Co jste dnes koupily parfémového?

Magnolie1 22.2.21 18:07

@frangipani_romana ach jo, gely vůbec nemám ráda, téměř je nepoužívám @Korsicanka Farnesiana přivolá aspoň trochu sluníčka :lol: , dobře jsi udělala

Misha17 22.2.21 18:22

@juicypear @Jitka77 dakujem, aj tak teda urobim, lebo viem zeby som ju vratila. Tiez tam casto nakupujem a toto v podstate prvy problem tohto typu, inak som bola vzdy spokojna. A zas tiez nemala som zbrklo odkliknut bez foto. Ale poznate to, ked su prsty rychlejsie ako hlava :nevim:

@Biely kvet píše:
Doprava je zdarma, tak nepotrebujeme hromadnú, či?
@frangipani_romana Ktorý z nich je najvoňavejší? Mám v košíku Rose Ivoire, ale nepoznám ani jednu. 8-)

Tyjo, to jsem si nevšimla! Tak to si jdu koupit rovnou i pudříček! :dance: :srdce: :inlove:
Já Rocaille anebo NARCISSE BLANC.

MagnolieS 22.2.21 19:48

@pesalan Mít jen ty dvě unosila bych je, ale více asi černou :think: :-D

GabrielaNR 22.2.21 20:21

@Misha17 ja som tiež objednávala …mango, sorbet + fľaša je jednoznačne 2019! Uvedené to nemali. Ja som chcela práve 2020, ale nemala som ani 2019, tak mi je to v podstate jedno. Nechám sa prekvapiť, ktorá verzia nakoniec príde :hug:

pesalan 22.2.21 21:01

@MagnolieS Podle reakcí bych se bála obou :D

Arome bublinka 22.2.21 21:04

Objednala jsem si na slepáka Patchouly EDP od Etra. Znáte někdo? Obecně mám patchouli ráda, tak snad to nebude nějaká příšernost…

blebleska 22.2.21 23:37

Zdravim a zaroven bych mela dotaz. Nakoupila jsem pred par dny na Brasty.cz 70ml Arba Wardat od Rasasi za necelych 600kc. Bohuzel mi nevonela a tak jsem ji ve 14ti denni lhute vratila zpet a dnes mi prisel email s timto vyjádřením-
Dobrý deň,
zasielame Vám nižšie vyjadrenie nášho reklamačného oddelenia. V prípade parfémov Niche je možné vrátenie platby jedine s odpočtom 25%, čo je v tomto prípade suma 144 Kč. Môžeme pristúpiť k Odstúpeniu od zmluvy vzhľadom na špecifikáciu tovaru s odpočtom 144 Kč.  Prosíme o Vaše vyjadrenie. Ďakujeme za pochopenie.

S nicim takovym jsem se tedy nikdy nesetkala, vy jo? Je doopravdy Arba Wardat Niche, nikde jsem to nedohledala a hlavne by takovou podminku (o strzeni 25procent ceny) meli mit asi ve vseobecnych podminkach a jen to na me zkousi?? Moc se mi to uz z principu nelibi…

Nelly 918 23.2.21 00:30

@blebleska také jsem se s ničím takovým nesetkala. Na Brasty nakupuju celkem často a zatím nebyl problém. Ale nikdy jsem nic nevracela. Asi bych trvala na tom, že chci vrátit plnou částku. Mají něco takového v obchodních podmínkách?

lilithc 23.2.21 02:06

@blebleska Takové jednání z principu odmítni.Jistě jsi jen jednou stříkla a nevyšplíchala několik ml.Když si vzpomenu jak jsem vracela Amouage,která mě po jednom střiku málem zabila a prodejce by mi měl strhnout tisícovku,tak nevím a u tak drahého parfému bych i pár stovek dolů pochopila.Je fakt,že já si u slepáků dávám velkou práci s otevíráním krabičky i rozlepením celofánu.Troufnu si říct,že pak na vyleštěném flakonu a krabičce,která vypadá krom nahoře rozlepeném celofánu netknutě, není poznat,že flakon měl někdo v ruce. :-)

A jako vy byste si koupily použity parfém za skoro plnou cenu? Hlavně že pořád zkoumate, jestli měl nový parfém v trubičce tekutinu…
Co s tím ten prodejce má asi dělat? Podle mne je férové, že to vůbec bere nazpátek a vrací 3/4 částky. Podle zákona nic takového dělat nemusí. To je váš problém, že jste si předem nezajistily vzorek a nevyzkoušely. Mně by bylo trapné se o tom handrkoval.

blebleska 23.2.21 08:06

Samozřejmě bych chápala, kdyby mi něco strhli z ceny za to, že jsem s tím 1 stříkla (krabičku jsem nepoškodila, byla jako nová), ale 25 procent ceny mi tedy příjde dost a hlavně to odůvodnění, že to je z důvodu, že se jedná o Niche parfém, což jsem teda nikde nenašla, že by zrovna Arba Wardat byla Niche a za další to vypadá, že u normálních parfémů by nic nestrhli podle toho vyjádření. Kolikrát jsem na eshopu viděla nabídku rozbaleného a vyzkoušeného parfému a rozdíl v ceně byl třeba 50-70,– a ne 25 procent ceny, tak mě to zarazilo, nic víc. Nicméně jim napíšu, kde to mají uvedeno ve všeobecných podmínkách to o tom Niché a 25 procentech.

Hermesfan 23.2.21 08:24

Elniňo a Notino to vyriešili zľavou vráteného parfému v ponuke a vracajú plnú čiastku.

Tana1112 23.2.21 09:30
@frangipani_romana píše:
A jako vy byste si koupily použity parfém za skoro plnou cenu? Hlavně že pořád zkoumate, jestli měl nový parfém v trubičce tekutinu…
Co s tím ten prodejce má asi dělat? Podle mne je férové, že to vůbec bere nazpátek a vrací 3/4 částky. Podle zákona nic takového dělat nemusí. To je váš problém, že jste si předem nezajistily vzorek a nevyzkoušely. Mně by bylo trapné se o tom handrkoval.

Naprosto souhlasím. Já se vůbec divím, že rozbalený a vyzkoušený parfém vůbec berou zpátky. Když vrátím nerozbalenou krabičku nebo je vůně zkažená, je to jasné. Ale koupit parfém, vyzkoušet a pak vrátit proto, že se mi nelíbí… Nevím., no… :think:

Nelly 918 23.2.21 09:34

@frangipani_romana prodejce má na parfémech slušnou přirážku a s něčím takovým musí počítat. Také šperk - pokud se mi vrátí, neprodávám za původní plnou cenu i když je jako nový, ale dám na něj slevu. A zákazníkovi vracím plnou částku i s poštovným, pokud ho vrátí v zákonné lhůtě do 14ti dnů. To je holt riziko podnikání a pokud si zákazníka vážím, považuji toto jednání za samozřejmé. A u spousty vůní vzorek prostě běžnou cestou sehnat nelze.

Příspěvek upraven 23.02.21 v 09:38

Stránka:  « Předchozí 1 2326 2327 2328 2329 2330 2331 2332 2333 2334 2335 2336 Další »
Váš příspěvek