Co jste dnes koupily parfémového?

Hermesfan 28.9.21 09:44

@frangipani_romana

a poprosíme o detailné foto obsahu, nech sa môžeme pokochať ;-)

@Hermesfan Je to v Paříži a zakázala jsem jim to vic rozbalit, to udělám až já! :inlove:

KlarisF 29.9.21 10:03
@Magnolie1 píše:
@KlarisF tak už ji mám doma, je moc hezká, do kanceláře jak dělaná. Ta se snad nemůže nelíbit…jemná, pudrová, trochu citrusy, trochu květinky :-)

To jsem ráda, že se líbí. Na někoho může být moc „umírněná“ :lol: . Ale někdy člověk takovou potrebuje, nekonfliktní a pěknou.
A omlouvám se za pozdní reakci, upozornění mi nechodí :-?.

Jinak jsem taky nezaváhala :-D a ulovila Violet Blonde, ještě jsem nerozbalila, tak jsem zvědavá :think:

Lucinela 29.9.21 12:55

@Dalia
Dali, díky tobě stárnutí moc neřeším. V srpnu mi zemřela nejlepší kamarádka, asi víš na co. Opakovaně. Taky se chci stáří dožít :andel: :hug: :-*

Lucinela 29.9.21 12:58

@Hermesfan
Ali, ten odstín tvé rtěnky je dobrý, výborný. Já líčím spíš oči, takže rtěnku umírněně. A přítel nesnáší červenou :cert: . Já už se v ní ale taky moc necítím, navíc jako zrzka mám problém vybrat odstín, abych nevypadala lacině :lol:

Dalia 29.9.21 13:22

@Lucinela Právě zrzkám červená sluší. ;-) Já to mám naopak. Oči moc nelíčím, většinou jen řasenku, ale rtěnky nosívám výrazné.

Lucinela 29.9.21 13:44

@Dalia Říkej to chlapovi :cert: . Já mám teď oči malinko upravené, tak si zase hraji. :cert: Nemám výrazné rty, malé ne, ale nějak se v té červené sama cítím moc echt. Když tak uvažuji, mám jenom letní červené boty, k tváři červenou vůbec nenosím. Přitom jako mladá dívka jsem ji milovala ;-)

Elvira 2.10.21 21:29

Docházel Shalimar EdT. A to jsem nemohla dopustit!!!

Nějaké kosatce

Hermesfan 7.10.21 05:48

@frangipani_romana

aký je ten Aubusson? Elniňo to má za babku, nie je to čistá syntetika?

@Hermesfan Hnus fialový. Krásný flakon, ale to není snad ani pro tchýni pod stromeček. Je to laciná dupe La Vie est Belle. Levná jakože ne málo peněz, ale prostě jako z čínské tržnice.

Hermesfan 7.10.21 08:09

@frangipani_romana

:-) cena tomu zodpovedá

Lucinela 7.10.21 10:30

@frangipani_romana
Iris Prima je krásný, ten druhý neznám. Gratuluji :rose:

MagnolieS 7.10.21 11:23

Já doplnila zásobu Porpory dostala mě mrcha krásná :inlove: :rose:

Lucinela 7.10.21 12:46

@Hermesfan
Někdy cena neodpovídá kvalitě - v dobrém - L´Aimant (Coty)

Škoda Irisu od Aubussinu, skoro bych to za tu cenu rikla. Miluji kosatce. Na Fragrantice o ní
píšou hezky :think: . Ale zase Romaninu nosu věřím víc. I dvou stovek je škoda, jedině, že
bych případně mohla využít jako bytovou vůni ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 2376 2377 2378 2379 2380 2381 2382 2383 2384 2385 2386 2391 Další »
Váš příspěvek