CK Obsession Night for men - sametová vůně na večer

James85 15.03.11 00:39

CK Obsession Night for men - sametová vůně na večer

Dobrý den,

rád bych se zeptal na vaše typy na vůně podobné CK Obsession Night.

Jsem spíše dělaný na svěží klasické vůně typu Green Irish Tweed - J. H. Creed a jemu podobné, ale zároveň delší dobu hledám vůni, která by se dala použít na večerní záležitosti (společenské večery aj.). Vůni, která by působila luxusním a zároveň sametovým/semišovým dojmem. Vůně by také neměla být přespříliš extravagantní, umělá nebo přeslazená.

Jedná se mi o vůni na způsob CK Obsession Night - tedy něco sametového, lehce kořeněného, neokoukaného a s nádechem luxusu (ale ne extravagantního a kýčovitého), něco lehce záhadného s přívlastkem noci, energického… Možná i elektrizující vůni velkoměsta v noci, plného světel, kde Vás čeká dlouhá a vzrušující noc.

S CK Obsession Night mam jen dva problémy:

  1. Začátek než se vůně rozleží mi nepřijde až tak příjemný a na mne možná zbytečně kořeněný (cítím nějaké byliny, možná kardamon, ale připomínají mi spíše byliny do kulinářství či trhu z Indie či čajovny). Posléze ale (cca 30 minut od aplikace) se vůně rozloží do hezky jemné semišové vůně…
  1. Možná se jedná jen o můj dojem, ale přijde mi opravdu slabá. Výdrž dle mne není až tak zlá, ale přijde mi, že není moc cítit, pouze lehce. Nechci vůni, která bude otravná pro okolí, ale zároveň bych rád, aby byla pro bližší okolý alespoň lehce „přítomna“ :wink:

Nebránil bych se ani vůni, která by byla směrem k „sexy“ vůni, tedy vůni lehce „nadrzlou“, sebevědomou nebo možná i lehce flirt či „playboy“ style. (Toto prosím neberte nikterak ve stylu mé arogance či namyšlenosti, jde mi spíše o to, aby vůně nebyla zase příliš usedlá a nudná… :wink: ) Jde prostě o vůni, kterou si vezme mladý sebevědomý herec na večer vyhlašování Oscarů :wink:

Budu se těšit na nápady a doporučení, všem předem děkuji :wink:


Reklama

RoSa 15.03.11 08:50

tahle je pěkná: Hugo Boss: Baldessarini Ambré http://www.arome.cz/…tailvune.php?…

James85 16.03.11 21:38

Díky za tip, znám, ale přeci jen, tohle už je poměrně hodně nasládlá vůně… :wink:

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama