Čím se voní vaši muži?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Širín 07.04.09 17:59
Ambrožová Lenka píše: Šiřín, myslím, že nejste ulítlí sami. My jsme na tom hodně podobně, až někdy pochybujeme. Na manželovi voní krásně Cristobal a Cabaret. Úplně jinak než na mě. Cristobal je na něm vyloženě pánský a moc pěkný. Navíc na něj dostal dost pochval a na mě moc nevoní.

Počkej, počkej, takže on se dámskými i voní?!
Hned dnes vyzkouším na drahém ten Cabaret (ale ten podle mě voní na všech krásně :heart: )

Ambrožová Lenka 07.04.09 21:41

l:

• Citovat
  • Nahlásit
Svatka 07.04.09 22:35

Cabaret podle mě na muži musí být hezký. Není to totiž typicky „ženská“ vůně. Mně moc nejede.
Můj muž používá jedině deodorant Old Spice, či Adidas.

Širín 08.04.09 11:00

Dnes jsem mu stříkla Eau Torride a pěkné!

zuz.ka 06.05.09 22:48

Giorgio Armani - Code, má už asi 4 flakon

Ambrožová Lenka 06.05.09 22:54

Dneska jsem manželovi objednala BVL Notte, rovnou 2×. Někde vyčetl, že ji budou rušit, tak aby něl do zásoby. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
LuciaG 29.05.09 19:53

Manžel si sám objavil svoj najnovší parfémový úlovok. Zaradila by som ho do témy „veľa muziky za málo peňazí“ pretože stojí iba pár babiek. Je to Voyage od Nautica . Ráno o 8hod sa ním navonia a keď príde o 18hod domov z práce, vôňa sa za ním tiahne akoby bol čerstvo navoňaný. Je to taká typická letná vôňa evokujúca dovolenku, more a dialky :D

Chandler 30.05.09 17:49

Cabaret

svatka píše:
Cabaret podle mě na muži musí být hezký.

Náhodou jsem obdržel vzoreček Cabaretu k nákupu a když to tady čtu, tak jsem ho zkusil na ruku. Po prvních pěti minutách musím uznat, že voní hodně příjemně a nepřijde mi zatím nikterak výrazně dámský. Má v sobě určitý typ kombinace sladkosti a svěžesti, který se běžně vyskytuje v některých pánských vůních. A je to právě ten typ sladké svěžesti, který se mi líbí :D .

Čistě subjektivně: určitým způsobem je podobný Dreamerovi od Versace a postupně se z Cabaretu vynořuje Jacomo de Jacomo.

FlirtBoy 30.05.09 21:33

já bych chtěl zkusit Cabochard, ale zatím mi chodí samé pánské vzorečky… :lol:

radulllinka 31.05.09 17:11

teď jsem příteli pořídila L'Eau D'Issey Pour Homme naslepo a mile mě překvapil,moc pěkná lehčí vůně,i jemu se moc líbí,trochu mi připomíná Aqua di Gio pánský a drží perfektně,
jinak jeho nej je Allure Home Sport a Lanvin pour Homme

radulllinka 31.05.09 17:30

ale stemi dámskými vůněmi,to dělám taky,ale musím mu říct že je to unisex,jinak by ji nenosil.takže cristobal používá taky,to vždycky říká,že voní jak cola s rumem :D teď jsem mu dala v refanu Anisii bellu,tu já nemůžu vůbec,tak at to vystříká aspon on,na něm se rozovní daleko lépe a krásněji.jinak používal taky odstřik Aquazur od Lancaster,říkal že mu hodně připomíná versace eau fraiche a Eau torride,taky občas stříkne,tu ale moc nemusí.

Arome danka 31.05.09 23:16

C. Hererra 212 - už dlho

delfin32 02.06.09 20:22

Včera jsem manželovi ke Dni dětí (neboť je takové moje velké hravé dítě :lol: ) dala Pure Vetiver .
Hlava mi velice připomíná Huga od Bosse, po rozložení je to takový krásný zelenočajovo-grepovo-ginkgový unisex.
Manžel očichal, pozitivně pomručel a prohlásil: „Ale já pro tebe nic nemám!“ a za dvě vteřiny: „ale to je vlastně i dárek pro tebe, že jo, budu ti krásně vonět“ :D

Tak vida, konečně na to přišel :lol:

Mirka 02.06.09 21:10

Manžel donosil BalMana a nosí Dior Homme. Překvapilo mě, jak se na něm rozkládá do poměrně svěží květinové vůně. Čekala jsem vanilkovo kosatcovou sladkost. Voní na něm opravdu úplně jinak, než na mé ruce při zkoušení. :shock:

FlirtBoy 02.06.09 21:18
Mirka píše:
Manžel donosil BalMana a nosí Dior Homme. Překvapilo mě, jak se na něm rozkládá do poměrně svěží květinové vůně. Čekala jsem vanilkovo kosatcovou sladkost. Voní na něm opravdu úplně jinak, než na mé ruce při zkoušení. :shock:

já jsem zase, když jsem ho měl na sobě, cítil hlavně to kakao a pudr… :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek