Co jste dnes koupily parfémového?

ica1973 8.11.19 17:30

Vianočná nádielka už je doma :inlove:
Manželovi obľúbenú klasiku a pre mňa Lancôme Idôle. :hug:

Kassiopea 9.11.19 09:50

Tiziana Terenzi Draco :inlove: Došel mi odstřik a zjistila jsem, že ji nutně potřebuji. A jako na potvoru je zrovna za jakž takž přijatelnou cenu, takže jsem nedokázala odolat :nevim: Strašně se na ni těším, nikdy jsem neviděla flakón naživo, ale připadá mi krásný :hug:

Hanka H 9.11.19 09:55

@Kassiopea Nezkusila bys o ní napsat pár vět? Složení jsem vyhodnotila jako hrůzostrašné - z mého pohledu ovšem ;-) .

Kassiopea 9.11.19 10:06

Má přijít v úterý. Ale neumím vůbec popisovat vůně, nemám na to dar :cry: Až dorazí, budu ji intenzivně nosit a uvidím, jestli se mi povede napsat o ní něco rozumného. Při zkoušení z odstřiku mi vůbec nešly na rozum některé recenze, protože pro mne je to příjemná uklidňující vůně, vůbec žádné hrůzy se nekonají, naopak mám pocit, že se do ní tak nějak zachumlám a lebedím si :hug: Manžel ji ohodnotil jako příjemnou, cítí květiny, celkově prý za něj dobré :-D… to má kliku, zatím netuší, že je na cestě stovkový flakón :lol:

Hanka H 9.11.19 10:14

@Kassiopea Některé informace je opravdu v zájmu zachování duševního klidu třeba před manžely apod. zatajit :lol: . Čeká na mě posouzení TT Saiph - té bych dle složení také moc šancí nedávala, ale první dojmy nejsou vůbec špatné.

Kassiopea 9.11.19 10:22

Ono je opravdu potřeba posoudit chování vůně na vlastní kůži :-) Často mi voní něco, co na základě informací o složení okamžitě zavrhnu… je to nevyzpytatelné… a možná i proto takové vzrušující a krásné :inlove:

Biely kvet 9.11.19 10:51
@Hanka H píše:
@Kassiopea Některé informace je opravdu v zájmu zachování duševního klidu třeba před manžely apod. zatajit :lol: . :lol: :lol: :lol:
Jitka77 9.11.19 14:28
@Kassiopea píše:
Tiziana Terenzi Draco :inlove: Došel mi odstřik a zjistila jsem, že ji nutně potřebuji. A jako na potvoru je zrovna za jakž takž přijatelnou cenu, takže jsem nedokázala odolat :nevim: Strašně se na ni těším, nikdy jsem neviděla flakón naživo, ale připadá mi krásný :hug:

To jsem si přesně říkala, když jsem ji včera zahlédla - že kdybych vůni znala a měla ráda, považovala bych nabídku za neodolatelnou. Tak ať se hezky nosí!

Já jsem naposledy přihodila k nějaké kosmetice miniaturku Flower Kenzo - je to miniatura stovkového flakonu (s plně rozkvetlým mákem) a zas tak mrňavá není, koupila jsem ještě 15 ml flakonek Eternity a na výšku jsou tak stejně :lol: Obě jsem před lety měla, dala pryč a teď se mi zastesklo, tak uvidíme, jestli mi mini verze pro připomínku a pár navonění postačí.

Jitka77 9.11.19 14:33
@ica1973 píše:
Vianočná nádielka už je doma :inlove:
Manželovi obľúbenú klasiku a pre mňa Lancôme Idôle. :hug:

Krásná nadílka :inlove: Idole se na mně rozvíjí prapodivně, ale věřím, že když sedne, je to hezká vůně :palec: A pro muže mám stejnou osvědčenou klasiku, nosí ji, co se známe, a i když si vedle mě rozšířil obzory, tahle vůně k němu prostě patří :hug: Přidám ještě balení modrého čaje Bvlgari, tu nosíme oba, ale já jen v létě, tak bude nový flakon chvíli jen jeho 8-)

Kassiopea 9.11.19 17:24
@Jitka77 píše:
To jsem si přesně říkala, když jsem ji včera zahlédla - že kdybych vůni znala a měla ráda, považovala bych nabídku za neodolatelnou. Tak ať se hezky nosí!Já jsem naposledy přihodila k nějaké kosmetice miniaturku Flower Kenzo - je to miniatura stovkového flakonu (s plně rozkvetlým mákem) a zas tak mrňavá není, koupila jsem ještě 15 ml flakonek Eternity a na výšku jsou tak stejně :lol: Obě jsem před lety měla, dala pryč a teď se mi zastesklo, tak uvidíme, jestli mi mini verze pro připomínku a pár navonění postačí.

Občas si říkám, že jsem opravdu nenapravitelná, potřebuji tolik praktických věcí, ale ne, já si pořídím další vůní :think: A ještě ke všemu mi připadá, že za 2000 je to velice přijatelná cena :-D Není už tohle nějaká psychická porucha? ;-)

Kassiopea 9.11.19 17:32

A ještě ke všemu jsem si tady na Arome objednala odstřik TT Porpora, jsou na ni tak různorodé reakce, že jsem si prostě řekla, že to musím zkusit :-)) Jsem zvědavá, jak si na mně bude počínat :inlove:

Hanka H 9.11.19 18:09

@Kassiopea Kde jsi prosím koupila TT Draco za přijatelnou cenu - koukala jsem se na profiparfémy, které mívají ohledně této značky vstřícné ceny - a nic?! Ne že bych chtěla kupovat, ale monitoruji :-D .
Porpora je můj celoroční miláček a svedla jsem na ni několik kamarádek, jinak se o parfémy moc nezajínající. :lol:

Kassiopea 9.11.19 18:31
@Hanka H píše:
@Kassiopea Kde jsi prosím koupila TT Draco za přijatelnou cenu - koukala jsem se na profiparfémy, které mívají ohledně této značky vstřícné ceny - a nic?! Ne že bych chtěla kupovat, ale monitoruji :-D .
Porpora je můj celoroční miláček a svedla jsem na ni několik kamarádek, jinak se o parfémy moc nezajínající. :lol:

Na Kosmetika-zdravi.cz… ale mají ji za podobnou cenu i na Europarfémech a na Elnino… ono 2000 nejsou zrovna málo, ale v porovnání s Profi-parfémy mi to připadalo za babku :-)

Jsem zvědavá na tu Porporu, jestli se sblížíme nebo ne… z pohledu mé finanční situace by asi bylo lepší, kdyby mi nesedla :lol:

Jitka77 9.11.19 19:00

@Kassiopea Tak za velké balení parfému (myslím koncentraci parfém) jsou dva tisíce rozhodně velmi přijatelné. V podstatě jsi ušetřila ;-)

Kassiopea 9.11.19 19:13
@Jitka77 píše:
@Kassiopea Tak za velké balení parfému (myslím koncentraci parfém) jsou dva tisíce rozhodně velmi přijatelné. V podstatě jsi ušetřila ;-)

No tak takový názor se mi moc líbí :rose:

Stránka:  « Předchozí 1 2216 2217 2218 2219 2220 2221 2222 2223 2224 2225 2226 Další »
Váš příspěvek