Čím si dnes mažete ruce

Frankie 3.10.19 15:50

Čím si dnes mažete ruce

Z důvodu, že si často (možná i úchylně) myji ruce a zapomínám na následnou péči, zakládám toto chybějící thema (jako poslední důležitý článek mimoparfémového čtyřlístku - co jste dnes snědli, vypili, jak sportovali), abych si vybudoval další každodenní rituál.

Tak tedy, čím jste dnes namazali?

Příspěvek upraven 03.10.19 v 16:32

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Frankie 3.10.19 15:52

03/10/2019 AM
Cien Q10 Hand Cream

Příspěvek upraven 03.10.19 v 21:06

vlastina9 3.10.19 15:59

Linola hand :-)

Verda2 3.10.19 16:25

Kamill classic :srdce:

Frankie 3.10.19 16:53

Lehce OT, ale musím.

Nedávno proběhl test krémů na ruce, zveřejněno v čas. dTest.

Vytahuji podstatné.
Dobrá rada

Na špičce tabulky se umístil Garnier Intensive Care Repairing Hand Cream (velmi dobře, 67 Kč/100 ml). Pokožku rukou hydratuje na výbornou a zároveň zamezuje nechtěné ztrátě vody. Vysoké známky z laboratoře u něj navíc doprovází dobré hodnocení dobrovolnic.

Čtveřice přípravků v sestavě Astrid Velvet Touch hydratační krém na ruce (dobře, 40 Kč/100 ml), Lidl/Cien Concentrated Hand Cream SOS (dobře, 40 Kč/100 ml), Rossmann/Isana krém na ruce s extraktem z heřmánku & panthenolem (dobře, 30 Kč/100 ml) a Ryor krém na ruce s aloe vera (dobře, 38 Kč/100 ml) si odnáší díky dobrému poměru ceny a kvality označení výhodný nákup.

Chvost tabulky obsadila Weleda citrusový krém na ruce a nehty (uspokojivě, 442 Kč/100 ml). Na umístění zástupce přírodní kosmetiky se negativně podepsaly průměrné výsledky z laboratoře společně s nejslabším hodnocením dobrovolnic.

Příspěvek upraven 03.10.19 v 21:07

Jitka77 3.10.19 17:13

Tím, co je po ruce - u dřezu mám momentálně heřmánkový krém značky Today (koupený tuším v Bille), v koupelně Niveu Soft (používám i na tělo), u postele modrou Niveu (miluju namazat si ruce před spaním a inhalovat), v obýváku u sedačky momentálně kelímek Nivea Men (dárek k nákupu na Elninu) a v kabelce nosím tubu mého milovaného Apiko krému s mateří kašičkou. Nestává se mi, že bych si ruce zapomněla namazat 8-)

chimaera 3.10.19 17:36

Musím se přiznat… nemažu :oops: A přitom bych měla, rok od roku si to kůže na rukou víc a víc žádá - jenže většinou mi prostě vadí parfemace, hodně krémů je dlouho cítit a zatím jsem měla smůlu na dost umělé vůně (výjimkou byla nějaká Balea, kterou jsem měla ve vzorku a voněla hezky a jemně po meruňkách, jenže jsem zapomněla, co přesně to bylo - s ureou?).
Nemáte, prosím, někdo tip na něco bez parfemace nebo co brzy vyčichne? A zároveň by se to nemělo dlouho matlat a mělo by to ruce vyživit a efekt by neměl být založený jen na silikonech nebo glycerinu…:) :rose:

Medojedka 3.10.19 18:15

@Frankie Františku, nakoukni sem ;-)

MagnolieS 3.10.19 18:32

@Frankie Vlákno krém na ruce tu už je :dance: jsi skoro jako prvnička ty rituálku 8-) a já se přidám páč mažu fůůrt a neustále.
Takže ještě nohy :lol:
Mám doma i v práci několik druhů krémů na ruce, občas si vybírám čím se máznu, jindy je mi to fuk.
Zrovna jsem se po nehtech mázla Swiss Logical od Zepter, jedu druhej a stojí za kuloš váloš, vyhozený prachy, sama bych si ho nikdy nekoupila :-?

chimaera 3.10.19 18:46

Tak já se omlouvám :rose: , zrovna vlákno krému na ruce mě hledat nenapadlo a když už to tu žilo… Holt nechám situaci tak, ať to tedy neplevelím.

Brach 3.10.19 18:52

Není krém jako krém ( i kdyz na nohy na noc je to asi jedno :lol: ), Na ruce mám ráda hutné krémy, které se ihned vstřebají ! Momentálně mám dobré zkušenosti s obyčejným krém z DM od Baley -růže. Krásně voní, vyživí a ještě se hned vstřebá, za pár korun. Jinej už nechci, mám několikáté balení.
Dříve jsem používala Neutrogenu ( velmi koncentrovaný, účinný a drahý krém, taky se ihned vstřebával) . Manžel mívá velmi popraskané ruce, původně používal měsíčkovou mast na nohy a teď to vylepšil a objednal před net opět měsíčkovou mast, bez chemické konzervace..zn.- nejspíš REINEX ( made in Germany) a je výborná. Tolik se nevstřebává. používá ji na noc

Frankie 3.10.19 20:02

@Medojedka @MagnolieS
Přátelé, dámy.
Vlákno bylo založeno s jinými oumysly než to, na něž pěkně upozorňujete.
Přečtěte si prosím první příspěvek Angeliky radu hledající a pak můj. Že se ctěné uživatelky nedrží předmětu diskuse a kamsi ujíždějí, to mi připomíná, že žena má problém na každé řešení..

Frankie 3.10.19 20:12

@chimaera
Ano s ureou, cena 29,90, hned jsem si po dnešní koupi napatlal ruce.
Po chvíli jemná parfemace odejde.

03/10/2019 PM
Balea: Handcreme Urea

Příspěvek upraven 03.10.19 v 21:09

Medojedka 3.10.19 20:21

@Frankie Jsem přesvědčená o tom, že Tvůj první příspěvek v tmto vlákně patří do vl. Krém na ruce :lol:

Frankie 3.10.19 21:11

@Medojedka
Je to přesně tak, jak říkáš, jenže trochu jinak. :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek