Čím se voní vaši muži?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
hakhak 2.6.09 22:24

Můj přítel má nejoblíbenější značku G.Armani a taky hodně používá tuhé, nebo deo antiperspiranty .
Vůně této značky mu vyhovují ( Code, Remix, Night ), protože je na sobě vůbec necítí, nedráždí ho, nebolí ho z nich hlava a ostatní mu skládají pochvaly.

Snažila jsem se mu trochu rozšířit obzory, nakoupila pár odstřiků, ale uspěla jsem jen s Dior Homme a na slavnostnější příležitosti Attitude. Všechno ostatní ho dráždilo.

A vůbec! Jsem ráda, že voní a že mi moji úchylku maximálně toleruje :wink:

starfleet 2.6.09 23:09
Mirka píše:
Manžel donosil BalMana a nosí Dior Homme. Překvapilo mě, jak se na něm rozkládá do poměrně svěží květinové vůně. Čekala jsem vanilkovo kosatcovou sladkost. Voní na něm opravdu úplně jinak, než na mé ruce při zkoušení. :shock:

Jaký byl dojem z BalMana? (oboustranný :wink: ) Měl by mi v nejbližších dnech dorazit, a jsem strašně zvědavej… :lol:

fressia 4.6.09 18:52

Môj manžel používa Ferrari Uomo, Lolita Lempicka Au Masculine a Bvlgari Aqua, a vôbec myslím, že je mu to jedno, čo mu kúpim, to používa. Je skrátka nenáročný typ. On si to vynahradí zase na svojich koníčkoch, čo teda parfémy asi nebudú.

Luqas 5.6.09 10:23

starfleet - no na BalMana som zvedavy aj ja :DD ked ti pride tak napis svoje dojmy :DDD

Katja 9.6.09 00:30

Můj drahý bude co nevidět používat Body Kouros od YSL. Vůně je na něm nádherná, hladce sladká, rozčísnutá troškou ostřejšího koření. Na sobě jsem ji ještě nezkoušela, ale už jsem četla tolik názoru žen a dívek, co ji používají, že ji určitě zkusím. Takže se těším až dorazí vlastně dvakrát :)

vixen 16.7.09 13:26

Tři nejoblíbenější vůně mého přítele- Blv Notte Pour Homme,Allure Homme Sport,Versace Pour Homme

emily 24.7.09 00:39

vone

Najviac pouzivane u mojho priatela: Armani He, Chanel Allure Homme Sport, Jil Sander Sun Men- starsia verzia

Aja 24.7.09 21:34

Čím se voní Vaši muži?

Cartier-Declaration, krásná, elegantní a svěží citrusovka :wink:

stella2 28.7.09 16:51

Od Diora Fahrenheit a Homme
Od Bvlgari Homme Soir - to je bomba, voní mi tak moc, že se jí občas taky navoním
Kdysi měl od Gucci Rush (nebo Rush II už nevím, bílý flakon), ale ten už jsem dlouho nikde neviděla, takže se asi už nevyrábí, škoda.

FlirtBoy 28.7.09 22:59
stella2 píše:
Od Diora Fahrenheit a Homme
Od Bvlgari Homme Soir - to je bomba, voní mi tak moc, že se jí občas taky navoním
Kdysi měl od Gucci Rush (nebo Rush II už nevím, bílý flakon), ale ten už jsem dlouho nikde neviděla, takže se asi už nevyrábí, škoda.

Bvlgari pour Homme Soir je taková docela unisexová…asi jako většina věcí od bvlgariho :)

stella2 29.7.09 09:26

Mám prostě ráda čaj, v hrnečku i v parfému. Mimochodem flakon Homme Soir je taky super - sklo a kovový uzávěr, žádný plast

Melissa 29.7.09 19:54

Zjistila jsem, že pánské vůně od Yves Rocher jsou mnohem lepší (aspoň) pro můj nos) než dámské. Takže svého přítele zásobuju dvěma favority - Comme une evidence a Nature. Mňam! :oops:

RobertaRight 30.7.09 23:16

Můj přítel na vůně moc není. Používal odjakživa Fahrenheita… pak přešel na Van Gils - Between Sheets.. (mně to voní jako citrusy s nějakejma bylinkama, no ale… já si fakt nestěžuju :lol: ). K narozeninám ovšem dostane něco jiného! :wink:

estelle 31.7.09 13:09

A čo? :wink:

Zavan smradu 31.7.09 14:15

mozno vonavu Robertu :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek