Closer (Halle Berry)

Širín 04.07.12 07:45

Closer (Halle Berry)

ZÁŘÍ 2012

SLOŽENÍ
Hlava: malina, leknín
Srdce: mimóza, fialka, cedr,
Tělo: vanilka, pižmo, kašmírové dřevo, mahagon, kapradí

NÁVRHÁŘ
Jacques Cavallier

""http://img.jan­forman.com/th/nd­.15531boqs.jpg:http://img.janforman.com/…5531boqs.jpg

""http://img.jan­forman.com/th/o­.1967144pt.jpg:http://img.janforman.com/…967144pt.jpg


Reklama

moudjahidine 08.07.12 19:27

Složení slibuje slušnou spatlaninu, flakon nic moc, ale cením si absence kraječek a splachovadel, vizuál ujde (i když…nějak moc jí photoshopáci „zoválněli“ obličej… no co, aspoň není polonahá a rozkravená v sexy poloze).
Halle má botičky, Halle má vůničku, je to k popukání, ňo :palec:

verunka2201 08.07.12 23:09

Mně ten flakon připomíná poslední verzi flakonu Nilang od Lalique.

la.reina 09.07.12 07:51

Mňo, nebýt pod tím napsané, že je to Halle Berry, tažko bych ji v tom protaženém obličeji poznala. To se fakt moc nepovedlo…

naughtycat 10.07.12 09:57

Složení se mi líbí. Maliny s leknínem jsem tedy ještě neviděla a vůni fialky a mimózy miluji. Jen si to neumím představit dohromady. Flakón je katastrofa, to už si raději snad koupím odstřik i ten je hezčí… :pocitac:

viky 01.03.13 18:29

Právě ji zkouším a přijde mi, že mám na ruce letní svěženku pro pány. Je v ní celkem dost vodních tónů (výrazný leknín), trocha zeleně, sladkokyselé citrusy.. To vše na relativně příjemném cedrovém základě. Nejsem si jistá, jestli bych takovou vůni nosila. Nejspíš tak maximálně na cvičení, pokud bych v zásobě neměla něco lepšího. Nejpříjemnější je stejně obyčejná cedrová kolínská od Yves Rocher. :mrgreen:
No.. takže, abych to nezamluvila. Od této celebritní vůně nečekejte nějaké zázraky. Nemůžu říct, že by byla nepříjemná, ale je možné, že se bude podobat hromadě pánských (nebo spíš klučičích) vůní z drogerie. V pohodě by ji unosil nějaký jemný a opatrný mladík, co se bojí nosit výrazně chlapské (těžké, kořeněné..) vůně. V Closer je fůra leknínové svěžesti, kterou můžete vyčuchat z každého druhého sprchového gelu modré barvy. Trochu jako Omnia Crystalline s jemným pánským akcentem. Pokud se vám ta představa zamlouvá, tak směle do ní. :) Na elninu se právě prodává za pár kaček.

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama