Co je normální aneb to mi hlava nebere

berush 11.10.11 17:19

Co je normální aneb to mi hlava nebere

já nevím, to snad ani nepotřebuje komentář http://www.mimibazar.cz/…tografie.php?…

Podívejte se na ty fotky, přečtěte nadpisy k nim a odpovězte mi prosím na otázku: je normální aby dospělá žena vozila v kočárku panenku a jezdila s ní takto i na dovolenou?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

bagheta 11.10.11 17:36

pane bože…to je odporný… 8-o …co z toho ty ženský proboha mají? 8-o

albeni1 11.10.11 18:03

Mě přišly tyhle miminoidní panenky vždycky hrozně morbidní, až děsivé, nevím proč.

A jinak normální - nenormální - těžko říct (ale já jsem k různým odchylkám a zjevům tolerantní) :-D tak mě to nevadí.
Vidět někdo z běžných smrtelníků police některých parfemaniaček, taky by si asi ťukal na čelo.

Ale to rozplývání se nad tou panenkou mi přijde zvláštní. Kdysi jsem se dostala na nějaké panenkovské nebo hračkovské forum, a řeknu vám, to jsou větší blázni než my tady. Někteří jsou tím úplně posedlí.

Příspěvek upraven 11.10.11 v 18:06

Leisha 11.10.11 18:06

Někde jsem o tom četla docela zajímavej článek.....jako že celkem normální žencký si takovýhle poanenky pořizujou, když už jim děti odrostly a vnouče furt dodat nechtěj :think:
A celkem chápu ty co tyhle panenky vyráběj…jakože ta zábava je v tom, vymyslet, jak to udělat, aby to vypadalo fakt jako živý mimino. Hrozně složitě řešej jakou barvu a povrch použít a tak (poněvadž se ty panenky vyráběj jako polotovary, stavebnice).

Ale jinak se k normálnosti či nenormálnosti vyjadřovat nechci. Úchylky, co nikomu neškoděj, jsou asi v pohodě.....mě přišlo už jako malý úchylný hrát si s panenkama, já jsem si hrála s klukama na indiány :twisted: …ale teď už jsem nějak smířlivější. Přestože mě by to nebavilo.

Holt někdo má sbírku voňavek, někdo sbírku skoro-živejch-panenek a někdo sbírku protipěchotních min. To, jek se tu velká část z nás o svý sbírce vyjadřuje, taky pro náhodného kolemjdoucího není normální :lol:

manolia 11.10.11 18:22

Já myslela, že je to opravdové dítě 8-o ,no…každý jsme nějak ujetý, ale mrazí mě z toho a taky samá lásečka, zákazníček, manžílek…ježiš­marjá :roll:

emily 11.10.11 18:54

Jo zberateľka:lol:
edit: som si kukla aj ostatné foto a mraky panenek, ešte to, že ich zbiera je ok, ale že to oblieka, vláči v kočíku na dovolenou mi príde, že snáď starej kráve odtikali biologické hodiny a rieši si takto niečo.

Příspěvek upraven 11.10.11 v 18:59

drobececek 11.10.11 18:57

Mě tyhle panenky nikdy nijak zvlášť morbidní či odporný nepřipadaly. Vlastně jsou roztomilý… a právě proto bych se sama vyloženě bála mít nějakou doma. Vypadají až moc realisticky.

Nedokážu odpovědět, jestli je to normální. Já jsem zase nějde četla, že si je s onlibou pořizují pracovně úspěšné svobodné ženy nad třicet. V tom případě tu poptávku naprosto chápu, i když je to smutný. :-( Naše jorkšíří fenečka taky všude vláčí s sebou gumového pejska, když „má své dny.“

Sendy 11.10.11 19:09

Také se domnívám, že jsem k různým úletům poměrně tolerantní, sama vyžaduji dosti tolerance, pokud jde o parfémy, ale toto asi nepochopím. Přijde mi to lehce za hranicí, na druhou stranu, nikomu tím neubližuje, je spokojená, tak je to asi vpořádku. Nedokáži si tedy představit sebe v této roli, i když jsem bezdětná, asi jako kdybych si pořídila robotického psa. :think:

bagheta 11.10.11 19:24
Sendy píše:
Také se domnívám, že jsem k různým úletům poměrně tolerantní, sama vyžaduji dosti tolerance, pokud jde o parfémy, ale toto asi nepochopím. Přijde mi to lehce za hranicí, na druhou stranu, nikomu tím neubližuje, je spokojená, tak je to asi vpořádku. Nedokáži si tedy představit sebe v této roli, i když jsem bezdětná, asi jako kdybych si pořídila robotického psa. :think:

souhlasím…taky si myslím, že jsem tolerantní, ale tohle už je moc…vozit to v kočáře? Brát na dovolenou? Nechápu význam, prostě ne :?:

