Co jste dnes koupily parfémového?

lilithc 3.11.21 17:45

@frangipani_romana To je krása. :-* Jelikož se v Habanitách moc nevyznám,tak to jsou nějaké limitky? Ta ve skle vypadá jako vintage a ta rudá jako limitka. Jak tedy limitka voní? I když ta ve skle vypadá velice nově,ne jakoby ji někdo někde skladoval.

@lilithc Jsou krásné, obě. Mám z nich radost. Ta ve skle je 100 let stará. :) A ta červená je novorozeně - limitka ke 100. výročí, ročník 2021. Zítra bude na blogu srovnání vůní…:)

lilithc 3.11.21 18:02

@frangipani_romana Už jsem k tobě koukala,tak se těším. :-) Ta co má hodně let,nechci psát o krasavici „stará“ :-) je vtělená nádhera.Tu musel někdo hodně dobře opatrovat a nebo ležela někde zapomenutá.

comka 3.11.21 19:31

@Jitka77
Vůně je opravdu příjemná a hodně dlouho ji kolem sebe vnímám jako takový voňavý obláček.
Doporučuji ji znovu zajít vyzkoušet, když už nic jiného, je to příležitost zabývat se chvíli něčím veselejším a příjemnějším ;-) :-)

anaja90 3.11.21 19:39

@frangipani_romana Ach bože! Ty jsou krásné  :rose:

Jitka77 3.11.21 19:43

@comka Amen!

Lucinela 3.11.21 20:31

@Dalia @Magnolie1
Je, děkuji. Káju znám třicet let. To je víc než jsem žila s manželem a s partnerem :lol:.

Lucinela 3.11.21 20:32

@frangipani_romana
Nádhera :potlesk: . Škoda, že nejsou cítit na dálku z tý Prahy.

Dalia 3.11.21 21:26

Já jsem se nedávno v rámci výměny stala majitelkou vůně, kterou jsem celé roky obcházela. Jsem ráda, že jsem jí dala šanci, protože na mě působí velmi útulně, útěšně a prostě mi je s ní fajn …

@lilithc píše:
@frangipani_romana To je krása. :-* Jelikož se v Habanitách moc nevyznám,tak to jsou nějaké limitky? Ta ve skle vypadá jako vintage a ta rudá jako limitka. Jak tedy limitka voní? I když ta ve skle vypadá velice nově,ne jakoby ji někdo někde skladoval.

No, šla jsem si ty fotky prohlédnout a fakt - ten flakon ve skutečnosti není tak hladký. Tedy je hladký, pěkný, ale rozhodně nevypadá jako na fotkách, že zrovna jel z výrobní linky. To sklo je zašlé a nemá tak hladký a lesklý povrch jako moderní sklo, a je i docela zvlněné. Jako ten foťák se prostě rozhodl, že se mu ten flakon nelíbí a tak ho svévolně „vylepšil“! Na všech fotkách je to stejné! Jako - ty telefony jsou normálně už tak zblblé z toho, jak se furt ty blogerky projíždí filtrem, že prostě tu realitu rovnou přikrášlí, ať s tím pak není tolik práce. :D

Vera 4.11.21 00:59
@frangipani_romana píše:
Jako - ty telefony jsou normálně už tak zblblé z toho, jak se furt ty blogerky projíždí filtrem, že prostě tu realitu rovnou přikrášlí, ať s tím pak není tolik práce. :D
:lol: :lol:
Jinak pastva pro voči :inlove:

@Dalia já si ji nedávno taky konečně koupila, abych si připomněla moji milovanou Mira Bai, ale bohužel, nám to spolu nevyšlo.

Dalia 4.11.21 11:43
@frangipani_romana píše:
@lilithc Jsou krásné, obě. Mám z nich radost. Ta ve skle je 100 let stará. :) A ta červená je novorozeně - limitka ke 100. výročí, ročník 2021. Zítra bude na blogu srovnání vůní…:)

Srovnání jsem přečetla, přičemž jsem si na zápěstí musela stříknout svoji Habanitu, abych zážitek jaksepatří umocnila. ;-) Moc pěkné!

Dalia 4.11.21 11:47

@Vera Mira Bai jsem nikdy nezkoušela. Co se Cašmiru týče, roky jsem si říkala, že to není vůně pro mě. Ale před lety v mých parfémových začátcích jsem jednou potkala paní, která krásně voněla a já ji vůni pochválila. Nepoznala jsem však tehdy, o jakou vůni jde. Paní mi prozradila, že je to byl Cašmir.

Vera 5.11.21 00:53

@Dalia Já k ní přišla jako slepý k houslím. Ještě před Arome, v době, kdy jsem si myslela, že každá vůně kupovaná v parfumerii, kam už vejít byl zážitek, mi musí úžasně vonět i bez zkoušení :klaun: rušili v Olympii parfumerii a vyprodávali a zlevňovali a když jsem tam přišla, krčila se v regálu opuštěná Mira Bai, za hubičku. Tak jsem ji popadla a teprve doma vyzkoušela a byla to až do doby, kdy ji jak jinak než zrušili, velká láska. Byla totiž svěže sladká, vanilkový pudink a černý rybíz, přesně jak to mám ráda - vanilka nadlehčená ovocem a ovoce zjemněné vanilkou :srdce:

Magnolie1 5.11.21 07:33

@Vera také si ji pamatuju, byla moc pěkná

Stránka:  « Předchozí 1 2381 2382 2383 2384 2385 2386 2387 2388 2389 2390 2391 Další »
Váš příspěvek