Čím se voní vaši muži?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Veverka 27.02.09 14:53

Přítel má a poctivě používá Opium, JPG2 a Bosse 6. Nejvíc se mi na něm líbí ten Gaultier, sama si ho občas šplíchnu, je to moc povedená vůně…

Nat 27.02.09 15:45
xronos píše:
cinkja píše:
Můj muž donedávna vzdoroval, ale už docela kvalitu dokáže ocenit. Dřív by mu to přišlo jako vyhozené peníze.
Má Dior Homme, Fuel for Life for Him ( Diesel), L'Homme Sage ( Divine) a teď se mu moc líbí Terre d'Herm
chaantal 27.02.09 15:48

Máš krásnou sbírku, Nate :wink:

verunka2201 27.02.09 16:23
chaantal píše:

No to sakra! :shock: Takhle vytříbenou a širokou polici tady snad žádnej jinej chlap nemá :wink:

Vera 27.02.09 16:25

Nete, klobouk dolů… :D Co partnerka, sdílí tvoji zálibu?
Nalít si víno, popíjet, povídat si o vůních, jemně se popichovat, kdo má hezčí sbírku, kdo flakonky, kdo dnes objevil novou vůni…hmmm krásná představa…jo jo, už jsem se probudila :wink:

Nat 27.02.09 16:26
chaantal píše:

Je to prokletí :roll: Byla doba, kdy jsem se spokojil s Jil Sander, pak přišla pro mě doba Chanelů, která ještě neskončila a dneska… Samozřejmě, že na poličce nemám zdaleka všechno, ale i kdybych měl, nedostanu se ani zdaleka na tvých 120 kousků. Samozřejmě, všichni víme, že to není o závodech, kdo toho bude mít víc, je to spíš posedlost.
Nat

Spirit 27.02.09 16:32

Bvlgari Black - spoustakrát - nádhera 8)

Bvlgari Aqua - jednou - nádhera 8)

Cacharel Nemo - první kladné ohlasy v práci
Kenzo Air - taktéž kladné ohlasy v práci - navíc se mu velmi dobře nosí
Yves Saint Laurent - Opium - taktéž se v práci líbilo, ale ne úplně dobře se mu nosilo - statečně spotřeboval
Dunhill Desire For a Man - jemu se líbilo, podle mě krok vedle
Rykiel Homme Grey - neuvážená koupě - statečně spotřeboval
Dolce & Gabbana Pour Homme - jestli mě paměť nešálí, nosila se mu dobře a byla na něm pěkná
Osobně jsem na něm měla ráda Bvlgari Aqua, Black a teď Kenzo Air - na tu budu mojemu miláčkovi chodit 8) :D

P.S.: A dál už si nevzpomínám… :oops: :lol:

Nat 27.02.09 16:36
Vera píše:
Nete, klobouk dolů… :D Co partnerka, sdílí tvoji zálibu?
Nalít si víno, popíjet, povídat si o vůních, jemně se popichovat, kdo má hezčí sbírku, kdo flakonky, kdo dnes objevil novou vůni…hmmm krásná představa…jo jo, už jsem se probudila :wink:

Vero, Arpege od Lanvin, skvělá volba.
Nat

chaantal 27.02.09 16:49
Nat píše:
chaantal píše:
Je to prokletí :roll: Byla doba, kdy jsem se spokojil s Jil Sander, pak přišla pro mě doba Chanelů, která ještě neskončila a dneska… Samozřejmě, že na poličce nemám zdaleka všechno, ale i kdybych měl, nedostanu se ani zdaleka na tvých 120 kousků. Samozřejmě, všichni víme, že to není o závodech, kdo toho bude mít víc, je to spíš posedlost.
Nat

Ták ták… je to prostě láska…aspoň pro mě, vůně miluju a i když myslím že už jich mám zbytečně moc, nedala bych je…

Vera 27.02.09 18:39

Nete, děkuji za pochvalu, Arpege je moje velká láska, už mám i edp :D Je to moje voňavá jistota :heart:

LuciaG 27.02.09 20:20

Môj manžel kedysi používal Allure, potom Hugo a teraz používa Hugo Dark Blue a brúsi si zuby na Opium. Snáď na narodky ho dostane :wink:

Nela 27.02.09 20:56

Mému se na poličce usadil Lanvin Oxygene, Bvlgari Pour Homme Soir, Bvlgari Acqua ( dříve byl i Bvlgari Pour Homme a Bvlgari Extreme), Black Code už se omrzel a na léto tam je Allure Sport, Gucci Pour Homme II.
Velmi ráda bych prohlasovala na poličku nedávno zkoušený totálně uhrančivý Red Vetyver od Montale - jsem si jistá, že by tím náš vztah dostal další rozměr :lol: Bohužel… zatím se nedaří… ale nevzdávám to :D

xronos 27.02.09 21:39

já se musím smát, jak to na ty svoje mužíčky zkoušíte ........ a jak já to zase zkouším na ženušku ........ :D :D :D

minulý víkend to bylo asi tak nějak:

• lásko, co kdybych si tě novoněl tady tím Hermesem ?
  • no, když mi dáš kousnout tady toho koláčku, tak jo

(normálně na své jídlo nenechám šáhnout, ale uznejte, že v tomhle případě jsem musel udělati výjimku)

Irena 28.02.09 18:47

Proč si někdo nechce něčím navonět mě? :hyster:

Oleka 28.02.09 19:13
Irena píše:
Proč si někdo nechce něčím navonět mě? :hyster:

Irenko neplač :D , také nemám nikoho poblíž, kdo by použival parfémy ,
Nate, máš obdívuhodnou poličku :!:

prosím tě, nezkoušel jsi Sycomore od Chanel ? Měl by to být unisex, hrozně mě láká. Čekám ted' na vzorek.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek