Čím se voní známé osobnosti (herečky, zpěvačky...)

Plíšek 7.11.12 19:26

Iva Pazderková- alias blbá blondýna

Dříve Chloé a nyní Chloé Love

Lucka Bílá používá Opium
Eva Pilarová Black XS Pour Elle Paco Rabanne
Petra Černocká Bvlgari Omnia Amethyste.

Ef 15.11.12 14:05

Angelina Jolie - 1969 Parfum de Révolte (Histoires de Parfums)

eleonen 6.6.13 21:12

Tak by mě zajímalo čím se voní samotní parfuméři a ´nosy´, pokud vůbec.

VirnaLisi 6.6.13 23:09

Napríklad Jean Claude Ellena nepoužíva žiadne vône,podľa toho,čo som o ňom čítala.

eleonen 7.6.13 15:22

@VirnaLisi No pravě jsem nad tím tak uvažovala. Jestli parfuméři dělají čest svým značkám a jestli ´Nosy´ nemají už plné nosy :-)

VirnaLisi 7.6.13 19:14

@eleonen Skôr si myslím,že si tak počínajú kvôli tomu,aby ich to nemýlilo,nerušilo pri ich práci,skrátka niečo ako profesionálna deformácia.

Aoname 2.7.13 13:27

@Convalaria
Děkuji za příspěvek - velmi zajímavé. Asi je to známé, ale původní parfém (ještě na VŠ) vévodkyně z Camnbridge Katy Middleton byla Dune, svatební White Gardenia Petals (viz diskuze zde), momentálně nevím. Ale docela by mě to zajímalo. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Reg9 2.7.13 15:33

Dívala jsem se teď na dokument o Romy Schneider a tam říkají, že její oblíbenou vůní byla Vanisia od Creed. Zřejmě verze, která se začala vyrábět v roce 1848, protože v roce 1987, kdy se datuje výroba nové verze, byla Romy už mrtvá.
Zajímavé, kdesi jsem četla, že její nejoblíbenější byla L'Heure Bleue. Asi toho měla víc :)

kubacis 3.9.13 22:44

Podle Marionnaud pro podzim 2013 používá Taťána Kuchařová již léta Lanvin Éclat d'Arpége.

bab58 3.9.13 22:56

@Ef
cit.: Angelina Jolie používá pouze klasickou vůni Carolina Herrera

http://kosmetika.dama.cz/clanek.php?id=

barbucha 8.9.13 12:04

Ines de la Fressange v knize Se šarmem Pařížanky píše, že její nejoblíbenější je Ambre Sultan.

(jinak nic objevnýho jsem tam nenašla, co se stylu týče - i když s jejími názory¨naprosto souhlasím - ale je tam pár dobrejch tipů na obchůdky a restaurace, pro někoho, kdo se třeba chystá do Paříže)

• Citovat
  • Nahlásit
Náťa66 8.9.13 14:52

Marianne září 2013 :
Herečka Lucie Benešová miluje vůně. Používá hlavně Chloe, ale občas to i prostřídá něčím jiným. Mění vůně nejen podle nálady ale i podle ročního období.
(haha, kdo by to řekl :mrgreen: )

dusty 8.9.13 15:17

Meryl Streep je vraj fan of Shalimar a Barbra Streissand nosí Vol de Nuit.
To slovensko-nemecká babizňa Eva Máziková má údajne slabosť pre Fidji a Marianna Ďurianová pre Lolitu Lempicku. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Henri 9.9.13 08:36

@Náťa66
:mrgreen: Jo, to me taky velmi „zaujalo“. Hlavne bych ji nedavala do te sekce nestarnoucich zen spolu s Freimanovou a Hermankovou, protoze zrovna o ni bych si myslela, ze je minimalne o 10 let starsi, nez je.

Stránka:  « Předchozí 1 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 58 Další »
Váš příspěvek