Chřipka, viroza - aktuálně

Stránka:  « Předchozí 1 2
Elvira 7.2.11 18:10

Jj, školka je těžký kalibr, my tam momentálně máme neštovice, spálovou anginu, virózy, střevní chřipky, teď je teprve chvilku pokoj od vší…schází už jen svrab. :roll: Někteří rodiče jsou zodpovědní a nechají děti vyležet. Jiní méně. Pak to odnesou děti těch zodpovědných, přijdou zdravé a hned zase něco chytí. O sobě nemluvím, někdy coby uč. odolám, jindy ne.

Kerze 7.2.11 18:23
Elvira píše:
Jj, školka je těžký kalibr, my tam momentálně máme neštovice, spálovou anginu, virózy, střevní chřipky, teď je teprve chvilku pokoj od vší…schází už jen svrab. :roll: Někteří rodiče jsou zodpovědní a nechají děti vyležet. Jiní méně. Pak to odnesou děti těch zodpovědných, přijdou zdravé a hned zase něco chytí. O sobě nemluvím, někdy coby uč. odolám, jindy ne.

Která školka to je ? U naší mladé na Chodově do puntíku totéž… :P

Elvira 7.2.11 20:48

Kerze, je to v Motole, nemůže to být stejná školka, jelikož voňavou maminku bych zaregistrovala! :D

daniel.s 29.11.11 15:33

Tak si mě přeci jen doběhla ta zatracená chřipka. Už jsem doufal, že mě letos mine a ono ne… dopuji se wobenzymem, panadolem a zázvorem. Mám horečku a u filmů usínám, knížka mi padá z ruky… už aby to bylo pryč!!!

• Citovat
  • Nahlásit
SandraMala 27.2.20 09:42

Ráda bych téma zase obnovila, co používáte na chřipku a na celkovou podporu imunity? My bereme kozí kolostrum, máte někdo zkušenost?

Hermesfan 3.1.21 15:37

U nás chrípka už druhú sezónu chýba :-)

Leonina 17.1.21 13:11

Kolostrum od Betuly užívám od jara. Díky němu veškeré onemocnění jako nachlazení, rýma, kašel apod. probíhají lehce a rychleji.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek