Co jste dnes koupily parfémového?

Korsicanka 22.2.21 16:55

@frangipani_romana Jsem si myslila, že to je ironie, ale NENÍ :palec: Fakt luxus! :potlesk:

Korsicanka 22.2.21 16:59

@Magnolie1 @rocky Vy jedny, vy, vy, vy! Musím vám oběma trochu vylát :-( Zas nebudu mít měsíc co jíst:)
Jen tak jsem se během zdejšího hovoru s vámi mrkla na parfumo.de a co tam nebylo???
FARNESIANA - sice „jen“ EDP, ale už ke mně zítra pojede :dance:

@Korsicanka píše:
@frangipani_romana Jsem si myslila, že to je ironie, ale NENÍ :palec: Fakt luxus! :potlesk:

No já to úplně miluju, kdyby nebylo všude tak pekelné poštovné, tak mám gelyíky od všech parfémových značek. :D

Korsicanka 22.2.21 17:21

@frangipani_romana Však můžeš rozjet hromadnou objednávku ;-) Ale pro mě až za měsíc, teď už jsem švorc :-D

Příspěvek upraven 22.02.21 v 17:22

@Korsicanka píše:
@Magnolie1 @rocky Vy jedny, vy, vy, vy! Musím vám oběma trochu vylát :-( Zas nebudu mít měsíc co jíst:)
Jen tak jsem se během zdejšího hovoru s vámi mrkla na parfumo.de a co tam nebylo???
FARNESIANA - sice „jen“ EDP, ale už ke mně zítra pojede :dance:

A proč jsi nekoupila přímo na webu Caronu? Kvůli poštovnému? Tam mají čp:
https://www.parfumscaron.com/…/rose-ivoire?…

Helejte, jak je to vůbec s tím Caronem? Oni už nemají ty fontány na Václaváku? Nebo tam už není ani ta pafumerka? :think:

Misha17 22.2.21 17:22

Stala sa mi takato vec. Objednavala som vcera z elnino Angel Eau Croisiere - nemal tam privlastok roku a ani foto flakonu. Ale pod nim bol nedostupny tester a obrazok bol verzie 2019. Taktiez popis zlozenia bol z r. 2019. Tak som ho odklikla.
Dnes ale pridali obrazok verzie 2020, tester stale svietil 2019 a popis tiez z r. 2019. Tak som im pisala cez chat, ze ktoru verziu mi poslali. Na to sa ohanali slovami, ze obrazok je ilustracny a popis sedi a teda mi pride mnou objednana 2019.
Avsak par minut po tomto chate, sa popis zlozenia zmenil, pri nazov uviedli rok 2020, tester 2019 zmizol a tym padom je to jasne ze mi poslali tu co som nechcela.
Otazka znie: mozem neprebrat zasielku v zasielkovni? Som si na 100 % ista ze mi poslali zlu, kedze to zazracne opravili aj ked predtym tvrdili opak.

Korsicanka 22.2.21 17:27

@frangipani_romana Protože cena, ne? :-D Na Václaváku prý vyprodávali, tak asi konec.
@Misha17 Třeba ten tester někdo zatím koupil, to by nebylo možné? Proč by ti lhali? Vždy jim to můžeš vrátit, jen nevím, zda nebudeš platit poštovné zpět :think: ?

@Korsicanka Jo, šly byste do toho?

Já jsem do nich úplně poblázněná, našel by se tady někdo, kdo by si chtěl koupit parfémovaný gelík? Mám na sobotu nachystaný článek s přehledem nejlákavějších gelíků, takže jestli se shodneme na 1-3 značkách, tak bych to zorganizovala a objednala.
Akorát, bohužel nejsem schopná to pak rozesílat, takže buď bych to musela nechat poslat k někomu, kdo si na to najde čas (to bysme se určitě složili, ať mu čas zaplatíme - je tu někdo takový? :srdce: ), anebo to můžu nechat v Praze 9 ve firmě v recepci k volnému vyzvedávání v pracovní dny.

Tak co, ladies? Mám na to založit vlákno? :think:

MagnolieS 22.2.21 17:35

@pesalan @phulosoraptorka Tak já obě včera vyzkoušela i fotla, jsou to silné poctivé pecky pro silné povahy s velkým retro nádechem :inlove:
Mám je v košíku a zatím nevím :nevim: na papírku voněj lépe a stále silně, líbí se mi obě, vyčuchat složky neumím.
Na kůži po nástřiku to chce vydržet pár minut, než se vůně usadí.

Misha17 22.2.21 17:35

@Korsicanka nie tester bol nedostupny, len tam svietila pri nom fotka verzie 2019. Nedal sa kupit

@Misha17 ako jestli ti jde o to technicky,tak oni si to z té zásilkovny vyzvednou za pár dní, když jim to tam lidi nechají. Otázka je teda vrácení ceny poštovného, ale to bys mohla vyhádat na základě té komunikace, ten chat je určitě uložený.

pesalan 22.2.21 17:50

@MagnolieS A jaká je ta černá? Respektive, která Ti víc sedí?

juicypear 22.2.21 18:01

@Misha17

Já osobně už několikrát zásilku nevyzvedla - buď jsem nestíhala nebo jsem si to rozmyslela. A teda zatím naprosto bez problémů, nikdy po mně nikdo nic nechtěl zaplatit. Ale je fakt, že já nakupuji poměrně dost, takže asi vědí, že zas brzy u nich něco utratím.

Biely kvet 22.2.21 18:01
@Korsicanka píše:
@frangipani_romana Však můžeš rozjet hromadnou objednávku ;-) Ale pro mě až za měsíc, teď už jsem švorc :-DPříspěvek upraven 22.02.21 v 17:22

Doprava je zdarma, tak nepotrebujeme hromadnú, či?
@frangipani_romana Ktorý z nich je najvoňavejší? Mám v košíku Rose Ivoire, ale nepoznám ani jednu. 8-)

Jitka77 22.2.21 18:05

@Misha17 Nevyzvedávej, je to jednodušší než vyřizovat vracení. Nic se nestane.

Stránka:  « Předchozí 1 2323 2324 2325 2326 2327 2328 2329 2330 2331 2332 2333 Další »
Váš příspěvek