chystáte se do anglie?

římanka 27.06.09 14:52

chystáte se do anglie?

ted jsem se vrátila z anglie. Kdo se chystá na cestu tam a pojede z pevniny trajektem, doporučuji parfumerii, která je na trajektu. Ceny jsou tam neuvěřitelně nízké, některé si pamatuji, tady jsou:

50ml/ cca 30 liber
Dior- Addict, Addict 2, Addict Shine, Miss Dior Cherie, Miss Dior Cherie l´eau, Dolce vita

Chanel - Coco Mademasseile, Allure, Allure sensuelle, Chance

Chloé EDP (EDT stála 26 liber)

Estee Lauder - Pleasures

100 ml / 50 liber
Diory výše zmíněné

75ml / 36 liber

Gucci - Eau de parfume II, Rush 2

Chloé EDP

Úplně za hubičku tam byly ardenky, Be Delicious a parfémy Calvina Kleina, cenu přesně nevím, ale bylo to až šokujícně levné:-))

Jediná o dost dražší než u nás je tam značka BURBERRY, ta tam byla jednou tak drahá jak u nás. 

Přeju pěkný nákup, já si koupila Chloé a Addict 2 a také tělové mléko Addict 2 za 20 liber:-)


Reklama

Kopretina 27.06.09 21:41

Já létmám do Anglie do Londýna na letiště Luton. Cestou zpět se vždy stavuji na letišti v parfumerii. Tam ovšem ceny tak šokující nejsou. Ninua Ricci Nina mě stála kolem 26 liber. Takže je to o něco nižší než zde v e-shopech nebo na stejné úrovni. S Cheapsmells se to srovnávat nedá, tam jsou ceny bezkonkurenční.

Elvira 28.06.09 11:34

Prosím, jaké jsou ceny v Londýně v parfumeriích? Kamarádka tam teď jede a něco by mi vzala, pokud se to ovšem vyplatí.

WildOrchid 28.06.09 14:30

kamaradka nekolik let zila v anglii, vune si vzdycky kupovala na letisti, tam jsou udajne o dost levnejsi - kupovala si pokazde 5 flasek 100ml :D a pak to spotrebovavala nez se zas dostala na letiste.

Elvira 28.06.09 14:57

WildOrchid, děkuji, takže ať už letadlo nebo trajekt, dám si asi zakázku :D

římanka 28.06.09 20:11

…jaké ceny jsou v londýně, nevím, tam jsem neměla na parfumku čas, ale když jsem studovala ty ceny na trajektu, byla tam vždy napsaná běžná cena parfému a ta jejich trajektová cena, ty běžné ceny byly o něco vyšší ale ne o moc. Přesně si to už ale nepamatuju. Kdybych to byla věděla, vzala jsem si s sebou víc peněz, takhle jsem měla jen na 2 parfémy :shock:

Kopretina 28.06.09 21:57

Na letišti ve Free shopu jsou taky dvojí ceny. Při předložení letenky a pasu se platí ta nižší. Rozdíly jsou tak kolem 5 liber. Určitě přímo v parfumeriích jsou ceny vyšší, byla jsem v jedné na Oxford Street v centru Londýna, ale ceny jsem bohužel nestudovala. Rozhodně nebudou nižší než na letišti nebo trajektu. Ale propastné rozdíly tam jistě nebudou. Možná tak těch 5 liber.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama