Co jste dnes koupily parfémového?

otakara 24.11.21 12:58

https://www.arome.cz/…-mon-parfum/#… dnes som si ju konečne vyzdvihla, malú tridsiatečku a hneď ako som mala čas a možnosť, som musela začať pátrať, lebo som hneď začala mať nejasnosť čo je čo. Jedna vôňa Paloma Picasso edp, edt-tú našťastie rozoznám a druhá vôňa Mon Parfum Paloma Picasso. Na frag. je aj rozdielny dátum, 1984 aj 1985 a všimla som si aj, že prvá má autora Francis Bocrisa a tá druhá je plodom compeny Creations Aromatiques s F. Bocris aj Betty Busse. :think:
@frangipani_romana a ako hovoríš ty - a končím :-P :-P :-P - Myslela som tento rok. Vôní som si narátala s touto akurát 50 kusov. Málo… :klaun:

Nelly 918 24.11.21 17:45

Dnes mi přišla tahle kráska - Absolu Mimosa Provence & Nature, zatím ji zkouším, ale líbí a moc :-*

otakara 25.11.21 09:04

@Nelly 918 :-) hneď som sa šla popozerať, aby som bola v obraze, zatiaľ som v obraze len čiastočne, ani značku nepoznám, nieto ešte vôňu, akurát som na fra. zistila, že je označená ako uni. Povedz niečo o nej - neskôr, keď ju odskúšaš. :-)

Nelly 918 25.11.21 11:05

@otakara Je to taková pro mě zvláštní mimóza, cítím tam trochu mandle v cukru, trochu zeleně. Ale je krásná a velmi dobře drží. Po večerním navonění ji cítím ještě teď.

Lucinela 27.11.21 10:34

Holky, jak voní L´Instant v zimě :think: . Měla jsem ho na jaře a vadil mi tam med.

frangipani_romana 27.11.21 11:00

@Lucinela Já ho v zimě nemůžu, mně hrozně vadí kontrast teplá v§ně+studený vzduch, já tyhle věci nosím v létě. Ale já tam teda med nemám. já jsem si nakalibrovala nos medem v Soir de Lune a od té doby už v žádné jiné vůni prostě med není. :D
BTW zkoušel už někdo nový Instant po reformulaci? Já se obávám, že to narvali těma moderníma dřevama a bude vonět jako ostatní mainstream, ale ještě jsem neměla možnost. To by mne hodně mrzelo… :(

Dalia 27.11.21 11:28

I když jsem to neplánovala, nakonec jsem využila Black Friday a pořídila La Vie Est Belle do zásoby.

Tisinka01 27.11.21 12:09

I já využila Black Friday a koupila La Nuit Trésor à la Folie a na Arome nakoupila Jimmy Choo a R. Cavalli Nero Assoluto

nisa1981 27.11.21 12:38

Ja som tiež neodolala Black Friday a kúpil som kazetu Jean Paul Gaultier s 50% zlavou a ešte som k tomu prihodila moje kúpony za nákupy a zrazu z 97 euro bolo iba 17. Takéto nákupy ma bavia. :-)

Jitka77 27.11.21 17:10

JHG Lipstick Fever - sice Notino u příležitosti slev zvedlo cenu, ale pořád to vyšlo líp. Jsem na ni zvědavá, s vyzvednutím budu muset počkat na prosincové peníze :klaun: finišuju u zubařky a v tuhle chvíli jsem ráda, že mám v autě ještě půl nádrže a chleba v mrazáku 8-)

Ivette7 28.11.21 14:06

Neplánovane Guerlain Black Perfecto by La Petite Robe Noire Eau de Parfum Florale z Europarfémy. :srdce:

Nelly 918 28.11.21 14:26

50ml Jacomo Silences Eau de Parfum Sublime, doufám, že bude stejně krásná jako Silences.

Magnolie1 včera v 18:36

Nakonec jsem podlehla, ale po dlouhém váhání. Odklikla jsem tester Jardins de Bagatelle EDT. Nové balení, víčko. Kdysi dávno, hodně dávno jsem ji zkoušela, ale pamatovala jsem si jen to, že se jedná o omamnou květinovku. Takže dnes jsem vyzvedla. Nebude to vůně na běžné každodenní nošení, bude to mimořádná vůně na mimořádné dny. První, co mě napadlo, když jsem přivoněla, byl duet Jiřího Grossmanna a Zuzany Buriánové, kde ona zpívá..toužím tu být zmámená kouzlem tvým…Ne, že by mi vůně připomínala tuhle písničku. Ale i já v ten moment přivonění byla taky zmámená či omámená. Krásná, bohatá zahrada. Zářný příklad toho, jak bílokvětinová vůně jde udělat tak, aby nebyla sladká. Jsou to samá bílá kvítka se spoustou zeleně. Asi bergamot? A všeho je hodně. Přesně typ voňavky, ke kterým jsem voněla, když jsem začínala vyrůstat z dětských šatů. Jakoby v ní bylo ukryté moje dětství.

Jak jsem lustrovala arome a ještě sousedy, moc se o té vůni nepíše, ani ji nemá moc holek. Skoro mi přijde nedoceněná. Akorát na co jsem narazila, byla opět skvělá recenze Hanky H. Možná právě její zmínka o Angelice rozhodla. :lol:

Nelly 918 včera v 19:06

@Magnolie1 Já už jí bohužel nestihla :cry:

Magnolie1 včera v 20:54

@Nelly 918 to mi je líto, bylo jich tam víc, ale na mě zbyl jen tenhle, kdybys chtěla, mohu dát odstřik, mám vůně až až

Stránka:  « Předchozí 1 2381 2382 2383 2384 2385 2386 2387 2388 2389 2390 2391 Další »
Váš příspěvek