Co jste dnes koupily parfémového?

mmaat 17.9.19 14:58

Přírůstek za pár korun - Oscar de la Renta - Jasmine.

Hermesfan 17.9.19 15:20

@mmaat

waw, oplatí sa? Teda, dá sa zniesť?

mmaat 17.9.19 18:25

@Hermesfan Dá se snést určitě. Tenhle jasmín není gumový ani nevyrostl na hnoji. ;-) Je spíš lehce svěží, posypaný citronovou kůrou, v základu nějaké to dřívko. Trochu lineární, ale to mi nevadí. Škoda, že jsem si jej nepořídila dřív, vidím jej spíš na léto.

Hanka H 20.9.19 17:45

Malou a velmi roztomilou třicítečku Jil Sander SUN - před několika lety jsem se jí v zimě nemohla nabažit. Voní pořád krásně :srdce: .

MagnolieS 20.9.19 22:24

@Hanka H Díky za inspiraci, mám za sebou několik flakónů včetně roll on, ale v zimě jsem po ni nikdy nesáhla :nevim:

Myška1977 22.9.19 11:50

Dochází mně AA Passiflora, tak jsem doplnila zásobu. Sice teď není její doba, ale využila jsem výhodné ceny…

A ještě tuto vůni… Sice jsem odpůrcem imitací a ze zásady bych je nekoupila, ale koupila jsem na základě podoby s Lost Cherry uvedené na Fragrantice. Teprve pak jsem zjistila, že to je evidentní pokus o napodobeninu Lost Cherry.
Ale v tomto případě mně to nevadí. Často LS používám večer po sprše a nemůžu se jí nabažit. Tímhle stylem bych měla za měsíc po flakonu a nový, vhledem k ceně a nepříliš dobré výdrži, v nejbližší době kupovat nechci. Pro tyto mé domácí účely je FV naprosto vyhovující. Při prvním testování na ruku jedním střikem můj netrénovaný nos nepoznal rozdíl. Teprve při současném zkoušení i s Lost Cherry jsem chvílemi zaznamenala, že se podoba mírně rozjede, chvílemi jsou stejné.
Velký rozdíl je v intenzitě a výdrži. Rozhodně nemůžu aplikovat stejné množství jako LS. S LS to snad nejde přehnat. U FV je třeba aplikovat méně střiků lehkou rukou. Při večerní aplikaci ji cítím i ráno, což by se mně u LS nemohlo stát.

Rosa N. 23.9.19 05:52

@Myška1977 Ahoj, :rose: tak to je parádní objev!
A kolik stojí ta trošku alternativa?
Gratuluju k oběma vůnim. :-)
Kolikatou AA Passifloru asi máš, asi je to jedna ze stálic Tvojí poličky nebo vůbec nejoblíbenější? Mám moc ráda AA Mandarine-basilic :srdce:, AA Passifl. neznám, kdy je právě její čas? ..možná by mi to mělo vyplynout z názvu. A drží? AA Mb na svěženku docela ano.

Myška1977 23.9.19 06:28

@Rosa N. Ahoj :rose: :-)
Objednala jsem z Anglie, z USA by to bylo kvůli clu dražší. 30ml je za cca 1000Kč… plus drahé poštovné cca 500Kč. Větší flakon 55ml by i s poštovným vyšel lépe… cca 2tis. Ale ten zrovna neměli a byl to slepák, tak jsem do toho nechtěla vrážet moc.

Jj, pamatuju si, že máš ráda MB. ;-)
AA Passifloru mám druhou, ale tu první jsem kupovala v inzerci asi poloviční. Je vhodná od jara do podzimu, na zimu nebude. Drží slušně… teda aspoň na mně. ;-)

Rosa N. 23.9.19 09:49

@Myška1977 moc pěkně děkuju! Pěkný obrázek FV jsem si stáhla. ;-) :rose:

Koupila jsem svejm chlapům.. Hermès Voyage d'Hermès (teď jsem šla kouknout, bohužel teď koukám, že tam píšou pure parfum, EdT, která se líbila ze vzorku je asi hezčí) a dospělým I am king (miluju černý rybíz ve vůních) nedrží, ale je hezká na léto.

ica1973 23.9.19 20:32

Po dlhšej pauze dnes opätovne pridávam na poličku Estee Lauder Pleasures Intense :rose:

vlastina9 24.9.19 10:24

Tady v inzerci jsem koupila Mugler Angel Bleu Lagon :-)

MagnolieS 24.9.19 11:55

@vlastina9 Pěknej kup, také jsem po něm házela očkem, ale mám celkem přeAngelováno :andel:

vlastina9 24.9.19 12:31

@MagnolieS No já mám taky Angelů pár,ale tohohle jsem tam nemohla nechat,je fakt nádherný :inlove:

MagnolieS 24.9.19 13:19

@vlastina9 Já tenhle neznám, obava z vodních tónů mě zastavila :nevim:

Aromaterapie 30.9.19 12:01

Dorazilo 30ml balení LPRN eau Fraiche. Je to slepáček a opět povedený kousek z téhle řady :-).

Stránka:  « Předchozí 1 2211 2212 2213 2214 2215 2216 2217 2218 2219 2220 2221 Další »
Váš příspěvek