Čím se voní vaši muži?

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
adaja111 1.6.17 08:40

môj synátor momentálne používa Azzaro lˇeau, Police to be the illusionist , má na poličke dáke vzorky ( myslím že Versace Eros a Gucci guilty ) ale najradšej má Lalique a lˇextreme :palec:

http://www.moliere.sk/…-15-9433.jpg

Miranda24 2.6.17 05:54

Chanel egoista

HappyGirl23 25.6.17 15:08

Teď Bvlgari Aqva homme (objednaná naslepo) a příště snad Armani Code, ta mi na něm krásně voní, on bohužel mé nadšení nesdílí, prý mu přijde sladká :nevim: … Naštěstí se voní vším, co mu dám (zatím), pokud má jen jednu možnost… Stačí mu jedna vůně a další začne používat, až je flakonek prázdný :-D :cert:

Rosa N. 25.6.17 16:09

muž Encre Noire edt
a Chemise Blanche
líbila se mi na něm stejně nejvíc krásně modrá voda po holení Old Spice, kterou ale nějak změnili, vyměnili za neprůhlený obal s arabskými písmeny a vůně už není hezká, jak byla : o (
a
synovi se líbila nedostupná Immortele de Corse do L'Occitane a docela se mu líbí Gaultier2, vzpomínám vlastněná, že ještě Al Rehab Dalal

kamooo 26.6.17 06:48

@Rosa N. …Rózi, jasné že nedostupná, tá Immortele de Corse do L'Occitane …sa čuduješ???
p.s. Pozdravuje bratránek :pudl:
;-)

Frankie 26.6.17 08:14

@kamooo @Rosa N.
Voyage en Méditerranée - Immortelle de Corse, kdo má vzorek, rychle sem! 8-)
Ááááááá…
: V restauraci „U přívozu“ máme naši milou Rózu, … zlatou, rozevlátou, košatou … :lol:

I hope you will always remain so charming.

Danilejka 27.7.17 09:29

Manžela nedokážu naučit na parfém. On rád očichává mě, když mám na sobě něco co mu voní, ale sám parfém nepoužívá. Dostal za ta léta co se známe několik vůní a použil maximálně na ples, nebo svatbu.
Tak mu alespoň nakupuji fialový AXE sprchový gel a deodorant, což moc voní mně (na něm).
A to je asi tak vrchol jeho parfémového konzumu :-D

Mizyan 28.7.17 14:55

@Danilejka
Tak mu kup kvalitnejsi kosmetiku napr. tuhy deo Dior nebo Chanel.

phulosoraptorka 28.7.17 16:36

Mému drahému nejvíc voní zvířecí řada od Old spice, tak si vždycky nějaký druh vybere a používá až do konce…

HappyGirl23 6.8.17 13:24

Hurá, zalíbilo se mu Opium, když jsme byli naposledy spolu v parfumerii… Totiž, bylo to tak, že ho zaujala dámská verze, tak si šel očichat pro sebe… A světe div se, ono mu to voní… Už jej dostal k narozeninám :-D :dance:

karolisiana3 22.8.17 14:43

na mém chlapovi mi voní snad všechno… :inlove:

petravodna 23.8.17 09:43

Svýmu muži objednávám už nějakou tu dobu (asi 3roky:D) pořád ten stejný parfém na notinu a jmenuje se Calvil klein Eternity for men…je naprosto dokonalý

Danilejka 21.2.18 15:02

Můj drahý vzal na milost Boss Bottled a já jsem moc ráda, že sám vyrukoval s tím, že je mu moc příjemná a že už dostal pochvalu, ne jednu.

Koupila jsem ji k Vánocům na slepo, dle recenzí a hned jsem si ji zamilovala. Ještě jsem nepotkala mužského, na kterém bych jí cítila.

hanulk@ 28.2.18 21:31

Eau de nuit - G. Armani :inlove:
Attitude _G. Armani… Bohužel již nesehnatelný :-( :srdce:
Black _ BVLgari
Le Male_Gaultier
Encre noir _Lalique
Gucci pour homme 2

Brach 24.3.18 22:40

Můj muž se kdysi voněl čímkoliv, co našel u mě na poličce. Jednou takhle večer se navoněl do postele mým Jadorem !!!! Dostala jsem tenkrát takový záchvat smíchu, že jsem nebyla schopna ničeho :lol: Tak jsem mu při nejbližší příležitosti darovala Le Male, který do ted používá( spíše svátečně), občas mu na něj chodím pro změnu zase já

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Váš příspěvek