Co jste dnes koupily parfémového?

Nelly 918 23.2.21 09:34

@Hermesfan :palec: přesně.

mimi 23.2.21 13:09

Zatiaľ som nekúpila nič, od decembra sa držím, ale „svrbia ma prsty“. Prokrastinujem, surfujem po notine a elnine. Naložím si do virtuálneho košíka, potom to zas vykladám. Naložím si tam 3-4 vône a potom si poviem, že v skrini mám 5 a teraz sa doma leda trošku jednou „našpliecham“. Potom zbehnem tieto vlákna, o nákupoch a skúšaní, a snívam o vzorkách, a potom si poviem, že nákup odložím na ďalší mesiac :-D 8-) Ja by som potrebovala take tie najmenšie 10-15-20 ml balenia.
:lol:

lilithc 23.2.21 13:12

Ano,já bych si koupila použitý parfém,když by na něm použití nebylo vidět.A vzhledem k tomu,že už mnohokrát jen po otevření krabičky byla vůně cítit,tak mi bylo jasné,že už jej někdo zkoušel.

petya charmite 23.2.21 14:27
@mimi píše:
Zatiaľ som nekúpila nič, od decembra sa držím, ale „svrbia ma prsty“. Prokrastinujem, surfujem po notine a elnine. Naložím si do virtuálneho košíka, potom to zas vykladám. Naložím si tam 3-4 vône a potom si poviem, že v skrini mám 5 a teraz sa doma leda trošku jednou „našpliecham“. Potom zbehnem tieto vlákna, o nákupoch a skúšaní, a snívam o vzorkách, a potom si poviem, že nákup odložím na ďalší mesiac :-D 8-) Ja by som potrebovala take tie najmenšie 10-15-20 ml balenia. :lol:

já jsem ráda, že existují odstřiky. Není to flakón, ale zachraňuje mě to přes osobním bankrotem :-)

Makiiii 23.2.21 17:52

Dnes mi dorazila Joyeuse Tubéreuse :srdce: . Tak dlouho jsme na sebe čekaly. Jsem neskutečně happy. :-)

Biely kvet 23.2.21 18:03

@Makiiii Gratulujem, je nádherná, na mne veľmi slabo drží a krátko. :-)

Makiiii 23.2.21 18:19

@Biely kvet Děkuji. :andel: U výdrže jsem si u prvotního zkoušení (cca před dvěma lety) taky nebyla jistá. Zkoušela jsem zkraje chladného jara a čím více bylo teplo, tím lépe držela. V létě byla úžasná a stejně tak i na podzim, kdy ještě hřeje slunce.

Biely kvet 23.2.21 18:21
@Makiiii píše:
@Biely kvet Děkuji. :andel: U výdrže jsem si u prvotního zkoušení (cca před dvěma lety) taky nebyla jistá. Zkoušela jsem zkraje chladného jara a čím více bylo teplo, tím lépe držela. V létě byla úžasná a stejně tak i na podzim, kdy ještě hřeje slunce.

Tak potom super! Užívaj si ju. :inlove:

Marusia 24.2.21 12:25

Dnes som vyzdvihla Porporu, musela som :-) odstrek mi nestačil :srdce:

fegitah 24.2.21 12:40
@Makiiii píše:

Přesně tak je tomu i v mém případě. :-)

Jitka77 24.2.21 14:52

Jo! Jo! Jo! Jo! JO JO JO!!! Ulovila jsem v inzerci Aimez-Moi, bude moi :srdce: :srdce: :srdce:

Děcka, já su tak ščasné…

hafik 24.2.21 15:45

@Jitka77 Gratuluji, Jituš :rose: :rose:

MagnolieS 24.2.21 15:46

@Jitka77 :inlove: škubla se mnou také, protože flakón :srdce: vůně samotná mi až tak nejede, já vůl právě kvůli vůně prodala 30 ml co jsem měla a pak začala sbírat ty třicítky 8-O

Jitka77 24.2.21 15:53

@MagnolieS No flakon by mi stačil menší, já jsem právě stovku jednou měla a prodala, protože v téhle velikosti je docela děsivý, taková chobotnice :lol: ale vůně se mi líbila už tehdy a teď jsem k ní myslím dozrála na běžné nošení, pudrofialky a květiny s teplým kořením a anýzovým nádechem si vyloženě užívám.

@hafik Děkuju :-)

Danilejka 24.2.21 21:25

@Jitka77 Jíťo, za co jsem si zasloužila blokaci? Nemám, kam bych Ti napsala, ale nejde mi na rozum, proč jsi mi dala ban? :-(
Jestli je to proto, že jsem si od Tebe flakón nakonec nekoupila a dala jsem přednost odstřiku, tak se omlouvám, že se tě to dotklo, ale mě jsi tedy vážně zaskočila :)

Stránka:  « Předchozí 1 2326 2327 2328 2329 2330 2331 2332 2333 2334 2335 2336 Další »
Váš příspěvek