Classique Intense - J. P. Gaultier (2014)

Lucinela 17.08.14 21:01

Classique Intense - J. P. Gaultier (2014)

http://www.fragrantica.com/…e-24821.html

Složení je uváděné zatím různé - viz fragratica.
Granátové jablko, pomerančová kůra, kůže pačuli.

Výhradně zatím v Marionadu - 20 ml za hezkou cenu cca 1.300,–-. Samozřejmě jsem hned vyzkoušela a …

Nehledejte jakoukoli podobnost s klasikou (EdP vůbec, EdT - pár styčných prvků). Pro mě je to další zklamání - vymýšlení stále nových odnoží této dokonalé vůně. Vůně je hodně sladká, v úvodu je sice výrazné granátové jablko, které zajistí jistou pikantnost, dále různé ovoce, kůži jsem vůbec nezaznamenala a aby byla tzv. Intense, v závěru solidní dávka pačuli. Celá vůně na mě působí jako nesourodá směs, typově vyznívá trochu jako vůně La Viva Juicy (omlouvám se, ale nemám ji ráda). Takových vůní tady už bylo, bude, sotva přežila necelé dvě hodiny kina a za tu dobu mě totálně znudila. Věřím, že si své fanynky najde, flakón je nádherný, vůně typicky líbivá, ale kdo zná klasiku ve verzi EdP a má k ni vztah, toho asi nenadchne.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Sicilanka 20.08.14 13:42

Mě se naopak líbí docela dost, pravda ale je, že jsem ten den netestovala jen JPG, ale i ostatní novinky a tak trochu se v těch obláčcích několika vůní ztratila, že jsem si ji naplno nevychutnala, nicméně si mě prvním stříknutím získala. Určitě ji podrobím testu ale ještě jednou a sólo. Základ z Classique je zřetelný, ale celkově vyznívá, alespoň pro mě lépe, odlišně. Přestože je „Intense“, je na začátku hladivější a nepřipadá mi tak úderná jako u původní verze. Naopak veškeré, do světa vypuštěné obdoby klasické Clasique, mě zatím nijak neuchvátily, na nejhorší „atrapu“ na původní Classique aspiruje odnož „Námořnice“ v limitované edici…

Martula 20.08.14 14:00

Čekala jsem klasiku v intenzivnějším provedení, dočkala jsem se úplně jiné vůně (když nepočítám název a flakon). Nedá se jí upřít jedna věc. Skutečně je velmi intenzivní. Navoněný papírek přežil v mém autě 3 dny a stále se výrazně hlásí o slovo.

Vůně samotná mi připadá jako průřez tím, co se dobře prodává (La Vie est Belle, Miss Dior…) - aby se to TAKY dobře prodávalo. Pro mě zklamání.

Sicilanka 29.09.14 20:05

Nemůžu si pomoct, ženy, ale přijde mi o kapku lepší, než původní Classique. Alespoň tedy při druhém testu, který mám za sebou. Záleží na vkusu a nosu každé z nás, za mě tedy určitě palec nahoru. Světoborně převratná ve smyslu, překoná původní, vyplývá spíše z očekávání. Pro mě má ale silné ženské kouzlo a erotický náboj, navíc si sedne s mojí kůží, vydrží na ní velice dlouho, proto také z mé strany pozitivní hodnocení.

Lucinela 29.09.14 20:16

@Sicilanka
Připojuji se, dostala jsem ji darem a opět se mi potvrdilo, že letmé vyzkoušení je k ničemu. Ta vůně je hodně, hodně dobrá. Je sexy, má jiskru, náboj, siláž je skvělá a na oblečení drží několik dní. Je to kvalitně provedená „modernizace“ vůně této značky, jedna z nejlepších odnoží. Nevím sice, jak dlouho mě bude bavit, ale těch 30 ml, co jsem dostala, spotřebuji s radostí.

Sicilanka 29.09.14 20:28

Jj, není to žádná utrápená chudinka, která chce někoho napodobovat. Zapředla jsem řeč i s prodavačkou v Marionnaudu a osobně ji přišla jako nejpovedenější ze všech verzí Classique.
@Lucinela teď jsi mě trochu zmátla tím objemem, tuším, že se dělá jen ve 20, 50 a 100ml, nebo se pletu?

Sicilanka 29.09.14 20:30

Mám na ni políčeno, ale ta cena - stále čekám, že ji naskladní nějaký ověřený netový obchod za příznivější cenu než v kamence a zatím ticho po pěšině…chjó

Lucinela 29.09.14 20:33

@Sicilanka
Omlouvám se, už jsem se taky dívala, je to bohužel jen 20 ml, to víš, od ex-manžela člověk více čekat nemůže ;) . Ne, byla jsem moc ráda, potěšil :kytka: .

Sicilanka 29.09.14 20:37
@Lucinela píše:
@Sicilanka
Omlouvám se, už jsem se taky dívala, je to bohužel jen 20 ml, to víš, od ex-manžela člověk více čekat nemůže ;) . Ne, byla jsem moc ráda, potěšil :kytka: .
:mrgreen: tak to bylo nejen vtipný, ale takového ex by ti, alespoň v tomto směru, spousta ženských záviděla, tím víc, jestli jsou taky tak ujetý na parfémy :D …20ml bude fuč asi za chvíli, což?
Lucinela 29.09.14 20:41

@Sicilanka
No, kdybych ho používala každý den, týden nevydrží ;) . Budu se snažit šetřit, ať si to užiji, ale obávám se, že až někde naskladní 50 ml, neodolám. 20 ml je jen tak na pošimrání čichových pohárků ;) .

Sicilanka 29.09.14 20:47

@Lucinela 20ml je takový větší vzorek ;)

katerinka 29.09.14 20:52

Taky se mi hodně líbí a už měsíc hlídkuju po internetových obchodech, zatím nikdo nenaskladnil :evil: :cert:

Lucinela 29.09.14 20:54

@katerinka
Bohužel ne, ale vyšla za moc hezkou cenu v Marionaudu na Dnech Marianne. Ale to už je bohužel pryč :nevim: .

Sicilanka 29.09.14 20:56
@katerinka píše:
Taky se mi hodně líbí a už měsíc hlídkuju po internetových obchodech, zatím nikdo nenaskladnil :evil: :cert:

Dneska jsem dokonce „vznesla“ dotaz na Elnino, zda bude - nebude, ale zatím netuší, jestli se jim podaří naskladnit…je to zoufalé, ale na netu fakt nikde není, ale doufám, že se to změní co nejdříve…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama