Classique - X

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Širín 03.03.10 16:38

Styl sado-maso?
(případně sádlo-máslo… sádra-malta, apod.)

Ingrid 03.03.10 21:51

Vůně to nemusí být špatná,ale ve mně tahle torza všelijak vyšperkovaná korzety a nyní nově i „sádlem-máslem“,nebudí příjemné pocity. :roll:

Majla 03.03.10 22:21

Tenhle flakon pro mě bude ošklivý v jakékoliv úpravě.

melisaa 03.03.10 23:04
Majla píše:

Tvar flakonu se mi líbí, šperkování jak u kterého..

Ingrid 04.03.10 14:40

Sice budu lehce OT,ale takových flakonků,co mají všelijak ztvárnit lidské tělo je víc.Pour Femme od Caron je moc hezký příklad toho,že to jde udělat i noblesně a na úrovni nebo Max Mara,to je téměř kubistické pojetí ženské siluety,vzhledově nic moc,na první pohled,ale když se člověk zadívá na tu reklamu,tak zjistí,že je to v postatě geniální zkratka.Tahle torza nalečená do korzetů se mi zdají taková prvoplánově sexy a za každou cenu.fakt se mi nelíbí. :conf:

Tana1112 04.03.10 15:03

Myslím, že udělat svým způsobem „kýč“ byl přece prvoplánový záměr extravagantního tvůrce… Ostatně proč ne?

Linda 04.03.10 15:42
Majla píše:

… pro mě taky :roll:

Ingrid 04.03.10 17:42
Tana1112 píše:
Myslím, že udělat svým způsobem „kýč“ byl přece prvoplánový záměr extravagantního tvůrce… Ostatně proč ne?

Ano,jistě,je to originální,to se tomu nedá upřít a vytvořil ucelenou řadu,ale i když to oceňuju,tak sama za sebe musím říct-nelíbí,není to podle mého vkusu a zdá se mi to až trošku vulgární,přes­to,nápad to má,je to neotřelé,ale na mne to nepůsobí příjemně.Vůně samotné jsou jiná kapitola,posuzuju flakonky.Nabízí se mi trošku srovnání s produkcí Dalího,to jsou podobné jakoby kýče,ale tam jde opravdu o motivy z jeho tvorby,extrava­gantní,mírně švihnuté,posunuté jinam,než je většinový vkus,k Dalímu to patří,no a k tomu Gaultierovi už vlastně taky,to jen pro mne tohle balení nemá půvab.

jasmina 04.03.10 19:46

mne se to vizualne libi

zato vune me od nej jeste zadna nejak nedostala ..

Garfield 04.03.10 20:29

Schiaparelli má dokonce i spodek a torzo - krejčovskou pannu 8)

http://www.news-parfums.com/…elli_zut.jpg /> http://www.perfumecountry.com/…/SH31-2T.jpg

Torza od Gaultiera mi nevadí, tak nějak to k němu už patří… :)

1Miru 05.03.10 11:04

…PŘESNĚ Garfield! - Gaultier to takhle musí mít, to je totiž „on“.
Mně se to líbí :D

vixen 05.03.10 11:08

Mě se flakon i vůně líbí :D

Svatka 12.03.10 21:53

Flakón je hezký, typický JPG. Ale obsah je odvar. Je to slabé! Myslela jsem si, že se mi bude líbit. Asi aji jo. Ale ta výdrž… Nástup citrusů na začátku je pro JPG dost netypický. Pak vykouknou květinky, ale ten charakteristický krásný základ Classic JPG se neznatelně mihne… a je fuč. A to jsem si myslela, že teprve parfém začíná. Po hodině jsem necítila ani Ň. (Nejen já)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama