Čím se voní vaši muži?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Vera 31.07.09 15:01
:lol: :lol: :lol:
RobertaRight 31.07.09 16:58

:shock: Teda na co vy hned nemyslíte! :lol:

Arome Blueberry 09.09.09 12:05

Můj chlap se voní rád :D používá Amen, Bmen, Gucci by Gucci pour homme…jen mě teda včera zaskočil, když se zeptal, jestli bych mu půjčila vzorek Chocolate greedy, že by se s ním navoněl do práce (a dodal : " je to taky unisex,ne?„) mám holt doma "pana Karamelku“

estelle 09.09.09 12:51
Blueberry píše:
mám holt doma „pana Karamelku“
:D :D :D
Arome HankaS 06.10.09 14:19

Mému příteli voní CK One, nedávno jsem si ho na sebe dala já a zjistila, že ho má zkažený…takže už ho asi dlouho nevyzkoušel..jinak jeho oblíbenci jsou od Bosse…např. Pure.Tím mě moc netěší, protože mám k této značce poměrně averzi..tím, jak je tuctová…ale budiž

FlirtBoy 06.10.09 17:14

lepší tuctová než smrad potu apod. :wink:

derad 06.10.09 19:18

Chaps od Laurena a Thé Vert od L'Occitane 8)

Mirka 07.10.09 16:39

manžel teď nosí Armani Eau pour Homme. Koupelna voní celkem hezky, když se navoní, ale výdrž je TAK mizerná, že zjistit, jak se rozvoní je téměř nemožné. Ale čeká tam na něj dámské Opium, a na to se těším, to na něm voní parádně. To, co vonělo ze mě, když jsem ho nosila, bylo něco úplně jiného.

derad 07.10.09 19:42
Mirka píše:
manžel teď nosí Armani Eau pour Homme. Koupelna voní celkem hezky, když se navoní, ale výdrž je TAK mizerná, že zjistit, jak se rozvoní je téměř nemožné. Ale čeká tam na něj dámské Opium, a na to se těším, to na něm voní parádně. To, co vonělo ze mě, když jsem ho nosila, bylo něco úplně jiného.
tak ho nekdy Mirko zkus v nestřežený okamžik postříkat pánským Opiem - a to rovnou EdT na jednu a EdP na druhou stranu (ruku). mají různé složení a obě stojí za zkoušku. osobně mi víc medí ten černý rybíz v EdT.. http://www.pic4ever.com/images/298.gif
Mirka 07.10.09 21:33

děkuju za radu, znám je obě, manžel je i obě vyzkoušel a EDP se mi líbí víc. Ale zatím toho tu manžel má k vonění dost, a donosí to moje :lol:

plevanka 14.11.09 12:06

Přítel používá [b]FERRARI RED (ta je mimochodem moooc povedená), OPIUM EDT , LIVE JAZZ YSL, a ECLAT od Oriflame.
Má i jiné vůně, ale tyhle na něm cítím nejčastěji.

verunka2201 14.11.09 21:46

Netuším, čím se voní… ale voní moc HEZKY a hlavně POKAŽDÉ… 8)

Andorra 26.11.09 12:37

Můj taky hezky a pokaždé, ale já vím čím - Armaniho Aquou - ten se mu líbí nejvíc.. Ale už má koupený dárek pod stromeček a to na hony vzdálený od Giorgia - Bvlgari Black! Jednou jsem ho polila ze svý čtyřicítky a to se mi tedy na něm líbil o hoooooodně víc, než na mně :heart: Myslela jsem že ho spapám 8)

radulllinka 27.11.09 14:07

Teď má nejnověji Guerlain Homme a nosí ho skoro pořád,mě se na něm nejvíce líbí Issey Miyake Leu di Issey,zajímavá svěží vůně.jinak to střídá ještě Allure Home sport,ale ta mu už dochází.na Vánoce pro něj mám Terre de Hermes,když jsme byli v parfumérii dávala jsem mu čichnout,moc se na to netvářil,ale mě se líbí hrozně tahle vůně,tak se kní bude muset holt propracovat :D

Sissinka 30.11.09 20:00

radulllinko, Terre d´Hermes je nádherná, včera jsem s ní navoněla mýho milýho (původně jsem si koupila odstřik pro sebe) a za pár hodin ho slastně očichávala, pořád moc pěkně voněl :oops: Terre je celkem svěží a myslím, že se rozkládá na kůži dost dobře! :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek