Co je pro vás asexuální?

Titina 12.2.13 12:52

:) :D :lol: :mrgreen:

:potlesk:
Frankie 12.2.13 13:02
Teď - po více než třech letech - už se tomu taky směju, ale tehdy mě to docela šokovalo. Schůzky probíhaly standardně a nic nenaznačovalo, jakého překvapení se v klíčovém okamžiku dočkám . 8o :lol:
@sarinenka píše:
Frankie Ještě před tím, než bych se skátila, bych mu na ten zadek pořádně naflákala :cert: :mrgreen: .
  • Citovat
  • Nahlásit
dynda 12.2.13 14:51

@Frankie
TO je prostě neuvěřitelný. Jak dlouho jsi to s ním vydržela po zlomovém objevu? Já bych se asi okamžitě složila v záchvatu smíchu a do smrti smrťoucí bych se mu vyhýbala a bála bych se, že někdo, kdo mě zná, ví o tom, co má ten člověk na zadku :cert: . By mě zajímalo, co chtěl těma tangama dohnat…

Frankie 12.2.13 15:29

@dynda
Asi deset minut :mrgreen:. On se totiž ještě urazil, protože jsem neprojevila obdiv, tak jsme se pohádali, a bylo to… Nejhorší byly ty tanga, fakt hrůza… :poblion: Tetování bych možná zkousla, kdybych o něm dopředu věděla, a slíbil by, že si ho nechá odstranit. Chápu, že zamilovaný člověk je schopný dělat strašné blbosti. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
dynda 12.2.13 15:38
@Frankie píše:
Asi deset minut :mrgreen:.

Naprosto chápu.

daniela 12.2.13 15:42

Docela by mě zajímalo, jestli takhle divně může působit to „nečekané“ i u ženských - když bude normálně působící holka mít na sobě výstřední super sexy obleček, s podvazkovým pásem atd. jakoby byla v nočním klubu doma :) Nebo jestli to chlapi berou ve 100% případů jako bezva a neřeší, kdo to na sobě má a jestli se to na dotyčnou hodí :D

gabra771 12.2.13 15:52

@Frankie To musel být pohled pro bohy - chlupatá řiť rozpůlená proužkem lesklé látky… :mrgreen: A ještě to srdce… Asi bych nejdříve koukala jako puk a potom bych začala hýkat v záchvatu smíchu… :dance:

daniela 12.2.13 16:00

@Frankie @gabra771 Ta představa mi připomněla film Univerzální uklízečka a „dobrodružství“ s trenérem golfu :D

Frankie 12.2.13 16:00

@daniela
Možná je to překvapí, ale myslím, že většina chlapů by to snesla… :think:

• Citovat
  • Nahlásit
gabra771 12.2.13 16:03

@daniela Domnívám se, že na chlapa asi takové překvápko působí jinak. Pro něho je ta „jeho“ nej nej a nej, takže špíček sem, špíček tam, něco leze, něco neleze, stejně ho to rajcuje… :mrgreen: :mrgreen:

dusty 12.2.13 19:56

Na mňa pôsobí asexuálne celý trápne nadnesený reklamný klip na keksy Mila - baba v ňom vyzerá, ako keby oňuchávala robertka a ten chlap je vymydlený, vystajlovaný a úlisný - evokuje mi hnusného /aj keď veľmi dobrého/ herca Vincenta Galla.

• Citovat
  • Nahlásit
Phalaen 12.2.13 20:45

Já dnes při návštěvě DM drogerie „objevila“ kouzlo zanedbaného chrupu. Chodím tam často, ale tamní vyhazovač, nebo co to má za funkci, se na mě dnes poprvé (a doufám, že naposledy) usmál a stálo to za to :poblion: . První co mě napadlo, jestli má tohle nějaká ženská doma. Brrr…

Lilac 12.2.13 21:16

V sobotu jsem šla u nás v Olomouci do města a potkala jsem pána kolem 55 let tak akorát postava a měl na sobě hnědé silonky a džínovou sukýnku 8o pánské polobotky, pánskou bundu a kulicha. jsem z toho byla celá vyjevená :think: tak mě napadlo, jestli se třeba nevsadil? Jinak byla dost zima a foukal vítr - na silonky a mini dost špatné počasí

Phalaen 12.2.13 21:30
@Lilac píše
na silonky a mini dost špatné počasí

Copak počasí, ale pohlaví… :roll: :)

Lilac 12.2.13 21:39

@Phalaen tak daleko jsem to nedomyslela :lol: ještě jsem se otáčela, estli mě zrak nešálí :think:

Stránka:  « Předchozí 1 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 Další »
Váš příspěvek