Co jste dnes koupily parfémového?

mmaat 30.9.20 13:00

@Livana Já bych to vzala napřed přes L´Eau nebo Premiere. Premiere jsem měla nějaký ten odstřik (obou verzí). L´Eau mám flakon. A možná už bych si po x letech troufla i na klasiku.
Moje postupné vnímání No. 5:

1. cca 2014 Fuj, zatuchlá skříň s mýdlem po babičce a pitralonem po dědečkovi. Následovalo drhnutí zápěstí, bohužel jsem zrovna seděla v letadle, takže se celkem minulo účinkem . :-D
  2. Ono na ní něco je, ale pro mě není.
  3. Hm, že by…
Magnolie1 30.9.20 13:17

@Livana @frangipani_romana všechny varianty Pětky jsou hezké, ale osobně také preferuji klasickou Pětku. Navíc tedy mi přijde, že L´eau i Premiérka méně drží, jedna má tu výdrž dokonce tristní, jen už nevím, která z těch dvou to je.

Jitka77 30.9.20 13:20

@Livana Máš v košíku krásné vůně :-) Pokud jde o pětku, každá odnož vytahuje do popředí něco jiného - v Premiere je to vanilka a santal, v L'Eau decentní růžička, citrusy a základ je aspoň na mojí pokožce hodně muskový. V obou jsou aldehydy modernější, svěžejší, EdP jde spíš do mýdlova a celý dojem z ní je takový olejíčkový - táhne se, kdežto ty nové spíš křupou. Premiere je jiskrná, prosluněná, EdP spíš vlídný (když sedne a je hodná, lol) soumrak. L'Eau je tak trochu holka pro všechno, někdo ji má rád jako variantu do tepla, pro mě je taková klidná, neutrální, i chumlavá - citrusy jsem v ní moc neměla.

Ona je vlastně i EdP taková moderní verze, z osmdesátých let (a notně přeformulovaná) - kdybys chtěla být co nejblíž původní pětce z první půle století, musela bys sáhnout po EdT. Tam je to mýdlo ještě jádrovější a olejíček lehce voní motorem, aspoň pro mě.

Asi bych pro začátek zkusila odstřik, třeba @Eunika je tady v inzerci má myslím všechny a je to spolehlivý zdroj.

Livana 30.9.20 14:53

@Jitka77 Dakujem :-) hypnotic už mám odskúšaný, minulý rok som si objednávala vzorku a boucheron nepoznám, ale podľa zloženia je to moja šálka kávy. A 50ml za 16,40 no nekup to :-D

Biely kvet 30.9.20 15:16

@frangipani_romana Perfektné! Veľmi zaujímavé. :-)

otakara 30.9.20 16:57

@anaja90 @frangipani_romana :potlesk: prišla som si na svoje /článok/ to akoby som si vzala bonbón z bonboniéry a zvlášť ma potešila veta pri spomenutí AE v článku o No 5. :-)
Mám stopstav v nakupovaní, ale aspoň do budúcna sa mám na čo tešiť, keďže môj vysnívaný No 5 edp, ktorý som neopatrne dávnejšie kúpila, tróni na toalete, pretože je falošný

@Livana píše:
@frangipani_romana :potlesk: WAU!!! Nádherný článok :potlesk: teraz mam na ešte väčšiu chuť. Ibaže momentálne som presne ta co chodí v rifliach iba pre deti do školy a na nákup do obchodu :lol:

No buďme rádi, že ještě pořád můžeme aspoň to, že… :pudl: Děkuju všem za pochvaly. :) :strawberry:

Příspěvek upraven 30.09.20 v 18:55

Dnes jsem vybrala schránku, ale zatím nemám morál na hlubší zkoumání, až o víkendu…

Bridgett 1.10.20 13:26
@frangipani_romana píše:
No buďme rádi, že ještě pořád můžeme aspoň to, že… :pudl: Děkuju všem za pochvaly. :) :straw

Také chodím pro děti do školky i nákup do Lidlu a klidně si k tomu Petkou vonim :lol: Kdyz ji milujes, neni co řešit :srdce:

Lucinela 1.10.20 14:08

Pětku EdP miluji bezvýhradně, takže nejsem objektivní. Mám i Premiére, jen L´eau ač mě láká, se vyhýbám. Mám ráda prostorové vůně. Zjistila jsem ale v parfumérii, že se dá pěkně vrstvit s pětkou EdP. Zkoušela jsem i trio - pětka, Premiere, L´eau a byla to po rozvonění vůně z jednoho „vrhu“, moc pěkně poskládaná se skvělou výdrží :-) .

Livana 1.10.20 14:33

No takže nakoniec som vzala hypnotic a pradu candy, Boucheron som si rozmyslela pretoze na fragrantice ho prirovnávali k burberry brit a tu ja nemôžem ani citit. A chanely budem asi potrebovať všetky tri :-D

@Lucinela píše:
Pětku EdP miluji bezvýhradně, takže nejsem objektivní. Mám i Premiére, jen L´eau ač mě láká, se vyhýbám. Mám ráda prostorové vůně. Zjistila jsem ale v parfumérii, že se dá pěkně vrstvit s pětkou EdP. Zkoušela jsem i trio - pětka, Premiere, L´eau a byla to po rozvonění vůně z jednoho „vrhu“, moc pěkně poskládaná se skvělou výdrží :-) .

Tomu se říká 360° útok. :cert: :-D

MagnolieS 1.10.20 23:38
:srdce:
Frankie 3.10.20 14:04

Extè: J'S Extè Pop (2007)

MagnolieS 4.10.20 10:31
:srdce:
Stránka:  « Předchozí 1 2283 2284 2285 2286 2287 2288 2289 2290 2291 2292 2293 Další »
Váš příspěvek