Co jste dnes koupily parfémového?

lilithc 19.6.20 21:43

@Lucinela Přesně takto jsem to měla se Shalimarem. :-) Vůbec jsem nechápala,že tomuto někdo říká vůně.Přesvědčila jsem se,že rčení "Láska je rodná sestra nenávisti " je pravdivé.

Korsicanka 20.6.20 07:58

@lilithc :palec: Byla jsem na tom donedávna úplně stejně :-) Právě ke mně výměnou dorazil Shalimar v EDP a nemůžu se ho nabažit. Budu porovnávat s extraitem, do něhož jsem se taky zamilovala. EdT se mi zdá jiná, ale uvidím:)

MagnolieS 20.6.20 10:17

Já Šalíka a jeho spálené gumy fůrt ne, dozraju k němu někdy? :nevim:
Nejedou mi ani Šoufle verze :-? ale flakóny patří k jedněm z nejhezčích :srdce: pro mě, ještěže ho nevrazili do těch hnusnejch matnejch fčel :pudl: jako většinu mainstreamu.

Levanduli jsem vzala na milost po cca 15-20 letech a ted ji cíleně vyhledávám, jen musí být hezky zakomponovaná, jinak je to chlap a Pitralon.

LMGTFY 20.6.20 12:48

Do zásoby jeden Pharrell Williams Girl, už nikde není k dostání a mě začal zrovna bavit. Mám akorát 10 ml cestovní verzi. Pepř, levandule, dřevo, trochu chladí, trochu hřeje. Tak akorát do toho ulepeného, ale deštivého počasí, co je teď.

A Coco Chanel EDT, rok 1991. Na tu se hooodně těším.

Brach 21.6.20 08:48

už nějakou dobu mám odstřik La Petite Robe noire, je pěkná, ale tak zoufalej nedržák, že to je tedy trapas. Mám ho z Brasty a přemýšlím, jestli toto je vůbec u Guerlaina možné. Zleju se s ním pořádne a necítím ho ani 5 minut, to se mi nezdá v pořádku

Korsicanka 21.6.20 09:21

@MagnolieS Dozraješ, zlato :-D Počkej si, taky mi to trvalo. A dostala jsem se k lásce přes extrait, jak píšu. EDT jsem mohla furt, ale Souffle se mi nelíbí až tak žádná z odnoží :think:
Krásná levandule(když chvíli vydržíš počáteční nápor) je v Lavandula od Penhaligon's. Znáš? S tou já ráda usínám, když to jde. Ale už mám zbyteček.

chimaera 23.6.20 16:45

@LMGTFY Musím znovu prubnout. Byla jsem z ní nešťastná, ale to jsem ji zkoušela v zimě, ne v létě :think:

chimaera 23.6.20 16:48

Zrovna jsem si donesla další flakon SL Arabie. Myslela jsem, že dojedu flakon a konec, ale na jednu z posledních aplikací jsem dostala tolik komplimentů (dva, na mě je to najednou strašně moc:D), že jsem nakonec vzala další flašku, dokud se ještě dá sehnat v nezvonkové verzi.

Nelly 918 23.6.20 17:24

Tenhle krasavec je na cestě ke mě :inlove:

ica1973 23.6.20 21:08

Objednala som dávnejšie pre kolegyňu Ellie Saab Girl of Now Forever, celkom sa mi na nej páčila ;-), tak som dnes objednala flakón aj pre mňa…

Nelly 918 24.6.20 13:48

Dnes Jean Patou Vacances :-*

Synesthesia 24.6.20 18:59

Mne dnes prišiel back up vône Gucci Bloom Acqua di Fiori 100ml. Najskôr som si objednala len 30 na skúšku ale tak sa mi zapáčila že som si musela dokúpiť aj väčšie balenie. :inlove:

jaksitaksi 25.6.20 08:09

Předevčírem Estee Lauder Modern Muse, včera do deštivých dnů My Burbery a dneska čekám na Fendi Furiosa a jsem zvědavá, jesli se mi bude líbit.

ellie86 25.6.20 12:06

Koupila jsem si Terracotu Le Parfum a AA Coconut Fizz. Ani jedné vůní takové vlhké počasí nesvědčí. Počkám na suchší léto.

Ahoj dámy - zase na chvilku, než mne smažou :-D
Chtěla jsem vás pozvat k novému článku „Jak si najít svoji SIGNATURE vůní“, je tam hezká diskuse, tak jestli se nechcete připojit. :) :rose:
Tady: https://frangipani.cz/…m-jak-najit/

Hezkou neděli!

Stránka:  « Předchozí 1 2262 2263 2264 2265 2266 2267 2268 2269 2270 2271 2272 Další »
Váš příspěvek