Co byste si přáli od zlaté rybky?

Rosa N. 4.3.19 10:29

Co byste si přáli od zlaté rybky?

Milé Aromačky a Aromáci,

jsem si vědomá, že je to hodně osobní otázka.. Ale zaručuju Vám (když už nemám moc přispět k tomu, aby se splnilo), že neplatí, že když se v tomhle vlákně vysloví, že se nesplní.
Jako asi zdraví je jasný! To si přejeme všichni..
Spíš mám na mysli taková „nezávazná“ přání, ta rybička je jen taková docela malá <

.. vážná přání bohužel asi neumí, jen prkotiny.. a radůstky :o) ))),
ale kdoví, třeba by zvládla i něco většího.. ><(((°><°)))><

><(((°><°)))><

To je na Vás, kamarádi!

Momentálně bych si přála, @ <°)))><
moci jet do Prahy na sraz, zalyžovat si s maminkou, kterou teď vážně bolí záda a nohy (letos jsme vůbec nelyžovali), cítila bych se líp kdybych byla štíhlá (60 - 65 kg by se mi tak líbilo).. aby se na mě nezlobil nikdo, kdo se na mě zlobí (podávám ruku ke smíru všem tady i jinde, budu mít radost, když mi sem cokoli napíšete. Klidně, že je to debilní téma! <°)))><> ostatní ještě vymyslím během dneška (aspoň nebudu myslet na blbosti :lol: )

Jo! A zapomněla jsem důležitou věc, tady malá <><(((°> plní pět nebo osm malejch přání.. :kytka:

Příspěvek upraven 06.03.19 v 11:59

Stránka:  1 2 3 4 Další »
adaja111 4.3.19 10:46

Ó aká milá téma :palec: :-D
Rada sa pridám :mavam:
Tááákžže…keďže som teraz vo víre strašného ale že strašného pracovného tempa, priala by som si menej ( tak akurát!) práce, zvolniť tempo…
Druhé prianie.. ( Bože zlatá rybka daj nech sa aspoň toto vyplní! ;-) ) aby môj syn zmaturoval…áno toto si želám NAJVIAC!!!
Tretie prianie?......hmmmm…stratávať ľudí s dobrým a veľkým :srdce: …a možno by medzi nimi mohol byť aj človek, chlap zo :srdce: len pre mňa! :-* .....to by celkom potešilo :-D …zatiaľ takto, nič podstatné ma teraz nenapadá, ak môžem asi by som sa vrátila k tejto diskusii po zvoľnený tempa v práci, a možno ani nie…ktovie…Bohvie :palec: …dobrá téma!! Velice DOBRÁ!!! :choco: :sweet: :lipstick:

Biely kvet 4.3.19 11:49

Po zhliadnutí tejto novej a zaujímavej témy ma okamžite napadol refrén piesne od Hanky Zagorovej…

Rybičko zlatá, přeju si
mít vrásky smíchu u pusy
a písničky a zpívání
a klid na tichý dívání
a čtení knížek schovaných
na sladké chvíle před spaním,
mít třistapětašedesát
dnů štědrých každý rok.

A keď som sa zamyslela, čo by som ja chcela od zlatej rybky… …pokoj v duši…(to je vlastne tiež krásna pieseň od Jany Kirschner) …silu zmieriť sa s odchodom ľudí, ktorí mi boli akokoľvek blízki… …dar reči, aby som dokázala obhájiť svoje postoje a názory… …schopnosť viac prejaviť lásku svojim najbližším… …jedno silné a úprimné objatie denne, aby som sa cítila milovaná… :srdce:

Tanulik 4.3.19 17:03

:rose:
Zlatá rybka , prosím , nech tento rok nestretnem v prírode medveďa , nech mám celý rok plný slnečných dní a slniečkovych ľudí , nech mi v ateliéri žiaria obrazy , ktorými by som niekoho potešila , nech nezazijem vojnu na vlastnej koži … A na viac asi nemám nárok zlatá rybka … Tak aspoň spln každému ďalšiemu to , čo si bude priať .
A pozdravujem Hanku :srdce:

Rosa N. 4.3.19 18:41

@adaja111, @Biely kvet, @Tanulik Ďakujem veľmi pekne, milé kamarátky! To je krásne, čo ste napísali. :rose: Teším sa a tiež pozdravujem! :-* cmuk! :hug: Želám zo :srdce: nech sa Vám priania plnia! :wine:

Příspěvek upraven 04.03.19 v 18:46

Hanka H 4.3.19 18:44

Vezmu to trochu z jiného konce. Přeji Zlaté rybce neděravou paměť, šikovné ruce, vlivné známé a neklesající pracovní morálku! :lol: :rose:

Rosa N. 4.3.19 18:49

@Hanka H :lol: :andel: Hani, Ty jsi napro100 originální :inlove: za všech okolností. Ty za to nemůžeš. :hug:

AnnaBella 4.3.19 23:07

@Rosa N. Co bych si přála, Hani? Vrátit čas, nebo vrátit se v čase aspoň na chvíli a udělat pár věcí jinak :-) A pak taky jedno přání, co by se mohlo splnit, abys dorazila na sraz :-) :rose:

Evax 4.3.19 23:22
@AnnaBella píše:
@Rosa N. Co bych si přála, Hani? Vrátit čas, nebo vrátit se v čase aspoň na chvíli a udělat pár věcí jinak :-)

Já bych měla takřka identické přání, bohužel na tohle bude i hejno zlatých rybek krátké :lol:

Herbs 5.3.19 00:26

@Rosa N. Krásné, ale těžké téma :hug: .
Drahá rybičko, nauč nás prosím, jak si můžeme splnit svá přání vlastním přičiněním.

therion 5.3.19 10:35

Ja začnem v negatívnom duchu. Prial by som si aby tí poondení Američania ťahali domov svinským krokom a brali si so sebou aj ich tanky atď. Neviem čo majú znamenať tie časté presuny bojovej techniky ale asi to ide na Ukrajinu a bojím sa že to nedopadne dobre. Nechceme ich tu, v Európe nemajú čo hľadať.
Inými slovami, prajem mier na Zemi všetkým ľuďom dobrej vôle, ostatným aby sa im otvorili oči a aby dostali konečne rozum. Prial by som si veľké akvárium, v ňom čistú vodu a decko zlatej rybky, ktoré by mi plnilo každý deň jedno želanie :lol:
Prajem si aby sa ľudia zobudili a začali robiť niečo osožné pre planétu, menej konzumovať, separovať odpad, prestať poslúchať ,,tých hore", aby piloti odmietli vypúšťať chemtrails, aby sa všetci riadili zákonmi lásky. Bolo by toho ešte viac ;-)

Příspěvek upraven 05.03.19 v 14:37

Lucinela 5.3.19 12:36

Hani, to je krásné téma :rose: . Já to normálně jen tak z hlavy nevím. Ale zítra koučujeme s milou kamarádkou, tak mám téma. Děkuji :rose: :rose: .

hromar 5.3.19 13:22

potřeboval bych snížit IQ tak o 30 bodů. Díky

therion 5.3.19 14:36

@hromar Žiadny problém, pozeraj TV a hlavne reklamy :lol:

Černá káva 5.3.19 16:17

Hani, ten @hromar to vystihl. :palec:
A jinak - přála bych si život zvládnout až do konce. A hlavně ten konec.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek