Čím se voní vaši muži?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 15 Další »
kamila252 30.03.10 20:25

Můj manžel používá Ck Obsession, někdy to vystřídá s Chevignonem for man. Tyto vůně mu moc sluší. Chystám se otestovat Kenzo Jungle pro muže.

FlirtBoy 30.03.10 21:41

jaký je ten Chevignon? :)

Mirka 31.03.10 18:34
starfleet píše:
Mirka píše:
Manžel donosil BalMana a nosí Dior Homme. Překvapilo mě, jak se na něm rozkládá do poměrně svěží květinové vůně. Čekala jsem vanilkovo kosatcovou sladkost. Voní na něm opravdu úplně jinak, než na mé ruce při zkoušení. :shock:
Jaký byl dojem z BalMana? (oboustranný :wink: ) Měl by mi v nejbližších dnech dorazit, a jsem strašně zvědavej… :lol:

výborný. Klidná, příjemná nasládlá vůně pro muže, který si nic nepotřebuje dokazovat. Měla jsem ji na manželovi ráda.

kamila252 31.03.10 18:44

K tomu Chevignonu for men:

Složení
Hlava:
Artemisie, bazalkový olej, bergamot, kmín, jalovcové bobule
Srdce:
Karafiát, muškát, jasmín, konvalinka, borové jehličí, růže, tymián
Základ:
Jantar, cedr, pižmo, dubový mech, kůže, pačuli, oilbanum
Chevignon for Men vychází 1992, je to květinovo kořeněná vůně. Je označována jako nejlepší vůně od Chevignon, je určena pro přiležitostné nošení.

Je to kořeněná, silnější vůně podobná právě Ck Obsession for men.

Nevím, jestli si tu můžu dělat reklamu, ale prodávám ji ve svém obchodě http://www.parfemy-manon.cz. Vyprodávám sklad se značkama Chevignon, Ted Lapidus, NafNaf, Bugatti a Faconnable.

Luqas 31.03.10 19:24
Mirka píše:
starfleet píše:
Mirka píše:
Manžel donosil BalMana a nosí Dior Homme. Překvapilo mě, jak se na něm rozkládá do poměrně svěží květinové vůně. Čekala jsem vanilkovo kosatcovou sladkost. Voní na něm opravdu úplně jinak, než na mé ruce při zkoušení. :shock:
Jaký byl dojem z BalMana? (oboustranný :wink: ) Měl by mi v nejbližších dnech dorazit, a jsem strašně zvědavej… :lol:
výborný. Klidná, příjemná nasládlá vůně pro muže, který si nic nepotřebuje dokazovat. Měla jsem ji na manželovi ráda.

WAW, no pre mna je BalMan zas vyrazna, celkom ostra, ovocna vona, ktora jednoznacne vybieha z davu tuctoviek a ma neskutocnu vydrz…moj velky favorit, a kvalitou urcite predci omnoho drahsie a znamejsie znacky,,,super!!!

derad 31.03.10 19:30
kamila252 píše:Nevím, jestli si tu můžu dělat reklamu, ale prodávám ji ve svém obchodě http://www.parfemy-manon.cz. Vyprodávám sklad se značkama Chevignon, Ted Lapidus, NafNaf, Bugatti a Faconnable.
myslím, že všichni budou souhlasit, že pokud je, jako ve tvém případě, jasně uvedeno, že jsi majitelkou (zaměstnankyní, PR expertkou.. :)) zmiňovaného shopu, tak je všechno v naprostém pořádku a všichni informaci ocení.
Mirka 31.03.10 21:56

Lugas - vnímáme ho každý jinak, což může být způsobeno i tím, že ty jej vnímáš po celou dobu a ze sebe, já ho znám spíše po rozvonění, po cca 8 hodinách nošení na někom jiném.

Manžel nosil Catalyst na chladnější počasí zajímavá starší vůně, teď má BLV Notte - v ložnici vedle mě vždycky padne koňská dávka zázvoru. Pak možná Theorema Uomo - krásná a už nevyráběná nebo Allure Sport Homme, aby s ní trochu „pohnul“, moc ji nenosí.

Evulik 20.04.10 09:09

Ten môj si na vône žiaľ vôbec nepotrpí :(

Ale používa mojou zásluhou Aqua di Gio a Polo Explorer, aspoň dačo :)

Camellia 21.04.10 19:59

Můj muž používá Black XS a je s ním spokojený. Tak jsem mu přikoupila i balzám po holení a deo stick. Mě se líbí, to jo, ale ještě radši bych na něm viděla třeba Kouros. Mám tu miniaturku, mažu si s ní zápěstí, moc mi voní. Ale to on ne, že by se v něm necítil dobře.

derad 21.04.10 20:03
Camellia píše: … ještě radši bych na něm viděla třeba Kouros.
to je žencká! :P
FlirtBoy 21.04.10 21:22

já se v Kourosu cítím dobře, ale okolí mi přijde lehce rozpačité občas :)

rocky 21.04.10 21:32

Můj muž se voní tím, co mu koupím. Poslední dobou používá Terre d'Hermes . Deradku , můžeš prosím poradit nějakou vůni od Montale? Prošmejdila jsem totiž Tvůj vzorkovník a zajímá mě docela Tvůj názor. :D Která od Montale by se mohla hodit na jaro – léto. Vielen Dank

derad 21.04.10 22:08

já jsem Montalek ochutnal jen pár z té široké nabídky a věřím, že si vybere opravdu každý. kromě aoudovek mají i „normální“ parfémy evropského stylu.
netroufnu si poradit, jelikož neznám vkus tvého muže, rocky (resp. tvůj :D)

nicméně Terre mně voní taky, tak snad aspoň napoví moji oblíbenci:
z vůní s aoudem: Aoud Shiny, Louban, Black Aoud, Wild Aoud, Aoud Rose Petals
z ostatních: Greyland

v každém případě nedoporučuju nákup naslepo; všechny Montalky jsou pokud ne mistrovské, tak aspoň skvěle zkomponované vůně a taky nezaměnitelné a originální. ačkoli sám značku Pierre Montale nekriticky miluju, některé z jeho vůní, které jsem vyzkoušel, bych na sobě nesnesl.

rocky 21.04.10 22:15

Od Montalek má manžel Red Vetyver.
Děkuji za názor.

meduza123 27.04.10 13:44

Pro mého přítele jsme společně k vánocům vybrali 1 Million, ale po nějakých 4 měsícíh mě tahle vůně přestává bavit (plus ji má teď skoro každý). Koupila jsem mu nedávno L'Essence de Must de Cartier a ráda bych mu časem pořídila ještě Cartier-Declaration (a mnohé další! ale mám problém sama se sebou, tak až zbydou penízky :lol: )

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 15 Další »
Váš příspěvek