Co jste dnes koupily parfémového?

Lucinela 16.9.21 10:36

@Makiiii
Markétko, gratuluji. Kyliána bych měla alespoň vyzkoušet, já jsem se mu zatím nějak vyhýbala. Přitom si myslím, že by mi mohl slušet. Užij si ji :srdce:

@Lucinela Coquillete má parfém s vůní suchého kakaa. Nesladky, pižmový. Měla jsem flakon a normálně se mi ztratil. Nechápu. Takže ani nevím, jak se jmenuje, hlavně ony ty názvy furt není. Ale na jejich webu bys to měla najít.

Lucinela 16.9.21 11:41

@frangipani_romana
Romi, děkuji :rose:. Tuhle značku ani neznám, to bude asi dost „hoch“ :think:

Makiiii 16.9.21 13:34

@Lucinela Děkuji :kytka: , Leni. Love už jsem v minulosti měla, ale jen cestovní balení (cca 20 ml), spousta obsahu padla na vzorky a ve své podstatě jsem si ji ani pořádně nevychutnala. Neláká mě zkoušet nové vůně a naopak stále vzpomínám na ty, které už jsem měla a něco ve mně zanechaly. Kiliana mám celkem načuchaného, vyjma novinek, zamlouvá se mi od něj více vůní, ale jedině Love mi stojí za ty hříšné peníze :-) . Pokud jsi stále na „sladké“, určitě by se ti líbila - luxusní květinová gurmánka, hustá, opojná, smyslná a s neskutečnou výdrží. Na podzim ideální záležitost.

Jitka77 16.9.21 14:43

@frangipani_romana No já jsem v tomhle případě právě doufala, že ji oproti podobě před pár (cca 5-6) lety předělali a že by tam ten dřevitý tón už nemusel tolik vystupovat - ona ne každá reformulace je špatná (z pohledu člověka, kterému originál neseděl, jinak je to darebáctví nejtěžšího kalibru, to je jasné) a některé současné vůně mám ráda, takže moderní chemické sloučeniny u mě taky nejsou jednoznačný důvod vůni zavrhnout. Těším se, že si přečtu názor někoho, kdo aktuální verzi zkusí @vlastina9

Jitka77 16.9.21 14:49

@Makiiii Taky gratuluju k nové lásce (doslova) a úplně rozumím tomu návratu k oblíbeným vůním, člověk už s nimi něco prožil, zná je a ony svým způsobem znají jeho… U sebe to vnímám tak, že první roky, kdy jsem propadla parfémům, tvořily jakési formativní období a novější vůně už vnímám trochu jako cizí, jako ne to „moje“. I když mě občas pořád něco příjemně překvapí, moc se mi jako pěkná vůně na běžné nošení líbí třeba Perfect od M. Jacobse, z toho jsem sama byla v šoku.

vlastina9 16.9.21 16:02

@Jitka77 No víš co, já se přiznám je to trochu trapné, ale já si nevybavím jak voní mahagon :oops: :-D Ale co se týká té reformulace, tak možná proběhla, protože Euphoriii jsem měla vzorek před časem a říkala jsem si, jako docela pěkná, ale nepotřebuji ji. Před zhruba dvěma týdny jsem jí zkoušela v Dm a najednou mě okouzlila a prostě zdála se mi jiná než co jsem měla vzorek a minulý týden jsem jí zkusila v Rossmannu a najednou si říkám vždyť to je to co jsem měla ve vzorku takže celkem pěkná,ale okouzlení se nekonalo. Tak jsem včera šla znovu do Dm a opět okouzlení.Takže jsem tedy zvědavá co mi dorazí a jestli budu okouzlena :think:

Lucinela 16.9.21 16:06

@Makiiii
Nejsem na třeskutě sladké, resp. spíše jedlé, ale líbila by se mi určitě. Už jsem pátrala po složení ;-)

Jitka77 16.9.21 16:59

@vlastina9 Tak to jsem taky zvědavá, co ti vlastně dojde :-) Asi ji příležitostně někde zkusím „na vlastní kůži“ - hloupé je, že tester může být úplně jinak starý než flakon, který bys vzala klidně i v tom samém obchodě… Zajímala by mě ta nová Intense, ale asi bude jenom ve stovce (měla by to být limitka), to je mrzuté.

Makiiii 16.9.21 17:30

@Jitka77 Vystihla jsi to přesně.

@Lucinela Doslova jedlé vůně taky moc nemusím. Na Dulcis in Fundo jsem si vyslechla, že voním jako citronový koláč. :-) V Love jsou velmi pěkné květiny a sladkosti je jen podtrhují

V Borsari hromadu flakonů a knížku o historii fialek v Parmě.A kytičku jsem dostala.

vlastina9 16.9.21 19:41

@Jitka77 Jo určitě jí radši někde vyzkoušej :-) Nevím no,nějak to nemůžu pochopit,že v Dm byla jiná a v Rossmannu taky :think: Ta nová Intense by mě taky docela zajímala,ale upřímně pokud se děla jen ve 100 ml tak celý flakon bych nekoupila :-D Nejraději ty menší flakonky 30 ml a ještě tak sem tam přežiju 50 ml,ale 100 ml je fakt moc :lol:

vlastina9 21.9.21 11:25

@Jitka77 Tak Euphoria mi dorazila a cítím jí jako z toho vzorku co jsem měla před časem tak tedy nevím co jsem cítila v Dm :think:Podle batch code je hodně čerstvá - vyrobená v červenci 2021. Jedině jestli se na mě prostě nerozležela jinak :think: Hormony a počasí dělají hodně že jo :think: No nicméně hlavní je,že se mi líbí :-)

Makiiii 21.9.21 12:21

Dnes mi dorazil balíček z Ingredients s L´Eau d´Hiver (Frederic Malle). Kolegyně tvrdí, že zima přijde letos velmi brzy, tak chci být připravená :andel: .

Magnolie1 21.9.21 12:41

@Makiiii to budeš v zimě krásně vonět

Stránka:  « Předchozí 1 2372 2373 2374 2375 2376 2377 2378 2379 2380 2381 2382 2383 Další »
Váš příspěvek