Chypré vůně - Bottega Veneta

Luciška1 08.10.12 12:03

Chypré vůně-Bottega Veneta

Ahoj holky. Jsem tu naprostým nováčkem, ale poctivě čtu a vyhledávám si zde potřebné informace, protože parfémy a vůně všeobecně miluji. :srdce:
Teď jsem si koupila časopis Marianne, kde je vzoreček parfému Bottega Veneta a já se zamilovala. Jenže cena je uáááá a tak bych Vás chtěla požádat, zda-li neznáte nějakou podobnou, stejně krásnou nebo i krásnější? Kdysi jsem měla např. Armani Emporio City Glam, ale ta už není k sehnání. Pro přiblížení…hodně se mi líbí nepříliš kytičkové parfémy, spíše pudrové (není podmínkou), ale s nádechem do pánska. Děkuji předem za Vaše reakce. L. :D :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

beliala 08.10.12 12:06

Bottege Venete je podobná (až na ten začiatok) Cuir Amethyste od Armani a celkom aj M by Marcel Marongiu.

Venea 08.10.12 12:09

Ahoj, vítám tě tady…Bottega je pro mě hodně zvláštní, moc jsem ji nemusela, ale stále častěji si říkám, že bych si ji mohla pořídit a stále dokola ji zkouším. Takže možná za chvíli přistane i u mě na poličce. Je podobná Cuir Ametyste, ale ta asi levnější nebude, pokud vůbec se dá ještě sehnat (nejsem si jistá)…jinak bych ti doporučila zkusit Armani Emporio She - je to taková uklidňující dřevitá vanilka, trochu do pánska…

Luciška1 08.10.12 12:15

Tu jsem kdysi měla, ale zapomněla jsem říci, že mám problém s vanilkou. Jednou to bylo v pohodě a podruhé mi rozjela „hlavy bolení“. Jinak je nádherná…jo a děkuji za přivítání… :D .

barbucha 08.10.12 12:38

Sice nevím, co znamená „cena uááá“ :think: ale typově by mohla být podobná třeba No. 19 nebo Cristalle. Jsou bez vanilky…

Venea 08.10.12 12:43
@barbucha píše:
Sice nevím, co znamená „cena uááá“ :think: ale typově by mohla být podobná třeba No. 19 nebo Cristalle. Jsou bez vanilky…

tak pro mě tedy ne, ale každá máme jiný nos a slečna stejně nakonec zjistí, že bude nejlepší toho co nejvíce vyzkoušet… :lol:

jenom by mě zajímala cenová představa o tom parfému, Bottega se dá sehnat 30 ml do tisícovky, 50 ml do 1500 Kč…už jsem asi zkažená arome, exkluzivkami apod. ale mě to nepřijde zas tak strašně drahé :lol:

barbucha 08.10.12 13:29

Každej musí vyzkoušet … přece nebude kupovat jen na základě pár příspěvků.
Mně jen ty chanely přišly jako nejvhodnější podobná kombinace kůže a trochy nesladkejch kytek, kapku do chyprova samozřejmě, nicméně cenově vyjdou možná stejně, ne-li ještě hůř než BV :mrgreen:

Evulik 08.10.12 13:58

tiež nevidím podobnosť s No.19 ani Cristalle, tie sú hodne zelené, Bottega neni.
@Luciška1
ak môžem poradiť, tak náhradu za Bottegu nehľadaj, pretože taká NENI!
Cuir Amethyste je slivková, práve tú slivku som v nej nerozdýchala.
Bottega Veneta je jedinečná a keď si ju kúpiš cez internet, tak cena nie je až tak strašná.

gabica 08.10.12 18:05

@Luciška1
vôňa na tých navoňaných stránkach v časopisoch trošku skresľuje, ja bottegu mám a tiež som sa pre ňu rozhodla, keď som k nej pričuchla v časopise. Tiež som nemohla od nej odtrhnúť nos, a predsa sa mi zdá „naživo“ iná. Ja sama som veľa vôní neodskúšala, no tiež sa obávam, že nebude ľahké nájsť niečo podobné. V každom prípade je krásna, len neviem, príde mi že to je taká polievačka, lebo aspoň na mne slabo drží, nakoniec, aj pri tom zložení koža a neviemčo ešte mi príde… :think: jemná

Luciška1 08.10.12 19:36

Holky, děkuji Vám za reakce…teď jsem přišla z práce, odpovídám se zpožděním… :kytka: .
No, cena „uááá“ znamená, že raději koupím malému zimní boty… :D :D :D , jenže ten parfém bych fakt moc „potřebovala“… :* :roll: .
Stejně jsem si to ale myslela správně, protože jsem tušila, že nemá cenu hledat náhradu či podobu, protože BV je právě proto taková jaká je…nádherná… :srdce: .
Každopádně…když se nezeptám…znáte to?! ;)
I tak děkuju…je fajn vědět, že nejsem sama, kdo má tuto vášeň… :srdce: .

Sára 09.10.12 20:30

možná není od věci si koupit odstřik - ten tě nezruinuje a uvidíš jestli se ti po vypotřebování neomrzí tak si ji můžeš třeba přát pod stromeček, každopádně je to celkem jedinečná vůně, taky bych ji k „zeleným“ Chanelům přiliš nepřirovnávala, s oběma přivřenýma očima ještě tak k Chanel No 19 Poudré tak až po hodině, napadají mě vůně, které by tě mohly oslovit ale mám obavu, že cenově by sis vůbec nepomohla…

AgataAranka 10.10.12 10:37

To je hezké, jak jste k nové Aromačce milé. :hug: Omlouvám se za OT, ale tohle se čte přeci jen líp, než např. kauza „Malinka“. Z té mi bylo ouzko.

Renusatko 11.10.12 11:28

@Luciška1
Jak radí @Sára , nejlépe začít odstřikem a uvidíš. Já mám zkušenost, že je občas rozdíl mezi vzorečkem a stříknutým parfémem. Chvíli ti odstřik vydrží a když to bude láska, tak koupíš teď malému boty :-D a pak našetříš na parfém.

jitulech 11.10.12 14:34
@beliala píše:
Bottege Venete je podobná (až na ten začiatok) Cuir Amethyste od Armani a celkom aj M by Marcel Marongiu.

též se přimlouvám za Marcela (firma Oriflame), cena též příznivější než BV…ale není nadto vše vyzkoušet, v mém nosu vyznívají dost podobně, Marcel je trochu ostřejší, BV jemnější…mně možná dokonce voní víc ten Marcel, ale jak píšou všichni chce to prostě vyzkoušet :think:

opoponax 11.10.12 15:42

Podla mňa sa na Bottegu velmi podobá Cabaret (Gres). Skús vzorku z neho, a nesúď podla ostrého začiatku. ;) Snáď tam zacítiš podobu aj ty. Držím palce.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama