Co jste dnes koupily parfémového?

Já bych ty slevy zakázala zákonem!
Koupila jsem si naslepo Bianco di Bulgaria / Pineider, nosím s radostí Magnolii a Giglio, on ty květiny dělá tak pěkně, pikantně a střízlivě, taková výhodná koupě to byla, říkám si, že nějakou pěknou bílou bulharskou růžičku do práce unosím…
Tak už to přišlo, první stříknutí jak když šlápnu na hrábě :oops: :andel: - jako víte, jaké to má složení?

Mint, Lemon, Angelica, Star Anise
Elemi, Rosewood, Jasmine
Cedarwood, Lignum Vitae, Patchouly, Texan Cedarwood

A je pánská. Ne pánská, chlapská, to je tak pro pračlověka Jardu Jágra!

Já se tady chlámu, jak se chamtivec sám napálil! :lol: :-D

No ale - napadlo by vás to?

MagnolieS 16.9.20 15:46

Právě jsem si vyzvedla tyhle dva totální slepáky 8-) no a jsem zvědavá teda … :think:

mmaat 16.9.20 15:51

@MagnolieS Ty jsi tedy odvážná… :think:

Magnolie1 16.9.20 17:19

@MagnolieS Pavli, s tou růží Petra dej vědět jak voní, mockrát jsem už váhala, zda si ji nepořídit (kvůli jménu, pochopitelně), zatím bych hádala, že by mohla být typově jako Lyric, ale kdo ví…

Nadik22 16.9.20 17:34

@MagnolieS to je nádhera! po této růži (Rose de Petra) už dlouho pokukuju :hug:

Moje nervy. 8-O

Lucinela 17.9.20 16:10

Quelques Fleurs Royale - krásná cena na Notinu, uplatněný slevový kupón, prostě to už nešlo. Pozoruji ji už dva týdny :-) .

Tana1112 17.9.20 17:51

@Lucinela Gratuluji, užij si ji :kytka: . Je krásná. Uvažuji koupit flakón do zásoby (a to většinou vůně nesyslím).

Tanulik 17.9.20 18:09

@Tana1112 Zásoby, zásoby … Ja som tiež pred chvíľkou kúpila do zásoby Magnolia Nobile / tester / … a to mám už jednu stovku v zásobe a jednu takmer plnú stovku v používaní :lol: … neskutočná úchylka .

MagnolieS 17.9.20 18:43

@Magnolie1 Zejtra přijde na řadu Petra plánuju si ji na celý den a jsem zvědavá, na první letmé přičichnutí tam Lyric nemám, ale porovnávám s extrait jen, EdP na mě šla do pánska a už si tu vůni ani nevybavím.

Ovšem Patchouli Precieux je těžkej zabiják i na mě, uff 8-) to vůbec nemám šanci unosit :think:

Magnolie1 17.9.20 19:24

@MagnolieS aha, tak to jsem zvědavá, jaké budeš mít dojmy z celodenního nošení

Lucinela 17.9.20 20:03

@Tanulik
To je těžké pokušení, na tuto vůni taky koukám smutně, nikde jsem nenašla za „hezkou“ cenu. Můžu se zeptat, je-li tester ještě k mání? Děkuji :rose:

@Tana1112
Děkuji, užiji si ji celý podzim. Myslela jsem, že momentální signature bude Allure EdP, ale potřebuji si odpočinout od Chanelů. Začínám tíhnout k něze, padá na mě příjemná nostalgie a Quelques je pro mě spojená s hezkými okamžiky, stejně jako Magnolia Nobile.

Tanulik 17.9.20 20:13

@Lucinela https://www.parfemy-elnino.cz/…0-ml-tester/

Kupujem tu už tretí krát a vona bola vždy v poriadku :-*

Aha … odkaz nefunguje , takže ELNINO !!! Momentálne 1380 Kč.

Lucinela 18.9.20 08:15

@Tanulik
Táni, děkuji, nějak jsem přehlédla tester. To je velké pokušení, mám nad čím uvažovat :thinking:. Snad jen bych se ještě zeptala. Nosila jsem ji s rašícím jarem až do veder a byla úžasná. Jak ji sluší podzim a event. zima?

Tanulik 18.9.20 08:24

@Lucinela Nakoľko je to moja vôňa číslo 1 , asi nebudem celkom objektívna :blush:. Ja ju nosim celý rok , okrem športového času a času v lese . V týchto situáciách je na mňa trochu nóbl :laughing: , ale najkrajšia je v lete . Keď sa rozvinie , tak po pol hodine , je pre mňa prekrásna … A na vyše , asi na mne dobre vonia , lebo okolie ju hodne chváli .

Stránka:  « Předchozí 1 2276 2277 2278 2279 2280 2281 2282 2283 2284 2285 2286 Další »
Váš příspěvek