Co jste dnes koupily parfémového?

MagnolieS 29.10.19 15:29

@Myška1977 No pomóc, mě ty třicítečky :hug: také chytily a vůbec se mi to nelíbí, leze to dost do peněz 8-)

Myška1977 29.10.19 16:44

@MagnolieS mě naštěstí jen tato. Kdyby měl 50ml nebo 100ml flakon stejný tvar, klidně do něho jdu. Ale ty jsou úplně jiné.

phulosoraptorka 29.10.19 21:32

Pino Silvestre ( a navzdory ošklivému flakonku a přijatelné ceně se rozloží příjemně, myslím,že je to můj nový favorit).

Cabochard 2019 EDP
https://www.fragrantica.com/…9-55533.html
(srovnávala jsem ho se starší verzí a i když to kvůli přečichání nedokážu posoudit moc dobře, tak svému předchůdci minimálně nedělá ostudu, po odeznění prvotního náporu mi připadá výraznější a trochu víc kouřový a pižmový a o malinko méně lesní, chci zkusit ještě novou EDT)

K té nové EDT někdo na Heurece napsal:

Cabochard toaletku používám už pár let, nenápadně a přirozeně se z ní stal můj podpis. Suchá, lesní , bylinná chypre. Na začátku trochu aldehydů, někdy trochu zhořkne, někdy se objeví trochu živočišna. Já kůži necítím, ale cítím slabou ‚vůni‘ popelníku. To asi nezní dobře, ale je to celé tak dobré a lahodné, že musím po Cabochardovi každý den sáhnout. Teď jsem ho koupila v novém flakonu. Je hezký, ale těžký. Vůně je trochu jiná. Cítím slané pižmo a popelník skoro zmizel. To mě mrzí, ale Cabochard je pořád hezký.

Magnolie1 30.10.19 13:27

@phulosoraptorka bože, to honem abych ještě někde ten starý koupila mamce k vánocům

chimaera 30.10.19 19:23

Sarah Jessica Parker - Stash
:srdce:
Jo, jo, jo, SJP se zase vytáhla. Líbila by se mi, i kdyby byla za dva tisíce, ale takhle je to samozřejmě ještě lepší:) Ze všeho nejvíc je dřevitá. O Arz el-rab někdo v recenzi prohlásil, že je to červotočův sen a já i červotoč jsme pak byli zklamáni, protože to byl hlavně dřevnatý zcedrovatělý studený kosatcový kořen.
Tohle je - a úplně zároveň - čerstvě opracované hladké dřevo a útulný pelíšek, kde žije někdo vřelý a milující už desítky let a jeho domov tou pohodou celý dýchá. A pak je taky hladce pryskyřičná a mírně bylinková a slabě pačuliovitá.

Příspěvek upraven 05.11.19 v 05:31

Synesthesia 31.10.19 09:33

Včera dorazila nová vôňa od Al Haramain Portfolio Floral Sculpture. Zatiaľ som nadšená, voní úžasne, typická sladko korenistá arabská ruža. Výdrž je neskutočná a to balenie je jedna báseň :inlove:

Mizyan 31.10.19 11:44

Varovani pred Parfumdreams.cz
Vcera objednane zbozi a zaplacene. Zadny email, tel je neustale zaneprazdneny, na email nereaguji, recenze na netu parfumerie akzente negativni. Jsem zvedavy, jestli neco doruci.

Jitka77 31.10.19 11:55

@Mizyan Na Parfumdreams jsem zatím nakupovala dvakrát a vůně došly v pořádku, ale kromě automatického potvrzení objednávky skutečně nekomunikují (kontaktovat jsem se je nepokoušela).

chimaera 31.10.19 12:17

@Mizyan U parfumdreams může odeslání zásilky trvat i několik týdnů, protože ne všechno, co je psáno skladem, také skladem je. Takže nelení a cirka do týdne o tom informují mailem s předpokládaným datem naskladnění a ptají se, zda-li počkat nebo odeslat bez dané položky. Zatímco se čeká (na netu je položka stále skladem), je možné, že se vyprodá z objednávky něco jiného, protože záhadně kdoví proč to objednávkou jaksi rezervované není. Ale nakonec poslali.
Ovšem stane-li se něco s balíčkem, třeba jedna vůně dorazí vylitá, veškerá komunikace z jejich strany končí…

Mizyan 2.11.19 11:44

Dekuji vam za prispevky, potvrzovaci email jsem nakonec nasel :andel: :andel:
A na me emaily odpovedeli asi tremi maily, ze to brzy odeslou. Tel linka obsazena, nemozne se spojit, asi ani cesky neumi, co by mi asi rekli?? No byla to moje posledni objednavka tam a uz nebudu platit predem nikde. Ponaucen! Jinak maji 20% slevu, kdo ma na to nervy ;)

Aromaterapie 4.11.19 11:54

50ml balení Flover By Kenzo L'Élixir :-).

Misha17 4.11.19 13:05

@Aromaterapie gratulujem k velkej malinovo-ruzovej kraske :inlove:

Aromaterapie 4.11.19 14:04

@Misha17 Děkuji. Stejně je to opět tvoje zásluha :-).

MagnolieS 4.11.19 16:57
:srdce:
Misha17 4.11.19 17:25
Stránka:  « Předchozí 1 2215 2216 2217 2218 2219 2220 2221 2222 2223 2224 2225 Další »
Váš příspěvek