Chloé druhá vůně této značky, která rozčísne vzduch, ale nebude ji mít každý…

mimi 08.07.14 21:41

a ma to pomarancovy kvet, pre mna znamenie, ze to ani nemusim skusat :mrgreen:

albeni1 09.07.14 16:26

Mě se to takhle docela líbí, flakon je krásný, složení příliš krátké na to, aby se dala vytvořit nějaká představa, ale i tak to vypadá pěkně.
Určitě to ale bude davovka.

Monys77 09.07.14 22:25

Chloe Love miluju, Chloe klasickou Chloe zase naopak nemam rada, takze ted jsem napnuta az do zari :-)

Lucinela 10.07.14 13:48

Jsem na ni zvědavá. K vůním Chloé mám specický vztah, mně se líbí i klasická Chloé EdP a nevnímám ji jako totální davovku. Problém je v tom, že je to poměrně dost specifická vůně a dosud jsem nerozkódovala, co vedlo spoustu dívek a žen tuto vůni používat, protože to rozhodně není žádná líbivka. Chloé Love je nádherná klasika, Eau Florale něžná pudrová vůně a při spotřebování posledních kapek jsem se zamilovala i do Chloé Love Eau Intense (krásná visterie - musím zkusit znovu). Poslední z řady Chloé, kterou jsem si zamilovala a plánuji na zimu je Chloé Intense.

albeni1 11.07.14 13:35
@Lucinela píše:
dosud jsem nerozkódovala, co vedlo spoustu dívek a žen tuto vůni používat, protože to rozhodně není žádná líbivka.

Já si právě myslím, že to líbivka je, když se líbí tak velké části žen :)
Celkově má hodně češek rádo svěžejší vůně, které aspoň trochu vydrží, a sem určitě patří jak Light Blue, tak Be delicious a právě tak i Chloe. V tom vidím důvod její oblíbenosti, je výrazná, zapamatovatelná, voní „čistě“ (víceméně) a hodně dobře drží.
Jinak já proti Chloe nic nemám, taky jsem ji vlastnila. Je prostě chytře vymyšlená. Myslím že ji vytvořil Michel Almairac, a ten má na kontě spoustu krásných vůní - Bottegu Venetu, Cašmir, Cabaret, Rush, Venezii, Aquawoman… :srdce:

milacka 05.08.14 12:47

Teším sa, dúfam, že nesklame :kytka:

lulatko 03.09.14 17:33

Dnes jsem ji vyzkoušela a pro mě velké zklamání. Ani moc nevydržela dlouho vonět.

Bambitka9mm 09.09.14 18:26

Ano, je velice dobře zapamatovatelná, protože voní jako původní Chloe. Od téhle značky se mi líbí jen L'Eau a Chloe Love. Ty jsou originální!

Teroušek 15.09.14 21:29

Oproti původní méně pudru a navíc ovoce. Myslím, že se bude dobře prodávat. Mě neoslovila.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama