Čím se voní vaši muži?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Mirka 28.2.09 19:49

BalMan Balmain - nasládlá velmi milá nekonfliktní sebevědomá vůně. Podle mě manželovi ladí s osobností :wink:

Jacomo Rouge - ještě o něco sladší mírně ovocná, poměrně moderní kompozice, dobře nositelná, ne úplně tuctová.
Bvlgari Soir - na začátek léta, když ještě není moc teplo
Monsiuer Balmain - citrony a citrony do letní veder
dtto Chanel Allure Homme Sport - a má + za vynikající výdrž
Eau de Gouverneur - příjemně kořeněná na babí léto
Monsier Chanel - nádherná jemná chyprovka, na období kolem Vánoc jak dělaná
Catalyst Unbound - jemná, trochu zakouřená, nasládlá, nekonfliktní

Dior Homme - manžel ho ještě nenosil. Dobře udělaná, zajímavá, ale zatím se mi jeví nějak neosobně, cize. Uvidím, co to udělá při nošení.
Terré Hermes, taky ještě nenošená
Manžel nosil na podzim i Iparii od LOccitane, moc mu slušela, chtěla jsem mu přenechat Figue Amere, pokud se s ním úplně nespřátelím, ale nelíbí se mu.
Nil od Hermes u nás nosím já a nedám:-), ale možná bych mu přenechala Mediterraneé.

Dalším kandidátem na koupi je Opium, ale sehnat EDP za slušnou cenu je trochu obtížné, a pak pánská Rosine - líbila se mi moc recenze od Irenky? snad se nepletu.
Na léto pak Moschino Uomo. Pro mě velmi pěkná vůně za výbornou cenu.

Alena 28.2.09 20:41

u nás převážně Boss No. 6 :cry: nemůžu ho přimět k ničemu jinému! vše, co jsem mu koupila nového, skončilo u mladýho. Nakonec můžu být ráda, že používá aspon toho Bosse, že :roll:

domenica 28.2.09 21:35

V koupelně teď jsou:
Homme a Habit Rouge (Guerlain), Gaultier 2 (JPG) = manžel
Petit Guerlain a malá lahvička New York (P. Nicolai) = syn (pro zvláštní příležitosti)
Mezi oblíbené vůně patří také Coriolan, Dior Homme, DKNY men …

Alzbeta 1.3.09 11:55

Manžel L´INSTANT DE GUERLAIN POUR HOMME.
Nyní nově TOM FORD EXTREME. :)

Kluci Acqua di Gio ( museli jsme sjednotit na jednu vůni, jinak ráno u nás nešlo přežít).

Aimirin 1.3.09 11:59

Přítel má leda tak Emotions od Cardin. Ale voní mi tedy překvapivě moc hezky

Fleur 1.3.09 13:16

Po systematickém rafinovaném (alespoň se domnívám) naléhání mohu hrdě napsat: Bvlgari Aqua, Bvlgari Pour homme, Bvlgari Pour homme soir (tu mám na něm nejradši). Ale tato trojice se u něj zabydlela až po dlouhých letech parfémového panictví.

• Citovat
  • Nahlásit
Arome akinorev 16.3.09 09:59

Mám štěstí, můj chlap vůně miluje.
Doma se najde:
Clinique - Happy
nějaký to Lacoste
Yves Saint Laurent L´Homme
Burberry Touch Men

:)
Pinochio 20.3.09 19:19

Doma mám buď Bvlgari - Aqua pour Homme Marine nebo Yves Rocher - Nature pour Homme.
Střídám je mezi sebou podle toho jak moc chci abych byl cítit okurkou.

U přítelkyně mám Essential, jednu jako EdT a druhou jako vodu po holení. Nádherně voní po čerstvých zelených ořeších.

Slimek 24.3.09 12:51

Ten můj se voní tím, co mu podstrčím :lol: :lol:

Ale to nemělo vyznít, že by byl zas ve výběru nesvéprávný :wink:, to jen já mu vždycky dobře vyberu :wink:. Beze mne si vybral třeba Mana od CK a prvotřídní Platinum Egoiste, u kterého teď mimochodem dává repete :banana:

WildOrchid 24.3.09 14:31

Drive pouzival (skoro)pritel Lacoste Red style in play, ale dosla mu, tak ted pouziva ze vzorecku Gucci by Gucci co jsem mu dala, vzdycky jen kdyz jde za mnou tak si kapne za usi. :lol:

Ty dve vune mi prijdou i trochu podobne necim, obe se mi libi.

Arome Lada. 24.3.09 15:39

Manžel dražším vůním nefandí, nejraději má STR 8 - Adventure z drogerky.Občas mu nějakou ,mně krásně vonící toaletku koupím - naposledy Nightflight.Tu pak používá.Ale sám si kupuje jen vody po holení.Starší syn(19) momentálně používá Ferrari Black a Fahrenheita od Diora, ale vůně ho v podstatě moc nezajímají. Mladší (18) se ve vůních trošku orientuje a vybral si sám Versaceho Man eau Fraiche a Blvgari Homme.

shanin 24.3.09 17:12

Tak já jsem přítele antivoňavkáře (všechno je MOC, všechno štípe v nose) podarovala Azzaro pour Homme, o které tvrdil, že se mu líbí, a okolí mu ji chválilo. Cítila jsem ji na něm ale dost zřídka, tak jsem se před pár dny koukla a za ty dva měsíce neubyl snad ani mililitr. Asi proto ji má pořád schovanou v krabičce. :-) A to už jsem měla vymyšlenou další. No, aspoň teď budu mít tak tři roky na to, abych na ni velmi pozvolně šetřila. :-) Můj bratr je lepší v tom, že každou novou lahvičku vítá s nadšením, ale on na sebe zase nalije skoro cokoliv a neocení kvalitu. Navíc se s ním vidím jednou za uherský rok, takže je mi celkem jedno, co používá.

Ambrožová Lenka 7.4.09 13:04

Mám štěstí, manžel vůně miluje. Voní se často a rád. Momentálně je jeho favoritem Iskander od Parfum D´Empire, jinak B Man od T. Muglera, Montale, Bvlgari Black a Notte.

• Citovat
  • Nahlásit
Širín 7.4.09 15:14

Můj snoubenec má Tokyo od Kenza a Aqua Allegoria Herbal Fresca. Má rád vůně s cedrem, takže plánuje (co vím) Notre Flore: C

Ambrožová Lenka 7.4.09 17:54

.

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek