Co jste dnes koupily parfémového?

ica1973 23.3.20 19:19

Po dlhšej dobe som naslepo objednala La Vie Est Belle Florale … No uvidíme ako si sadneme. :think: :-)

Eunika 23.3.20 21:46

Jedna úžasná dáma mi poslala odkaz na Afnan Zahrat Al Khaleej. :srdce: Má nový flakón, tak snad bude stejná, jako v původním balení. Strašně se na ni těším. :inlove: Péťo, děkuji mnohokrát! :hug:

Pro připomenutí jsem si pořídila malý flakónek Cacharel Lou Lou, nostalgie … :andel:

MagnolieS 24.3.20 13:04

@Eunika LouLou :srdce: fůrt stejně krásná co? Tam se žádný reformulace nepodepsaly, nebo nikdy nebyly nijak citelné :nevim:
Zahrat se mnou zvědavostí škube, od chvíle co jsem viděla, že ji poptáváš :inlove: přitom já a arabky už dlouho nekámošíme, pokud by byl k dispozici odstřik, ráda si koupím.

Eunika 24.3.20 22:54

@MagnolieS
Pavlo, já si Lou Lou pamatuji jinak, myslím, že reformulací prošla. :think: Určitě je krásná, ale nevím, jestli si ji zvládnu užívat celý den, strašně mi z ní rozbolela hlava. :oops:

Zahrat je pecka! :inlove: Tu co mám (zbytek) je sytá, šťavnatá, opravdu jemňoulince zakouřená, výdrž nekonečná a když se do ní v létě opře slunce, to je teprve pohádka. :srdce: Já na tu vůni dostala takových komplimentů. :andel: Ta nemá s „klasickou“ arabkou nic společného.
Zítra mi má dorazit ten nový flakón, tak doufám, že to nevzali z gruntu a nepozměnili i vůni. :think:
Těším se! :inlove:

Frankie 24.3.20 23:36

@Eunika
Teď se vmezeřuji, sorry jako… asi jsi na to kápla, mne z ní bolí palice také, vlastním miniatury 3 ks, pokaždé to skončí ne štěstím…

MagnolieS 24.3.20 23:59

@Eunika K LouLou, používám cca od 89 roku, co mi ji kamarádka přivezla ze Švýcarska, měla jsem dobrejch 10-12 flakónů, takže já tu změnu neregistruji, nikdy mi ta vůně na polici nechybí společně s Jungle Kenzo :srdce:

mmaat 25.3.20 08:33

Já si LouLou koupila nedávno, nechápu, že jsem ji objevila až teď. Srovnání tedy nemám, ale líbí se mi moc. :srdce:

Dalia 25.3.20 09:51

Lou Lou mám na poličce taky a mám ji ráda. I když je to pro mě spíše náladovka, kterou vytáhnu jen párkrát do roka.

Magnolie1 25.3.20 12:37

Já už si také dlouho plánuji, že si třicítečku výhledově pořídím (Lou Lou), byla to moje první porevoluční vůně přivezená ze zahraničí, byl to adventní výlet v prosinci 1989 do Vídně. Doufám, že nebudu zklamaná a nebude mě bolet hlava.

JosefKamil 25.3.20 14:21

Sice sem nepatřím, ale je to pro dceru. Vánoce pomalu na krku, loni dostala Shalimar Eau de Parfum, letos to bude padesátka Souffle de Parfum, už je zaplacen a na cestě. :-)

Eunika 25.3.20 20:50
@Frankie píše:
@Eunika
Teď se vmezeřuji, sorry jako… asi jsi na to kápla, mne z ní bolí palice také, vlastním miniatury 3 ks, pokaždé to skončí ne štěstím…

Téda :-D , tři mimina. :inlove: Z jakého roku je to nejstarší? Předpokládám, že to jsou různé šarže, zaznamenal jsi nějaký rozdíl?

Eunika 25.3.20 20:54

@JosefKamil
„Vánoce pomalu na krku…“ :lol: :palec: … tohle začínám říkat už 25. prosince.

Ten flakónek Souffle je moc povedený.

JosefKamil 25.3.20 23:29
@Eunika píše:
Ten flakónek Souffle je moc povedený.

JJ, ten mě taky přemluvil. :-)

ica1973 26.3.20 15:49

Pridávam na poličku La Vie Est Belle Florale, bude z nej príjemná jarná vôňa. :inlove:

MagnolieS 26.3.20 16:49

@JosefKamil Šouflík není můj šálek zrovna … ale flakónek je :srdce: jen zkontroluj při dodání, páč pokud je z Notina, psalo se tady, že chodí klasický :think:

@Eunika Co Zahrat?

Stránka:  « Předchozí 1 2235 2236 2237 2238 2239 2240 2241 2242 2243 2244 2245 Další »
Váš příspěvek