Drobecek: u psa je to ale přece něco jiného, nemůžem přece srovnávat psy a lidi 8-o

drobececek 11.10.11 20:07
bagheta píše:
Drobecek: u psa je to ale přece něco jiného, nemůžem přece srovnávat psy a lidi 8-o

Proč ne? V tomhle ohledu velice snadno můžem. Neznáš ten fenomén, že když je víc ženských delší dobu pohromadě (třeba na intru/koleji nebo v kolektivu v práci), seřídí se jim navzájem menstruační cykly? Není to nic jiného než obdoba falešné březosti u psů.

Ať si to klidně vozej i v kočáře, pokud jim to nějakým způsobem nahrazuje…cokoliv. Já si zas objednám voňavku, když je mi bídně. Úplně racionálně se nechovám ani já, když se s každým novým flakonem doslova mazlím. Navíc už jsem za to mohla mít ojetý auto.

Evženie 11.10.11 21:01

Připadá mi to sice mírně děsivé, ale možná mě děsí právě ten slovník, kterým ta paní o své panence mluví. Ten je podle mě mnohem míň normální než co jiného. Lásečky, mimísci a podobné výplody mě budí ze sna.
Já znám ženy, které si pořizují takové ty drahé designové barbíny (ona to není Barbie, ale Tonnerka nebo co), a šijí na ně. Koníček je to jako každý jiný, ono kdybyste šily večerní toalety nebo dobové modely na sebe, leze to do peněz ještě o kus víc a pravděpodobně pak ty hadry neunosíte. S miminkovskými panenkami je to asi kapku víc záležitost mateřských pudů, ale taky koneckonců proč ne, pořád lepší než utrácet volný čas a peníze užíváním drog, depresemi a rizikovým sexem. :-)

macska 11.10.11 22:57

mně to přijde morbidní…

(a jako svobodná pracovně (ne)úspěšná žena nad třicet jsem si pořídila kočku, což zase může připadat úchylný někomu jinému)

janicka24 12.10.11 08:43

Nedávno jsme se o tom bavily s kamarádkou-takováhle panenka-samozřejmě v kvalitním provedení, stojí hodně peněz a pochopím,když se tím někdo zabívá jako zaměstnáním,nebo koníčkem a vyrábí je.Je to fakt piplačka-lepit ty vlásky,řasy,malovat je…jsou moc pěkné.Ale vozit ji v kočárku,v autě do marketu a na dovolenou-to normální rozhodně není…a co na to partner?Já mít v autě sedačku s panenkou,mluvit na ní a brát si ji na dovolenou-přítel volá Bohnice.

jerry 12.10.11 09:25
janicka24 píše: …a co na to partner?

Troufnu si tipovat, že žádného nemá :think:

bagheta 12.10.11 09:53
drobececek píše:
bagheta píše:
Drobecek: u psa je to ale přece něco jiného, nemůžem přece srovnávat psy a lidi 8-o

Proč ne? V tomhle ohledu velice snadno můžem. Neznáš ten fenomén, že když je víc ženských delší dobu pohromadě (třeba na intru/koleji nebo v kolektivu v práci), seřídí se jim navzájem menstruační cykly? Není to nic jiného než obdoba falešné březosti u psů.

Ať si to klidně vozej i v kočáře, pokud jim to nějakým způsobem nahrazuje…cokoliv. Já si zas objednám voňavku, když je mi bídně. Úplně racionálně se nechovám ani já, když se s každým novým flakonem doslova mazlím. Navíc už jsem za to mohla mít ojetý auto.

jasně, ale to je něco jiného s tou menstruací…tohle mi přijde, že už musí být psychická porucha. S naší parfemovou úchylkou bych to určitě nesrovnávala - někdo nakupuje boty, někdo parfémy…obojí má užitkovou hodnotu. Ale vláčet se s panou, která vypadá jak mrtvé mimino? Nedivila bych se, kdyby tyto ženy na veřejnosti skutečně předstíraly že mají mimino 8-o

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama