Co je pro vás asexuální?

MagnolieS 13.2.21 10:18

@Palm-beach S tím močením u žen je to blbý no :lol: chlapi můžou kdekoliv no i na tý tramvaji u sloupku :dance:

Palm-beach 13.2.21 10:18
@Hermesfan píše:
Asexuálny je pre mňa každý kto príliš tlačí na pílu a to v každom ohľade

Souhlas :palec: - obvykle záležitost mužské strany, ale najdou se i ženy

Palm-beach 13.2.21 10:20
@MagnolieS píše:
@Palm-beach S tím močením u žen je to blbý no :lol: chlapi můžou kdekoliv no i na tý tramvaji u sloupku :dance:

Ahoj, no — jenže ono to bylo za plného provozu, asi v 15.00 v létě, vedle ní stáli lidé napravo, nalevo … jen se rozkročila, udělala potřebu ve stoje, kalhotky předpokládám asi neměla :) prostě Praha, kdyby zašla do „šervůdu“ který je okolo, a kde se dá schovat ---

kitcat 13.2.21 10:51

Okrem zanedbania hygieny v akomkoľvek smere je pre mňa asesuálna vychudnutosť proste ak niekomu trčia rebrá, kosti.. brrrr :oops:
Ja chápem že niekto za to nemôže , ale nemožem si pomôcť :-(

otakara 13.2.21 13:10
@Hermesfan píše:
Asexuálny je pre mňa každý kto príliš tlačí na pílu a to v každom ohľade

a keď si už myslíš, že skončí a on ešte neskončil a tlačí a tlačí
@Palm-beach a ja som si myslela, že muži zápach tohoto druhu nevnímajú (kdesi som čítala, že nemajú tak vyvinuté receptory) :think: . Raz sme tu rozoberali, ako je možné, že žena, ktorá je tohoto druhu, šetrí vodou, má často oveľa prítulnejšieho partnera (rozumej-takého, čo od nej neujde a drží sa jej ako kliešť) ako žena pachovo menej výrazná ;-) ;-)

Hermesfan 13.2.21 14:02

@otakara

Aj ženy sú také, vyčačkané, premaľované, prestajlované, trápne. Bojujú o pozornosť a pritom odpudzujú.

Palm-beach 13.2.21 14:21
@otakara píše:
a keď si už myslíš, že skončí a on ešte neskončil a tlačí a tlačí
@Palm-beach a ja som si myslela, že muži zápach tohoto druhu nevnímajú (kdesi som čítala, že nemajú tak vyvinuté receptory) :think: . Raz sme tu rozoberali, ako je možné, že žena, ktorá je tohoto druhu, šetrí vodou, má často oveľa prítulnejšieho partnera (rozumej-takého, čo od nej neujde a drží sa jej ako kliešť) ako žena pachovo menej výrazná ;-) ;-)

Můj názor - no já to mám tak, že mám rád když žena je ženou, a to znamená že neočekávám, že smrdí, je to jako dát si dobrý zákusek, ten má vonět, ten co nevoní obvykle moc ani nechutná. To co jste rozebírali - no, některý chlap možná nedbá o svoji hygienu tolik a pak mu to skutečně nevadí, to se dá pochopit, ale neumím si přestavit, že by ten, co je čistý a měl toho druhého rád, že by mu to nevadilo. Bavíme se o tom, že nemusí být ta žena echt namalovaná a vystajlovaná, ale měla by vonět čistotou alespoň - to bohatě stačí. Já neočekávám, že pěkná růže smrdí.
Věc je jiná pokud se týká feromonů - ano v určitém smyslu může v jisté fázi chlapovi i nevadit, když žena tyto feromony někde má nepotlačené, jsou i tací co je vyžadují, ale to se spíš týká postelové záležitosti a rozhodně ne celého těla. No a pak jsou také týpci, co asi hledají jiný typ žen - možná chtějí nahradit matku, nevím - ale ano, je někdy a já to tolik neposoudim, štíhlý a pohledný chlap a má vedle sebe něco, co pro mne je sci-fi nejen v tom jak vypadá, ale tím co je to za ženu a jak se chová a on to bezmezně miluje, nechápu to ale to není moje role, když jsou oba spokojeni je vše OK. Můj případ to ale není. Je to jen rychlý diskusní názor bez nějaké hloubky a přemýšlení …

Hermesfan 13.2.21 14:57

@Palm-beach

ja sa vyjadrím len za ženy - niet erotickejšej vône ako čerstvý mužský pot (za predpokladu správnej chémie samozrejme). Podotýkam, čerstvý.

Palm-beach 13.2.21 15:04

@Hermesfan
tomu rozumím

hafik 16.2.21 11:00
@Hermesfan píše:
@Palm-beachja sa vyjadrím len za ženy - niet erotickejšej vône ako čerstvý mužský pot (za predpokladu správnej chémie samozrejme). Podotýkam, čerstvý.

Naprosto souhlasím :palec: :palec:

Palm-beach 16.2.21 11:11

A já dodám k tomu co je ještě asexuální za naši polovičku - teda myslím si, že pro většinu to tak je - asexuální jsou ženy, které zapomněly že jsou ženy, jsou vulgární, hrubé a nejednají a nevypadají žensky, žena může být pro nás vulgární, ale k tomu jsou určeny zvláštní místa - tř. postel … a pak zase chceme tu ženu s velkým Ž :-D :-D

cayZ 16.2.21 12:16

Pre mňa je asexuálne na opačnom pohlaví keď má žena na nohách v zime topánky na štýl UGG a ešte keď sú poriadne čaptavé, ďalej sa mi nepáči keď ženy nosia kabelku na ruke a majú ju ohnutú ako keby ju mali ochrnutú, keď žena fajčí, nadáva a ešte keď si na seba dá legíny s leopardím alebo podobným vzorom brrrr

Palm-beach 16.2.21 12:34

@cayZ

:palec: :palec: souhlasím s Tebou - k té kabelce to je podobné, jako když má obecně stále ruku dole, mrtvá ryba mnam. S tím leopardím vzorem souhlas s vyjímkou, když bude na opravdu pěkné kočce, ostatně ale ta pak může být na sobě cokoliv :lol: :lol: :lol: :lol:

cayZ 16.2.21 13:35

@Palm-beach ja to nedávam ani na ženách, ktoré sa mi páčia :joy:

Palm-beach 16.2.21 13:57
@cayZ píše:
@Palm-beach ja to nedávam ani na ženách, ktoré sa mi páčia :joy:

No - my bychom ji to asi nejspíš odpustili :lol: :lol: - no a jinak v tomto směru, legíny na silnější postavě jsou také mnami, nejlépe pak k tomu úzké přiléhající triko aby byl hezky vidět pupíček - nebo krátké triko :lol: :lol: - spíš je hloupé, že to té ženě nedojde, ono nejde o to, že třeba má kilča navíc, každý s tím nedokáže nebo nechce něco dělat, ale lze to aspoň nedávat tak okázale najevo. No na druhou stranu - naše mužská část se občas dokáže také pěkně vyfrknout, zvláště když si něco oblíbíme, tak se toho neradi zbavujeme :-D

Stránka:  « Předchozí 1 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 Další »
Váš příspěvek