Co jste dnes koupily parfémového?

Hanka H 14.07.19 11:34

@MagnolieS Na Parfumdreams jsem kupovala loni cca 14 dní před Vánoci Flamenco - za 4 tisíce a něco - dopravu jsem měla zcela zdarma - PPL, čas jsem ovlivnit nemohla, ale zásilka přišla snad do dvou dnů, takže za mě naprostá spokojenost. Stejnou zkušenost udělala s obchodem v tomtéž čase další Aromačka z Plzně .

Jitka77 14.07.19 11:43

@MagnolieS Doprava je zdarma (při nákupu nad 750,– Kč), dobírka vyjde na 120,– Kč, pokud neplatíš předem (kartou, přes PayPal). Mně dovezl balíček kurýr InTime, asi tak 3. nebo možná 4. pracovní den od objednání - šlo o zboží skladem. Kromě automatického potvrzovacího mailu obratem po objednání žádné další zprávy, jen SMS od kurýra ráno v den dodání.

chimaera 14.07.19 13:11

@MagnolieS Při nákupu nad 750,– Kč a platbě předem je pošta zdarma.
@Jitka77 @MagnolieS Taky mě to rozladilo, víc asi ten přístup k reklamaci - přišlo mi to, jako že s druhořadými, východněji bydlícími zákazníky není potřeba se moc zalamovat, o hlavu mi to sami omlátit nepřijdou…

MagnolieS 16.07.19 12:35

Dea Orh mě doslova zblbly dvě vůně, jedna je na polici od vánoc a tu druhou jsem si přidala včera Shaman :srdce: nečekaný dárek od bráchy :hug: s tunou skořicovejch žvejkaček :inlove:

Aromaterapie 16.07.19 17:12

50ml Roses de Chloé do zásoby, když už se nevyrábí :-).

lilithc 16.07.19 19:31

Dnes jsem si díky @chimaera a @Jitka77 přinesla dvě krásné vůně koupené naslepo.
První jsem šla na jistotu a rozbalila Chanel No. 5 Eau Premiere.U této vůně jsem měla nějakou představu díky Pětce a podle mě je lepší než No.5 i když nemá dlouhou výdrž.Ale to je jediné co by se jí dalo vytknout.Nedivím se prohlášení @Jitka77 tahle vůně jí nikdy nesmí chybět. :-) Dokonce jsem zauvažovala jestli bych neměla ještě rychle využít dobré ceny a koupit ještě jedno balení,ale při představě těch 500 ml Shalimarů a 200 ml Miss Dior Originale,ze kterých jaksi neubývá, jsem tuto myšlenku rychle zapudila.
Guerlain Apres L Ondee jsem rozbalovala se strachem.Taky je celofán na krabičce rozbalený tak,že by stačilo malinko lepidla a nikdo by nepoznal,že vůně byla z krabičky venku.Ještě dodám,že jsem ji rozbalovala v bílých bavlněných rukavicích,aby ani na krabičce nezůstala stopa. :-) To proto,kdybych ji prodávala.
No a teď k vůni,dojmy hlavně pro @Biely kvet. :-* A samozřejmě pro @chimaera, díky jejímuž upozornění jsem vůni koupila. Po nastříknutí se mi okamžitě vybavila Samsara edp,kterou „suším“ dobře uskladněnou asi 2 roky a kterou občas testuji z odstřiku a bohužel jsem k ní cestu stále nenašla.Prvních 5 minut je to Samsara ve svěžejším podání.Jak se vůně na pokožce rozkládá tak jsem zmiňované fialky maně zachytila, ale nebyly na bílém kotěcím kožíšku :inlove: ale na orvaném kožichu zrzavého protřelého kocoura,který je ze sebe ale rychle střepal. :lol:
V jednu chvíli jsem si připomněla Caron Parfum Sacre.Kostel,svíčky..... 8-O Asi po 2 hodinách vůně dospěla k citronu,který mi vyhovuje.
Když to shrnu,tak nejlépe mi vůně konvenuje na konci a pak přičichnutí k flakonu,kde je vůně krásně jiskřivá.
Nechám si ji a uvidím v chladnějším počasí.
Oběma dámám @chimaera a @Jitka77 děkuji. :rose:

Hanka H 16.07.19 19:39

@lilithc :palec: Miluji zrzavé (protřelé) kocoury! Krásné přirovnání :-D !

lilithc 16.07.19 19:57
Jitka77 16.07.19 20:44

@lilithc Jsem ráda, že se ti Premiere líbí :rose: Podle mojí zkušenosti drží celkem dobře, jen to zkrátka chce vydatnější aplikaci :-) Mám jí doma v tuhle chvíli čtvrt litru a taky už jsem celkem spokojená :-D

chimaera 17.07.19 09:41

@lilithc Samsara? Parfum Sacre? 8-O Koho jste potkali, co vám to prodali? Už nikdy nic nedoporučuji:D :hug:

alibi 17.07.19 12:22

@lilithc Apres L Ondee a Samsara 8-O koukám jak blázen. to jsou pro mě úplně rozdílné vůně, styčný bod je jen, že je to Guerlain :)

lilithc 17.07.19 13:20

@chimaera @alibi Taky jsem překvapená. :-)

chimaera 17.07.19 14:22

@lilithc Ty nosy jsou prostě podivuhodná záležitost:)

ninaninuš 18.07.19 13:17

Ja som si včera urobila radosť a kúpila si tento skvost, neviem či je to úplne na leto ale tá výdrž :inlove: aj som to hneď oslávila :wine: :-)

Misha17 18.07.19 13:29

@ninaninuš gratulujem, ja ho mam tiez v plane kupovat :-) ale este viac ako flakon sa mi paci to vino za nim :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 2205 2206 2207 2208 2209 2210 2211 2212 2213 2214 2215 Další »
Váš příspěvek