Čím se voní známé osobnosti (herečky, zpěvačky...)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 58 Další »
domenica 5.10.09 11:01
Tana1112 píše:
S Maruškou jsem se setkala pracovně. Byla dost odměřená, povýšená a nevoněla ničím…

Také jsem se s Marií setkala. Má zkušenost je přesně opačná :wink: Byla milá, příjemná, dobře naladěná … (vůni si bohužel nepamatuji)

ppjmh 5.10.09 11:09
Maty píše:
Já ji mám ráda,jako malá jsem si broukala její písničky :oops: A na své roky vypadá pořád báječně.

Její písničky so broukám pořád a máš pravdu je to pořád kočka, která velmi, velmi zvlášťní hlas a můj táta ji prostš miluje :lol: .

ppjmh 5.10.09 11:10

Tak ty chyby snad ani opravovat nebudu :oops: .

Luna 5.10.09 13:52

Maruška je sice COOL, ale Cool Water…? Lepší by byl Cool Chanel :wink:

Ambrožová Lenka 5.10.09 13:55

Alice Bendová prý pouříva už několik let jen Extarvaganci od Givenchy. Také to bylo napsáno v Marianne :)

• Citovat
  • Nahlásit
pichjit 5.10.09 14:06
Luna píše:
:lol:

Potkávala jsem ji ve Strašnicích, kde dříve bydlela a my kousek od ní, než si postavila dům tuším v Kolovratech, byla usměvavá a sympatická a měla pěkného hafana :D

ppjmh 5.10.09 14:42
Luna píše:

Mě by k ní pasovala třeba Paul Smith - Rose. Vlastně ani nevím proč.

Tana1112 5.10.09 16:32
Ambrožová Lenka píše:
Alice Bendová prý pouříva už několik let jen Extarvaganci od Givenchy. Také to bylo napsáno v Marianne :)

někde jsem četla, že tu prý má ráda i Mahulena Bočanová

Kerze 5.10.09 16:51
Tana1112 píše:
Ambrožová Lenka píše:
někde jsem četla, že tu prý má ráda i Mahulena Bočanová

O Mahuleně jsem četla, že prý má ráda pánské parfémy…

marci64 5.10.09 17:38
Ambrožová Lenka píše:

To je pravda, četla jsem to také, říkala to i v televizi!!!! A miluje ho tak, že si udělala zásobu asi 10ks, které skladuje úplně nejníže v lednici, protože se měl přestat vyrábět!!!! :wink:

mimi 5.10.09 21:07

a raz bola v marianne nevesta M. Rottrovej, vraj ma nejakuu nechtovu firmu ci co a vraj pouziva cca od svojich 23 rokov eau de soir od sisley.. to by mi skor tie vone pasovali opacne.. na starsiu eau de soir a na mladu ta cool water…teda aj ked ja ten cool water nemusim vobec

pichjit 6.10.09 08:19

To jsem také četla :idea:

Marianna 12.10.09 21:33
Ambrožová Lenka píše:

… což mě zaujalo, protože vůni neznám a musela jsem jít vyzkoušet. Hmmm, tak konkurovat Alici Bendové nebudu. Vůni můj nos zařadil někam jako trochu svěženka s čímsi zeleným nebo štiplavým (hele pepř) a trošku dřeva. A jde to na mě do kysela, takže ne-é. Moje kůže povoluje pouze slaďárny, všechno ostatní mění v kyselinu nebo ředidlo.

Maty 13.10.09 15:27

Třídila jsem časáky a narazila jsem na Danielu Peštovou-Haberovou,nyní prý používá Secret Obsession a pánskou Infusion d'Homme

vixen 19.10.09 17:01

včera na černém mostě v parfumerii Vilma Cibulková- kupovala si Angel a Alien..

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 58 Další »
Váš příspěvek