Čím se voní známé osobnosti (herečky, zpěvačky...)

macko.pu 29.4.14 08:02
@naja1 píše:
@macko.pu Fakt? Tak to je pro mne velké překvapení :P Lemmyho bych na Chanel teda netipovala.
… fakt, 100%ne…videl som o ňom dokumet a tam ukazoval jeho oblúbenú vôňu…medzi nami, ani ja by som ho na toto netipoval… k nemu by som skorej priradil nejakú čiernu pižmovku, alebo niečo ako QUORUM, ale nie tento Chanel… :)
ZPĚVAČKA 9.7.14 22:01

Tak ráda čtu, co kdo používá, Alice Bendová neraději Givenchy Extravaganci, Cl. Schiffer a J. Aniston Anais Anais od Cacharelu

ZPĚVAČKA 9.7.14 22:06

Samozřejmě,že nepoužívají jednu vůni, to se by se lidem mohly ovonět,…,. :)

nafnaf 21.7.14 19:22

Dneska jsem náhodou narazila na fb stránku Dary Rolins a píše tam:
Atmosféru dovoleniek vo mne dokonale evokuje parfém SUN od Jil Sander, vždy sa k nemu v lete vrátim. "

Klarama3 24.7.14 09:27

Možná to tu už někdo psal, pokud ano, tak se omlouvám.
Ale kdesi jsem četla, že Lucie Bílá má za životní parfém Opium. A Bára Nesvadbová a Dana Morávková Angela.

nafnaf 12.8.14 21:43

Četla jsem u kadeřnice v časopise z roku 2008, že Marta Jandová se voní Diesel Fuel For Life Unlimited http://www.arome.cz/…e-unlimited/ … teda nevím jestli to ještě platí… :think: asi spíš ne…

michala333 14.8.14 10:35

vynikajúca Dana Medřická mala celý život len jednu vôňu- ARPÈGE od Lanvin, ako spomína v českom dokumente Příběhy slavných jej syn tiež známy herec Václav Vydra ml,
a myslím, že k nej táto vôňa aj sedí…jemná, veľmi príjemná klasika :andel:

Afrika 14.8.14 11:16

@macko.pu

netuším, kto je uvedený Lemmy, vôňu chválim ako aj čardášové fúzy, to sa už takmer nevidí

macko.pu 14.8.14 11:25
@Afrika píše:
@macko.punetuším, kto je uvedený Lemmy, vôňu chválim ako aj čardášové fúzy, to sa už takmer nevidí
…vidím, že máš v hudobnej oblasti ešte nejaké rezervy :mrgreen:
Lemmmy je spevák kapely Motorhead :pankac:
michala333 14.8.14 11:40
@ZPĚVAČKA píše:
Tak ráda čtu, co kdo používá, Alice Bendová neraději Givenchy Extravaganci, Cl. Schiffer a J. Aniston Anais Anais od Cacharelu

ani od Shifferky, ani od J. Aniston by som takýto výber veru nečakala, skôr niečo oveľa oveľa drahšie , hoci Anais Anais je krásna vôňa… :dance:

Tana1112 24.10.14 13:02

@bab58 Že Lady Di používala 24 Faubourg od Hermes čtu poprvé. Vždycky se psalo, že milovala l´Air du Temps od Nina Ricci… Myslím, že papír „snese všechno“ :mrgreen:

Hermesfan 24.10.14 13:04

@Tana1112

ja som zase čítala že obľubovala Penhaligon´s Royal Water

India 24.10.14 13:38

Vyčteno:
Keira Knightley - Coco Mademoiselle, kupovat ji asi nemusí :)
Heidi Klum - Opium, hezky se to rýmuje
Kate Moss - Stella, od kámošky
Salma Hayek - parfém Narciso R. for Her
Angelina J. má ráda toaletní vody od Caroliny Herrera
Scarlet Johansson miluje vůni růží - třeba Desire od Dunhill
Katy Perry je prý věrna Angelu
Liv Tyler - Very Irresistible, parfém je pro ni součást osobnosti a chce, aby si ji lidé pamatovali podle vůně
Jessica Alba používá „pětku“, je to její dětství - její máma nosila VÝHRADNĚ Chanel No.5
Lady Gaga - Daisy

Zdroj: Ž+Ž - Vůně a hvězdy

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 Další »
Váš příspěvek