Co byste si přáli od zlaté rybky?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Rosa N. 6.3.19 07:20

@ijáček & @GreyHound já budu Váš spojenec, pojitel, spojovník, poľovník. :-) @rozjívená pojivová tkáň
Dá se tomu odolat? Snad?! :cert: :lol: Nebo to mám odvolat :-P :-*
(Hádejte, radši co je to za pusu (a nemusíte se držet při zemi.. klidně se rozleťte .. Vzhůru k výškám , vzhůru k výškám..) :-)

Pozn. ‚překladatele‘ není ode mne, je úplně od libovolného člověka, kterého byste si přáli!

GreyHound 6.3.19 11:50

@ijáček : Já jsem tam byl.

Rybičko, rybičko, nebudu Glumíček a neukousnu Ti hlavičku…

Úplně hrozně sobecky bych si přála, abychom konečně sehnali domek se zahrádkou, o kterém už dlouho sníme…Ale až zase tak úplně sobecké to není, protože kdo mne zná, ví, že jsem velký optimista, a kde se dá, snažím se rozdávat dobrou náladu.A s novým domkem bych byla ještě veselejší, tj. do světa bych pustila ještě více dobra : ) : ) : ) (Hlavně, když si to sobectví pěkně zdůvodním, že: ) : ) : )
A nesobecky - rybičko, ať už se konečně lidé vzpamatují a myslí více na přírodu, na to, jak tuto zemi devastujeme a pumpujeme vše, co se dá, hlava nehlava… Vždyť je to naše matička, nemůžeme ji takto ničit, co po nás zbyde? A rybičko, ať letos v ČR (a na Jižní Moravě) dost prší, klidně i o prázdninách, ať se z toho loňského sucha vše vzpamatuje.. A samozřejmě radost, lásku a zdravíčko všem… Je toho hodně, rybičko, že? Ale opravdu to nechci jen pro sebe, ale pro všechny.
Ano, mohla bych chtít více času pro sebe a pro přátele, méně shonu, více pohody - ale rybičko, já moc dobře vím, že tohle všechno je jen a jen na mně, to my sami jsme strůjci svého štěstíčka : )
@Rosa N. Haničko, sluníčko, děkuji za toto krásné téma :rose: :rose:

GreyHound 6.3.19 19:56

Já bych si strašně přál, aby zlevnilo pivo. Nejlíp dvanáctka.

Rosa N. 7.3.19 00:59

@Černá káva no to já, Alenko, právě nevím, jakou jsi mi poslala. :hug: Mám od Tebe ješte pivoňky. <3 Jakou barvou ta čmřc vykvete a letos to bude myslím druhý rok, tak už by mohla, viď. to bude pro mě překvapení. A tak mi to vyhovuje nejvíc! :o)

@Darina Valehrachová Darčinko, děkuju, to jsi tak krásně napsala, až se mi po Tobě zastesklo. Tak děkuju a brzy ahoj! :inlove:

@GreyHound haha, už Tě vidím, jak se svojí sošnou postavou :andel:
do sebe liješ jednu dvanáctku za druhou. :o) )) :lol:

GreyHound 7.3.19 11:52

@Rosa N. : Proč ne? Pivo mám rád. To neznamená, že když jsem nejkrásnější chlap a mám tu nejsuprovější postavu ve střední a západní Evropě, že si pivo nedám. :-P

Rosa N. 7.3.19 11:59

@GreyHound Jo jo, skromnost nade vše! :lol: :-P

Magnolie1 7.3.19 13:03

@Náťa66 Hrozně dlouho jsem tě neviděla. Nevyřčená přání se prý vždycky plní. Tak držím palce. Já osobně myslím, že když je zdraví, tak se pak vždycky už nějak zvládne všechno. @Rosa N. Hani, já myslím, že někdy příště ti sraz vyjde, ať Praha nebo Tvoje Brno.

GreyHound 7.3.19 17:32
Danilejka 8.3.19 06:07

Přeji si, aby k sobě byli lidé více otevření a upřímní. Aby mezi sebou lidé kritiku rozdávali jen konstruktivní.
A přeju si, aby mi už vykvetly narcisy na zahrádce. A taky páni tulipáni.
Doufám, že nás letos nebude trápit tak suché období, jako loni.
A s ohledem na to si přeji, aby se lidé naučili lépe hospodařit s tím největším bohatstvím, jaké n příroda dala - s vodou.

A Haničce rybičce přeji za tak hezké vlákno dny krásnější, než jsou :srdce:

Biely kvet 8.3.19 06:57

@Danilejka To je krásne prianie! :srdce:

zdensy 8.3.19 21:44

Přeji si, aby nebyla na silnicích přejetá zvířata!!!

Náťa66 9.3.19 08:26

@Magnolie1
Děkuju. :rose:
Já to teď mám úplně jinak nastavené.
Tohle všechno šlo stranou, asi už toho bylo dost.
Vůně ano, ale už si jen užívám toho, co mám doma.
Třeba se jednou zase vrátím, kdo ví. ;-)

Lucinela 9.3.19 08:47

Haničko, já jsem hodně přemýšlela a já si opravdu přeji hlavně, abych byla zdravá já a mi blizci
Není to klišé, bez zdraví není nic. Před Vanocemi jsem měla vážnou dopravní nehodu a mam štěstí, že jsem tady. Nikdy jsem nevěřila na anděly, ale určitě svého mám a přeji si, aby měl se mnou trpělivost. Štěstí, bez něj to nejde a peníze - je dobře mít jich tolik, aby je člověk nemusel řešit a mohl mít vyšší cíle jako zabránit stárnutí naší planety, pomáhat těm, kteří to potřebuji a být laskavý a chápající člověk. Takže asi tak.

Příspěvek upraven 09.03.19 v 08:52

Lucinela 9.3.19 08:49
@Lucinela píše:
Haničko, já jsem hodně přemýšlela a já si opravdu přeji hlavně, abych byla zdravá já a mi blizci
Není to klišé, bez zdraví není nic. Před Vanocemi jsem měla vážnou dopravní nehodu a mam štěstí, že jsem tady. Nikdy jsem nevěřila na anděly, ale určitě svého mám a přeji si, aby měl se mnou trpělivost. Štěstí, bez něj to nejde a peníze - je dobře mít jich tolik, aby je člověk nemusel řešit a mohl mít vyšš jcíle jako zabránit stárnutí naší planety, pomáhat těm, kteří to potřebuji a být laskavý a chrápající í člověk. Takže asi tak.
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek